Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

G-Sro


maczuga

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mnie teraz w ogóle nie działa, podobno robią update do 1.299. A na razie takiego klienta nie ma.

 

Serwer ma tylko jednego dużego minusa - są częste crashe i disconnecty.

 

Ale są i również plusy :

-Zaczyna się od 64 lvla, 10 mln golda, 1 mln SP.

-Po mojej interwencji exp zwiększony z 20 na 70.

-Euro chary działają.

-Dość często dropią SOXy

-Widziałem że ktoś otworzył stall'a w Hotanie, ale gdy podszedłem, otwarłem po 30 sekundach wystąpił Crash.

34300.png

18706.png

33784.gif

29715.png

25236.png

10610.jpg

35260.gif

22418.jpg

  • Odpowiedzi 348
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A ja pobrałem clienta, zrobiłem patcha tym od JM i z ich strony i podczas odpalania silkroad.exe wyskakuje mi "Brak Odpowiedzi" -.- program nie odpowiada ...

 

 

@Edit

 

Ok już działa ładnie...

Musiałem przeinstalować Silka i po instalacji patcha od JM musiałem jeszcze odpalić silkroad.exe poczekać na update który trawał z 5sec i wtedy patcha z G-sro zainstalować...

Działa teraz ładnie.

Opublikowano

Witam, proszę o pomoc.

 

Czynności które wykonałem:

1Instaluje grę

2Instaluję patcha od joymax

3Update z 1.298 na 1.300

4.Próbuję zainstalować patcha od G-Sro i wyskakuje mi błąd : Message String Error.

 

Co zrobiłem źle?

29979.gif
Opublikowano

Nie jestem pewny,napisane jest że najpierw instalujesz gre,pozniej instalujesz updata z 1.298 do 1.300,nigdzie nie widze zeby bylo napisane ze masz patcha od joymaxa zainstalowac.Zrób od nowa,tyle ze nie instaluj patcha od joymaxa tylko od razu patcherem zrób,powinno pomóc.

1377774857-U369478.png

Opublikowano

moim zdaniem nie oplaca sie tam grac fakt to fakt ze europe maja ale co z tego jak ciagle crashe są.A ludzie tam mało spotkalem dopiero 2 ktorzy nawet ang nie znaja.

Opublikowano

Nie jestem pewny,napisane jest że najpierw instalujesz gre,pozniej instalujesz updata z 1.298 do 1.300,nigdzie nie widze zeby bylo napisane ze masz patcha od joymaxa zainstalowac.Zrób od nowa,tyle ze nie instaluj patcha od joymaxa tylko od razu patcherem zrób,powinno pomóc.

 

Teraz mam taki problem.

1.Pobrałem clienta od JM.

2.Pobrałem patcha od JM

3.Zainstalowałem patcha od JM

4.Odpaliłem silka żeby się sam updatował

5.Gdy próbuję zainstalować patcha od G-Sro jest błąd ze mam client 1.300 a patch jest 1.298. < to są jakieś kpiny , ja nic z tego nie rozumiem?

 

Już mi się odechciewa grać w G-Sro , a nawet myślę ,że to fake.

Niech każdy z Was napisze jak to zrobił w punktach... może dojdę co źle robię.

29979.gif
Opublikowano

Teraz mam taki problem.

1.Pobrałem clienta od JM.

2.Pobrałem patcha od JM

3.Zainstalowałem patcha od JM

4.Odpaliłem silka żeby się sam updatował

5.Gdy próbuję zainstalować patcha od G-Sro jest błąd ze mam client 1.300 a patch jest 1.298. < to są jakieś kpiny , ja nic z tego nie rozumiem?

 

Już mi się odechciewa grać w G-Sro , a nawet myślę ,że to fake.

Niech każdy z Was napisze jak to zrobił w punktach... może dojdę co źle robię.

 

Nie, nie to nie jest fake :)

Poprostu już pobrałeś patcha od JM na wersję 1.300, musisz tylko spatchować media.pk2 patcherem G-Sro na ich ip.

34300.png

18706.png

33784.gif

29715.png

25236.png

10610.jpg

35260.gif

22418.jpg

Opublikowano

Gdy dodaje Skile N Euro Chars wyłącza mi się Silk :( ???

O co chodzi ??

 

Poprostu za szybko dodajesz skille i serwer nie wyrabia z zapisywaniem :)

 

@UP

 

Tak, da się.

34300.png

18706.png

33784.gif

29715.png

25236.png

10610.jpg

35260.gif

22418.jpg

Opublikowano

a media.pk2 jest jakieś??

 

Sory że pod swoim postem ale muszę to napisać. Pobrałem clienta 1.295 czy on jest dobry?? Czy jest jakiś patch do tej wersji silka??

 

 

\\Połączyłem posty.

Cain.

Opublikowano

Mam tosamo co kolega wyżej tez po zalogowaniu na postać wywala mnie zgry i wyskakuje okienko żeby wysłać raport.Wie ktos o co chodzi?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Blee, nawet zagrać się nie da wbiłem 3lv i crash potem 5 crash :angry: o.O

kisukeurharabynixkie.png

EliteSRO 4

Nick: InFeRnO_PL

Lv: 54

Guild: NighThunterZ

Build: Warrior/Cler

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...