Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

G-Sro


maczuga

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gra ktos tutaj bo mi wyskakuje jak włączam klienta te znaki zapytania i jak ktoś gra to czy można europom grać??

 

Nie , nie można grać europOM.

 

 

Z tego co wiem to trzeba wbijać przez hamachi do gry jak na razie.

 

 

14sfk87.jpg

Hemp Gru <3 diil <3

  • Odpowiedzi 348
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie , nie można grać europOM.

 

 

Z tego co wiem to trzeba wbijać przez hamachi do gry jak na razie.

aha thx za info więc nawet nie zaczynam tam grać:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ściągnąłem z tej nowej stronki od g-sro z działu download dwa pliki

 

clienta ver. 1.150 oraz tunngle (to raczej nie potrzebne jest)

 

zrobiłem konto na tej ich stronie, nie działa nic.

 

pisałem na email do nich tez nie odpisują :)

 

ciekawe...

 

ps. czy do tej instalki ver. 1.150 jest jeszcze coś ? np. podmienianie media.pk2 albo coś ?

aha, IP zmieniłem na takie jakie podali na stronie

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Czy server jeszcze działa ?? strona główna g-sro.net mi nie wchodzi ... ktoś może ma dokładne dane na temat tego priva ?

Palić , sadzić, zalegalizować!

Opublikowano

jak jest z wbijaniem na server ? bo jeśli sie wbija jak na zszc to nawet nie ściągam ...

Palić , sadzić, zalegalizować!

Opublikowano

Ludzie nieraz rozwalacie pytaniami...

Na serwer wbija sie za 1 razem

Jak by co client jest 1.265

"Istota zamienia się w popiół, który okrywa wszystko wokół, ukrywa każdy szkopuł następnie jak widoczność po zmroku znika z widoku"

Opublikowano

g-sro jest offline? czy co? bo nie moge wbic ;x

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber (BIMBER) stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz tak j

ak ja do tych 10%, które wzięłoby krzesełko, popcorn i darło się: "Skacz lamusie!" wklej to na swój profil xD

 

Zbieram Minusy ;)

Admin Cienia
Opublikowano

Nie działają linki, nie działa download, nie działa reg.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Ip do g-sro ;d

g-sro.dyndns.tv

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber (BIMBER) stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz tak j

ak ja do tych 10%, które wzięłoby krzesełko, popcorn i darło się: "Skacz lamusie!" wklej to na swój profil xD

 

Zbieram Minusy ;)

Admin Cienia
Opublikowano

Danke, po krótkiej rozgrywce odechciało mi się grać ze względu na zbugowany dmg.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jak chcesz zagrać na G-Sro to sciągnij clienta+patchera stąd:

http://g-sro.dyndns.org/index.php?option=com_content&view=article&id=90&Itemid=93

sygnl.png
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...