Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Plugin] KondziuChat - i czat masz ogarnięty


kondziu98

KondziuChat   

320 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy plugin się podoba?

    • Tak
      188
    • Nie
      58
    • Nie wiem
      26
    • Jest spoko
      48
  2. 2. Czy dalej rozwijać plugin?

    • Tak
      252
    • Nie
      54
    • Nie wiem
      14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Użyję, zwłaszcza jak wyjdzie wielojęzyczny? Tylko angielski czy też inne?

Użyję, zwłaszcza jak wyjdzie wielojęzyczny? Tylko angielski czy też inne?

Na razie będzie wydana wersja z językami: Pl i En

Ponieważ na początek nie widzę sensu wrzucać więcej języków skoro może używać go mało ludzi.

Jeśli ktoś będzie chciał zmienić na swój język to może w każdej chwili to uczynić ponieważ będzie do tego plik z wszystkimi tekstami

531001454960877632167.png

  • Odpowiedzi 483
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

REF

AKTUALIZACJA PLUGINU v 2.5 ZBLIŻA SIĘ WIELKIMI KROKAMI!!!!

O TO CO M.IN BĘDZIE DODANE W PLUGINIE :D

108721468259982632167.png

 

Więcej informacji:

[KLIKNIJ]

Aktualizacja już dostępna, można ją pobrać z mojej strony internetowej.

Później jak znajdę czas zaktualizuje temat :)

Pozdrawiam  

531001454960877632167.png

Opublikowano

KondziuChat Version 2.5

642581469529578632167.png

AKTUALIZACJA JUŻ DOSTĘPNA OD KILKU DNI!
DLATEGO TEŻ ZAKTUALIZOWAŁEM TEMAT WCZORAJ I JUŻ MOŻNA POBIERAĆ Z TEMATU :)
SERDECZNIE ZAPRASZAM DO POBIERANIA :D

 

Film:

531001454960877632167.png

Opublikowano

KondziuChat Version 2.5

642581469529578632167.png

AKTUALIZACJA JUŻ DOSTĘPNA OD KILKU DNI!

DLATEGO TEŻ ZAKTUALIZOWAŁEM TEMAT WCZORAJ I JUŻ MOŻNA POBIERAĆ Z TEMATU :)

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO POBIERANIA :D

 

Film:

REF

531001454960877632167.png

Opublikowano

Mógł byś dodać coś co naprawdę się przyda np:

  • Możliwość formatowania czatu (poprawne działanie z fg, pex itp...)
  • Możliwość tworzenia komend
  • Podczas wyłączania i włączania czatu mozliwość ustalenia wiadomości czyli: /chat on - Czat został włączony | /chat on -by - Czat został włączony przez: Nick
  • To co podałem powyżej tak samo do off i clear
  • Mute
  • MSG

 

CWeKkdQ.png

Opublikowano

 

Mógł byś dodać coś co naprawdę się przyda np:

  • Możliwość formatowania czatu (poprawne działanie z fg, pex itp...)
  • Możliwość tworzenia komend
  • Podczas wyłączania i włączania czatu mozliwość ustalenia wiadomości czyli: /chat on - Czat został włączony | /chat on -by - Czat został włączony przez: Nick
  • To co podałem powyżej tak samo do off i clear
  • Mute
  • MSG

 

1. Pomyślimy

2. W jakim celu?

3. Nie widzę większego sensu zmieniania wiadomości przez wypis komendy

4. W "/chat clear" lub "/c c" Jest możliwość wpisania %player% gdzie za te miejsce jest wstawiany nick gracza

5. Mute istnieje jak i unmute

6. MSG? Jak dobrze wiem już w bukkit jest ta komenda czy tam w essentals

 

Dziękuje za opinię i pozdrawiam 

531001454960877632167.png

Opublikowano

 

 

Mógł byś dodać coś co naprawdę się przyda np:

  • Możliwość formatowania czatu (poprawne działanie z fg, pex itp...)
  • Możliwość tworzenia komend
  • Podczas wyłączania i włączania czatu mozliwość ustalenia wiadomości czyli: /chat on - Czat został włączony | /chat on -by - Czat został włączony przez: Nick
  • To co podałem powyżej tak samo do off i clear
  • Mute
  • MSG

 

1. Pomyślimy

2. W jakim celu?

3. Nie widzę większego sensu zmieniania wiadomości przez wypis komendy

4. W "/chat clear" lub "/c c" Jest możliwość wpisania %player% gdzie za te miejsce jest wstawiany nick gracza

5. Mute istnieje jak i unmute

6. MSG? Jak dobrze wiem już w bukkit jest ta komenda czy tam w essentals

 

Dziękuje za opinię i pozdrawiam 

 

 

2. W ce,lu? Wiele osób będzie wolało użyć wtedy pluginu na chat z tym niż 1 wielki plugin który dodaje tylko możliwość komend.

 

Prosty schemat dodawania komend:

komenda:
    - 'Wiadomość1'
    - 'Wiadomość2'

np: 

sklep:
    - '&8&m-----------------------------------------'
    - '&7Aby zakupic usluge &6VIP &7odwiedz naszą strone: www.xxx.pl'
    - '&8&m-----------------------------------------'

3. Ty nie widzisz ale ktoś może własnie chce mieć taką możliwość.

4. Ale widze że nie rozumiesz.

To nie ma działać ze piszesz /c c i jest jedna wiadomość tylko /c c daje ci wiadomość np: "Czat został wyczyszczony." a /c c <player> daje wiadomość np: "Czat został wyczyszczony przez: <player>"

6. Nie każdy używa essentials, a z tego co wiem możesz zrobic tego rozbudowaną wersje np:

Gdy najedziesz na gracza nick i klikniesz automatycznie na czacie tworzy sie tobie komenda /msg <player> takie coś jak kiedyś jak na mchc.

 

CWeKkdQ.png

Opublikowano

 

 

 

Mógł byś dodać coś co naprawdę się przyda np:

  • Możliwość formatowania czatu (poprawne działanie z fg, pex itp...)
  • Możliwość tworzenia komend
  • Podczas wyłączania i włączania czatu mozliwość ustalenia wiadomości czyli: /chat on - Czat został włączony | /chat on -by - Czat został włączony przez: Nick
  • To co podałem powyżej tak samo do off i clear
  • Mute
  • MSG

 

1. Pomyślimy

2. W jakim celu?

3. Nie widzę większego sensu zmieniania wiadomości przez wypis komendy

4. W "/chat clear" lub "/c c" Jest możliwość wpisania %player% gdzie za te miejsce jest wstawiany nick gracza

5. Mute istnieje jak i unmute

6. MSG? Jak dobrze wiem już w bukkit jest ta komenda czy tam w essentals

 

Dziękuje za opinię i pozdrawiam 

 

 

2. W ce,lu? Wiele osób będzie wolało użyć wtedy pluginu na chat z tym niż 1 wielki plugin który dodaje tylko możliwość komend.

 

Prosty schemat dodawania komend:

komenda:
    - 'Wiadomość1'
    - 'Wiadomość2'

np: 

sklep:
    - '&8&m-----------------------------------------'
    - '&7Aby zakupic usluge &6VIP &7odwiedz naszą strone: www.xxx.pl'
    - '&8&m-----------------------------------------'

3. Ty nie widzisz ale ktoś może własnie chce mieć taką możliwość.

4. Ale widze że nie rozumiesz.

To nie ma działać ze piszesz /c c i jest jedna wiadomość tylko /c c daje ci wiadomość np: "Czat został wyczyszczony." a /c c <player> daje wiadomość np: "Czat został wyczyszczony przez: <player>"

6. Nie każdy używa essentials, a z tego co wiem możesz zrobic tego rozbudowaną wersje np:

Gdy najedziesz na gracza nick i klikniesz automatycznie na czacie tworzy sie tobie komenda /msg <player> takie coś jak kiedyś jak na mchc.

 

2. No nawet nie głupie, pomyśli się nad tym

3./4. Tak średnio mi się to podoba

6. Myślałem nad takim czymś ale nie za bardzo wiem jak to powinno wyglądać wiem że za to jest odpowiedzialny jakiś event który to robi.

Chciałbym to dodać. Będę się bawił i zobaczymy co mi wyjdzie :)

 

Jeszcze raz dziękuje za podpowiedzi i sugestie :)

Pozdrawiam McKondziu

 

531001454960877632167.png

Opublikowano

KondziuChat Version 2.5

642581469529578632167.png

AKTUALIZACJA JUŻ DOSTĘPNA OD KILKU DNI!

DLATEGO TEŻ ZAKTUALIZOWAŁEM TEMAT WCZORAJ I JUŻ MOŻNA POBIERAĆ Z TEMATU :)

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO POBIERANIA :D

 

Film:

REF

531001454960877632167.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Plugin świetny, tylko czy da się jakoś zmienić to ###Kondziu Chat (podczas dołączania do serwera)? :P

Tak, wiem że to ma być "reklama", ale jednak nie estetycznie to wygląda. :P

strange1.jpg

Opublikowano

Plugin świetny, tylko czy da się jakoś zmienić to ###Kondziu Chat (podczas dołączania do serwera)? :P

Tak, wiem że to ma być "reklama", ale jednak nie estetycznie to wygląda. :P

Ta wiadomość wyświetla się tylko dla administratorów :)

Pozdrawiam  

531001454960877632167.png

Opublikowano

Jest już opcja która umożliwia szybsze pisanie ? Polega to na tym że gdy klikniemy na gracza nick to automatycznie wyświetla nam się na czacie /msg (I tu nick danego gracza)

                                                                                        O

                                                                                       /V\

                                                                                       /''\

Opublikowano

Jest już opcja która umożliwia szybsze pisanie ? Polega to na tym że gdy klikniemy na gracza nick to automatycznie wyświetla nam się na czacie /msg (I tu nick danego gracza)

Myślałem na takim rozwiązaniem lecz nie wiem jaki za to event odpowiada.

Ale jak się dowiem będę próbował dodać C:

531001454960877632167.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...