Skocz do zawartości

PalaTime

Members
 • Zawartość

  290
 • Rejestracja

 • Ostatnio

3 obserwujących

O PalaTime

 • Ranga
  Debiutant III
 • Urodziny 13.11.1999

Metody kontaktu

 • GG
  60877797
 • Skype
  prowexpl

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska

Ostatnio na profilu byli

1443 wyświetleń profilu
 1. Z twoim podejściem śmiało mogę napisać iż nie ma sensu robić kolejny skrypt sklepu, gdyż istnieje już ładniejszy :)
 2. Czy można link do strony? Liczyłem, że link to: http://gaming-core.pl/ lecz jest to pusta strona z cda :/ Co do projektu nie oceniam może wypali lecz, panel przedstawiony w pierwszym poście to dramat. Jeżeli nie potrafisz robić stron użyj jakiejś templatki, ale ładnej, a nie to co teraz. Jak na razie trudno coś ocenić, powiedzieć, gdyż wygląda to średnio,
 3. Przez tyle czasu dalej się nic nie nauczyć to jest magia :)
 4. Może ja jestem głupi, ale dlaczego wszyscy piszecie, że to jest ładne? Używa gotowych frameworków, i nawet ich nie zmienia. Strony są słabe, do zrobienia w max. 20 minut. Oceniam tylko front end, bo nic więcej w wątku nie pokazałeś.
 5. Widze, że należysz do tych osób co starają się od razu wybielić. Nie powiedziałem wprost, że używasz kradziony skrypt tylko to zasugerowałem i nie był to argument, tylko spostrzeżenie. Pisanie postów na różnych forach, że jest to super strona to nie wkład własny. Jeżeli byś np. przebudował cały wygląd, dodał coś własnego w skrypcie strony. Strona nie wyróżnia się niczym od innych. Twoja cała odpowiedz to pokazanie tylko i wyłącznie ignorancji, gdyż nic ci nie zarzuciłem a tylko oceniłem. Jeżeli krytyczna ocena cię boli to nie wiem po co w ogóle robisz post na forum.
 6. Bardzo ładnie ukradnięty skrypt strony na listę serwerów, gdyż wątpie, aby został wykupiony. Strona jest średnia, nie zawiera nić fajnego, innowacyjnego, autorskiego. Wkładu własnego brak. @edit Tutaj podaje link tego skryptu: https://codecanyon.net/item/minecraft-servers-list/4062368 (jest już dużo jego leaków w internecie).
 7. Nie polecam nikomu nawet kontaktować się z tą osobą. Jest to zwykły oszust.
 8. Strona zapowiada się jak najbardziej okej lecz: Wywal te gówno co ktoś tam wyżej dał. Używasz bootstrapa więc wymuszanie na kimś używania tamtego jest co najmniej głupie. Zrób całość na normalnym bootstrapie, a jeżeli będzie ktoś chciał to sobie sam zmieni wygląd pod swoje upodobania. Strona jest trochę zbyt wąska. Polecam zmienić że zaraz wyświetlania np: "RealLife (Online) 0/50 (=====..........)" to na "RealLife (Online) (====0/50........)" Jak masz możliwość to wstaw demo na jakiś hosting to będzie łatwiej podsuwać jakieś pomysły, poprawki.
 9. Łatwiej było by powiedzieć co tam mi się podoba. A więc: 1. Użycie bootstrapa. No i to już wszystko.
 10. Ogólnie plugin powinien działać 1.12.2 Lecz aktualna wersja posiada wiele błędów i masę zbędnego kodu. Jak będę miał czas to wstawię w końcu poprawioną wersje.
 11. "chociazby te smieszne komentarze pod prawie kazdym filmem speedcoding jakichs typow" ??????? i jeszcze raz ??????? "wyzywasz osoby ktore sie dopiero ucza" - czekam na dowód. "probujesz udawac jakiegos znawce" - ja dalej czekam na dowody. "ja juz wolalbym pisac to od zera" - napisz od zera tak jak UHC
 12. Znajdz mi kogoś komu ostatnio edytowałem KGuild'y, albo gdzie je sam używałem. "kozaka w programowaniu" - daj na to jakiś dowód że gdzieś tak o sobie mówię. Dalej nie przeczytałeś mojej odpowiedzi do xannydev.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...