Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Essenia.pl REWORK ~ Start 12.09.14 ~ Po prostu fajny serwer ! [Dedyk] [Medium]


Essenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Admino ejkejej złodziej rowerów.

Polecam bo admino ma mi dać rower (taki ładny niebieski : > )

 

A tak na serio żeby warna nie było to znam admino trochę czasu i wiem że on lipy nie odstawia więc polecam.

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czuję że na starcię będzie mało ludzi bo 1:30h wczesniej startuje ve**ea (no chyba że nie wypali im serw i po 1h przyjdą na ten).

Osobiście czekam na ten.(dobre wspomnienia z setami broni co są na tym serwie ^^)

Opublikowano

Czuję że na starcię będzie mało ludzi bo 1:30h wczesniej startuje ve**ea (no chyba że nie wypali im serw i po 1h przyjdą na ten).

Osobiście czekam na ten.(dobre wspomnienia z setami broni co są na tym serwie ^^)

 

No zobaczymy jak będzie.

 

Obecnie nadal trwa beta i są wprowadzane ostatnie poprawki.

 

Dziękuje wszystkich uczestnikom.

XJHIavu.png

Opublikowano

zaraz to temat będzie off bo skanu jeszcze nie dodałeś ale i tak czekam na start 17 30 :) 17 29 startuj xD

 

Niech poczekają z 15 minut już skanuje ;c.

XJHIavu.png

Opublikowano

Niech poczekają z 15 minut już skanuje ;c.

no wiesz dziwne zasady tutaj panują ja za wypowiedz pod pewnym tematem cytuje 'to raczej nie wystartuje' niby opinia warna za spam wyłapałem ^^kwestia podejścia danego admina a klient trochę waży skanu w 2 min nie da się dodać xD

Opublikowano

Pytanko jak z reklama duża jest czy jakis kolejny syf na który nie warto czekać 

Potrzebujesz pomocy z konfiguracją, zabezpieczeniem, bazą danych, stworzenia unikalnego wyglądu - serwerów teamspeak 3? Poniżej kontakt do mnie ;). Gwarancja i zadowolenie.

 

GG: 67581351

Discord: Hax3ey#4838

PW: Forum

Opublikowano

Będzie tak jak z poprzednią osłoną? 

Być może wpadnę zobaczę co i jak. 

 

Jak z reklamą? 

☆ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 

 

2e6ftab.png

 

☆ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 

 

 

Opublikowano

Będzie tak jak z poprzednią osłoną? 

Być może wpadnę zobaczę co i jak. 

 

Jak z reklamą? 

 

Reklama na pewno będzie nie wiem jak duża. Po starcie na pewno Keiu :* nagra filmik.

XJHIavu.png

Opublikowano

Zagram tylko czemu tak mało rzeczy w isie ? planowałem na start kupić peta a tu nie ma ;/

 

Bo był mały problem z Isem właśnie nad tym pracujemy.

XJHIavu.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...