Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Essenia.pl REWORK ~ Start 12.09.14 ~ Po prostu fajny serwer ! [Dedyk] [Medium]


Essenia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

skoro maksymalny na serwie jest 250lvl to czemu zbroje są tylko do 180 lvl??

 

W Faqu jest napisane że z czasem będą dodawane itemy aż do 250. Chcemy żeby te itemy były wybrane przez graczy na forum.

XJHIavu.png

Opublikowano

Drop z metina 85 ? 3 tarcze na 61 lvl - Bicie mentalem metka 30 minut i czekac na taki drop ? Ja podziekuje . 40 osob online + mierny balans postaci strzala !

Opublikowano

Drop z metina 85 ? 3 tarcze na 61 lvl - Bicie mentalem metka 30 minut i czekac na taki drop ? Ja podziekuje . 40 osob online + mierny balans postaci strzala !

 

Bije się tak samo jak innych serwerach.

XJHIavu.png

Opublikowano

gdzie te auto poty sa ? bo w prezentacji u handlary a u handlary ich brak to samo monty ze sklepu gdzie się podziały ?

 

Zostały wycofane od handlarzy i dodane do Szkatułki przywódcy.

XJHIavu.png

Opublikowano

No to wypisze plusy i minusy na jakie trafiłem.

 

Może zacznę od tego co jest mniej.

A więc plusy

+ ciekawy biolog :)

+ yang dopasowany do cen

+ ...

 

Minusy:

- mało graczy(przynajmniej narazie)

- strasznie wolny exp

- węże w v2 zbugowane, bardzo źle się expi

- lagi, kicki jak się weźmie większy spot

 

@Edit

no i roski mogły by być ciut tańsze

Opublikowano

No to wypisze plusy i minusy na jakie trafiłem.

 

Może zacznę od tego co jest mniej.

A więc plusy

+ ciekawy biolog :)

+ yang dopasowany do cen

+ ...

 

Minusy:

- mało graczy(przynajmniej narazie)

- strasznie wolny exp

- węże w v2 zbugowane, bardzo źle się expi

- lagi, kicki jak się weźmie większy spot

 

@Edit

no i roski mogły by być ciut tańsze

 

Te lagi,kicki to dziwna sprawa bo nikt się nie skarżył a ja testowałem expa na mapie 135/151 gdzie są wielkie spoty i też nie mam problemów no ale się temu przyjże.

 

Zostały odpalone raty dla nocnych Marków :P

XJHIavu.png

Opublikowano

Przerwa Techniczna [13.09.14]

 

Co zostało zmienione ?

- HP Metinów 85/90 oraz ich ABS (będzie się je szybciej ubijać bo dużo osób narzekało na to że są cieżkie do ubicia..)
- Poprawiono Ślub.
- Zwiększono exp na : BO I W GROCIE AV1/AV2
- Naprawiono DT
- NPC u którego się wchodzi na WW jest teraz na początku groty AV1.
- Poprawiono nazwy oraz ikonki niektórych itemów.
- Resp wszystkich bossów (Wódz Orków - Ognisty Król) Został ustawiony na 30 minut.
- Peleryni startowe.

 

Serwer gry był wyłączony przez około 1h.

Przepraszamy za problemy.


Gdzie ty widzisz 300 osób?

Aktualnie gra: 0055

....

 

Dzisiaj się pojawi pierwsza reklama na yt , zobaczymy co ona przyniesie wszystkie wolne środki przeznaczamy właśnie na reklamę.

XJHIavu.png

Opublikowano

Może chodzi mu o to że niewidać że chanele są dostępne.

 

Pozatym cofa co jedną minute takjakby za szybko sie biegło- nie tylko mi sie tak dzieje..

;p

Opublikowano

Może chodzi mu o to że niewidać że chanele są dostępne.

 

Pozatym cofa co jedną minute takjakby za szybko sie biegło- nie tylko mi sie tak dzieje..

 

Jak cię cofnie następnym razem to powiedz na jakim channelu oraz jakiej mapie.

Bo mnie nie cofa anie nie wyrzuca.

XJHIavu.png

Opublikowano

Chodziło mi o to, że nie mogłem się połączyć z serwerem, a jak się połączyłem to po chwili wywalało i znów błąd. Od mojego neta było wszystko ok, bo pingowałem sobie, żeby zobaczyć ;)

Opublikowano

Chodziło mi o to, że nie mogłem się połączyć z serwerem, a jak się połączyłem to po chwili wywalało i znów błąd. Od mojego neta było wszystko ok, bo pingowałem sobie, żeby zobaczyć ;)

 

Bardzo dziwne bo od startu serwera serwer był off tylko raz kiedy była przerwa techniczna.

XJHIavu.png

Opublikowano

2 pytania do Admina:

1.Dlaczego z metinow w red lesie wychodza bossy ??

2.Czy perly dropia z bossow/metinow, czy tylko z małzy ?

 

1.Takie utrudnienie , metiny mają mniej hp niż na innych serwerach + abs na - więc więcej się w nie bije ale wychodzą bossy. Zaraz może dodam jakiś mini-drop to nich typu małże.

2.Perły - Małże/bossy/szkatułki bossów/handlarka

XJHIavu.png

Opublikowano

Nie polecam. 

 

Ok,dziękujemy za tą jakże wyczerpująca słownik opinię.

 

~ Przerwa Techniczna [14.09.14] ~

 

- Poprawiono Anty-Exp

- Zablokowano sprzedaż bryłki.

 

~..~

XJHIavu.png

Opublikowano

Bardzo odpycha mnie ilość osób online na serwerze. Startujący serwer już przed samym startem powinien mieć wykupioną reklamę, a nie po starcie, gdzie większość graczy szuka serwera z dużą ilością osób. Przykładowo w weekend startują trzy serwery, to każdy pójdzie tam, gdzie jest większa ilość osób online. Przykładem jest dzisiejszy weekend gdzie startowały bodajże trzy serwery i dwa z nich nie mogą osiągnąć 100 osób online. Jeżeli wykupicie reklamę i przybędzie kilkaset osób (stała liczba ~300) to zostanę tutaj na dłużej, w innym przypadku nie ma co wiązać nadziei że serwer postoi długo.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...