Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ravia s1,s2 Mod (Naprawione Błędy!)


L.ike

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wbij na mojego fp i pobierz sobie 2 bete moda... albo najnowszego. Wrzuć do najnowszego clienta ravi i graj :P

wywala przy logowaniu... odpalany jako administrator windows 7 ultimate

  • Odpowiedzi 623
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nie moge pobrać :< bo error 502 

Zaraz wrzucę na inne hostingi ;)

 

@Edit. Prosze alternetywne linki do pobierania..

sss
Specjalista
Opublikowano

 

Zaraz wrzucę na inne hostingi ;)

 

@Edit. Prosze alternetywne linki do pobierania..

Mod v3.1.1
...
...
...
 
Mod v3.1
...
...
...
 
Nok
...
...
 
Ravia v3 Beta 1
...
...
...
 
Ravia v3 Beta 2
...
...
...
 
Wh
...
...
...

 

 

Proszę skana 1H.

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

Takie małe btw. Na stronie dostępny jest mod w wersji 3.2, polecam pobierać i sprawdzać. W razie problemów spamcie pod tematem albo na pw :D

jTcRYR7.jpg

Opublikowano

Zrób na Moyes.pl

 

 

WH / Mod /Mobber 1 z tych to będziesz koksem najbardziej zależy na  mobber

Opublikowano

Jest jakaś komenda/przycisk na odpalenie multihacka?

Wpisuję /hack i pisze że komenda nie istnieje lub nie mam do niej uprawnień.

Pomogłem ?

~~ Daj minus ~~

Distance: 251.104904 MaxSpeed: 334.554931 (63.321) PreStrafe: 271.233367 Strafes: 8 Sync: 80%

Opublikowano

Klient z ravi z elementami moda, jestem zaskoczony +

 

 

Spróbuj przejrzeć pliki i edytować (zwykle z True zmienić na False itd..) ale raczej nie znajdziesz. I myślę, że jest ci to mało potrzebne.

widocznie skoro pisze to jest mu to potrzebne skoro pisze o tym, mysl trochę, na pewno chce zeby po wywaleniu mod sam wracał dalej do expienia

Opublikowano

prosze o pomoc jak włączam moda wyskakuje mi takie coś

1rifPe2.png

790331421158480286162.png

 

i5 2500k 

msi z77a gd 55

Ballistix x2 4gb

r9 270x 4gb

Thermaltake 530w

gladius m25

seagate 1tb

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

prosze o pomoc jak włączam moda wyskakuje mi takie coś

534041418049436849346.png

Zaopatrz się w ten program 

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=29

jak to nie pomoże to zainstaluj Net.Framework 3.5/4

Dodatkowo TuT dotyczący tego błedu 

http://www.mpcforum.pl/topic/895444-co-zrobic-gdy-na-modzie-pl-wyskakuje-failed-to-load-kamer-module-some-functions-are-now-disabled/

Opublikowano

Nie działa mi niestety waithack :)

tumblr_pmhzlsbggB1xdqhroo2_540.gif
 

I found a reason to live the moment I met you, I got a life goal the moment I held your hand. 

The moment I looked into your eyes I knew, that I am yours and you are mine.

 
 
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...