Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
PS. Jeśli piszecie to pokazcie jakiś "ciekawy" quest który napisaliscie ;]

@UP:

Grosz do grosza a będzie kokosza...

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

poszukujemy.png

ofertat.png

- Odbugowane pliki serwerowe 2011 + wersja beta hackshield

- Sprawy techniczne czyli:(instalacja plików,bazy oraz edycja)

- Posadę Gm'a

- Zgrany Team(dwóch techników z doświadczeniem)

- Stronę internetowa

- % z is (do uzgodnienia)

- Clienta

- Grafikę ,zapowiedź

- Kulturę osobista

- Unikalne pomysły

- Zangażowanie się w życie servera

-Mozliwosc kontaktu GG,Skype,TS3

 

wymaganiav.png

- Zakupienie Servera dedykowanego z systemem FreeBSD

- Udostępnienie servera

- Kontrolowanie naszej pracy

- Angażowanie się w pomysły teamu

 

Kontakt: GG 35289747 /1739951

PS. Wiecęj informacji dotyczących współpracy można otrzymać pod nr GG

 

teamjf.png

Opublikowano

Widac ze noob człowieku ty nwet niewiesz ze na dedyka SIE NIEPRZENOSI VHD!!! tylko inny plik/pliki ??? mozesz dac myqsl-a baze skopiowac i game ale nie hvd czlowieku widac ze sie nieznasz wes niespamuj wgl raport bedzie bo spamujesz w temacie gdzie jest on zaprobiony!!!

Opublikowano

Witam.

 

Zasponsoruje komus serwer dedykowany. Oplacony na duzy okres.

 

Wymagania:

 

Wiek: Nie ma znaczenia.

Gotowe Pliki serwerowe , baza mysql , itp.

 

Pisac na GG: 4089921

Opublikowano

Hejcia...

Piszę tu do was , ponieważ chciała bym złożyć podanie stanowisko GM , na serwerze choćby Hamachi...

Jestem miłą , kulturalną , zabawną i w miarę opanowaną osobą... Niestety muszę was ostrzec że można wykryć u mnie nadmiar śmiechu hehe...

W końcu śmiech to zdrowie^^...

Do rzeczy:

Chętnie bym pomagała graczom ( wiadomo że nie materialnie ) , Organizowała różnego rodzaju konkursy itp... Pomagała bym również psychologicznie(nie trzeba wyjaśniać)

Mam tendencje do sprawiedliwości i żadnej sprawy nie puszcze puki nie zostanie wyjaśniona...

Mam do zaoferowania od siepie kanał na prywatnym serwerze TS3 mojego kolegi dla np :

-całego serwera

-czy samego team'u...

Co zapewnia że mam możliwość korzystania z komunikatorów głosowych...

Mogę także zaoferować się przy forum strony serwera itd...

Jestem dodatkowo kształcącym się grafikiem , a raczej idącym w tym kierunku^^ hehe

No ale został także podany wzór więc się do niego zastosuje:

Twoje doświadczenie w metin2:Z metinem mam do czynienia już jakieś 4 lata.Na polskim serwerze osiągnęłam niestety tylko 52 poziom.

Miałam także kiedyś serwery hamachi <pvp> . Byłam GM na serwerze AquaMT2...

Kontakt:

GG:35668440

E-mail: [email protected]

Skype:(jak ktoś używa)paulaa3136

PW na forum.

sygnaturampc.jpg

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)

( nr 1028)

 

sygna2t.png

 

Zapraszam na Najlepiej Zapowiadający Się Dedyk!!!

Opublikowano

Witam.

 

Zasponsoruje komus serwer dedykowany. Oplacony na duzy okres.

 

Wymagania:

 

Wiek: Nie ma znaczenia.

Gotowe Pliki serwerowe , baza mysql , itp.

 

Pisac na GG: 4089921

 

Ten forumowicz pisze że zostanie sponsorem serwera lecz gdy do niego się napisze w tej sprawie na gadu lub wiadomość prywatna porostu nie odpisuje olewa wszystko.... Tylko jaki jest jego cel ogłaszania się że zasponsoruje serwer.... Moim zdaniem nabija sobie posty i tyle...

Opublikowano

Witam Wszystkich serdecznie.

 

Poszukuje sponsora na serwer dedykowany!

 

Posiadam własne pliki gotowe w 100%.

Posiadają:

-255lv

-Atlantyda v6

-Auto Patchera (brak clienta on wystarcza)

-Nowe bronie zrobione przez mnie

-7 skill dla Szamana

-Ruchome miasto, tzn że każdy npc chodzi po mieście, tzn te co stały stoją. Są nowe dodatkowe (bardziej realistyczne miasto)

-Profesionalna strona z możliwością handlu przez nią.

-Tarcze można widzieć na plecach

-Nowe animache ruchu

-Możliwość skoku postaci

Wgranie zajmuje około kilku godzin,

Posiadam Też własne forum zrobione jak i Team speak3.

Domene też moge zakupić.

 

Moje wymagania tylko takie by maszyne była sprawna.

Nie potrzebuje żadnego zysku z ItemShop ewentualnie od czasu do czasu jakieś doładowanie do telefonu. (robie to dla przyjemności)

 

Kontakt GG: 38184971

 

 

 

PS. Ewentualnie moge zostać technikiem!

Opublikowano

Witam

 

Poszukuje WebMastera który:

-Potrafi zedytować szablon www

-Zna się na edycji .css

-Potrafi Dodać swoją grafikę

 

Pozdrawiam

 

Kontakt:

GG:3887678

PW

Opublikowano

Poszukuję pomocy!

 

Opis: Proszę o pomoc dotyczącą clijenta mojego na ktorym nie widze szmaragdowych zbroji itd

 

 

 

Kontakt:

- GG: 6680157

- Skype: suchar213

- Prywatna wiadomość na forum.

"Zycie nie bajka nikt nie obiecywał cudów ścisnęło jajka jazz paliłeś z nudów"

 

Pomoz mi ja Pomogę tobie

 

DAJ + BEDZE WDZIĘCZNY

Opublikowano

Szukam Osoby na serwer dedykowany

 

Czego wymagam:

Zrobienie clienta.

Pomoc w navi tak 90% znajomości.

Obecności wiem ze każdy ma swoje życie ale to taka robota.

Wiek od 15

Zabezpieczyć serwer

Ogarnięty

Pracowity

Ambitny

Pomysłowy

Mikro oraz Ts3

Co Oferuje:

Miły kontakt

Dobrą robotę

Wesołe dni,nocki

Posadę gm na serwerze

Specjalną range na forum

I dużo więcej

 

Jesteś zainteresowany Pisz

Gadu-gadu 15742917 jestem na niewidoku

Lub ts3

Id Owned.pl

Rozmawiamy na publicznym kanale,Jak nasz znaleźć

Wejdz na serwer---zjedz trochę niżej tak by było widać "MMORPG" Po czym zjedz numerkami w dół do 11.Prywatne I się zaloguj hasło do pokoju 32312

 

Zapraszamy

Opublikowano

Witam.Potrzebuje TEAM do dedyka.Poszukuje:

- Mapmastera

który musi umieć:

- Wgrać mapę na server

- Dodać na nią nowe moby

- Wgrać kamienie metin

 

Za pomoc oczywiście GM i być może % z IS.

 

Mamy:

 

- Sponsora

 

- Webmastera

 

- Technika

 

- Questera

 

- Osobe od klienta

 

KONTAKT:

 

GG: 21300995

 

AKTUALNE

Opublikowano

POSZUKUJĘ KOGOŚ KTO POTRAFI ZAINSTALUJE MI SERWER SHOUTCAST +AUTOPILOTA NA DEDYKU FREEBSD 7.1;) OFERTY PW

Opublikowano

poszukuje osoby ktora dobrze zna sie na grafice i potrafi zrobic wlasne tlo do mojej strony metin2 nagroda to gm na serwerze

 

 

kontakt gg 1236509

Opublikowano

Witam.Potrzebuje TEAM do dedyka.Poszukuje:

- Mapmastera

który musi umieć:

- Wgrać mapę na server

- Dodać na nią nowe moby

- Wgrać kamienie metin

 

Za pomoc oczywiście GM i być może % z IS.

 

Mamy:

 

- Sponsora

 

- Webmastera

 

- Technika

 

- Questera

 

- Osobe od klienta

 

KONTAKT:

 

GG: 21300995

 

AKTUALNE

Opublikowano

Witam

Poszukuje Questera na serwer Dedykowany.

Co wymaga?

-Zrobienie 12 pieter dt

-Napisanie questa do wieży wygnańców

-Edycja questów u biologa

-Odbugowanie wierzchowców+bonusy

Najważniejsze są pierwsze dwa.

Kontakt PW na forum

AKTUALNE!

.:Moje tematy:.

 

 

Jeżeli Przyda ci się moja praca postaw Lajka

Opublikowano

Witam Wszystkich serdecznie.

 

Poszukuje sponsora na serwer dedykowany!

 

Posiadam własne pliki gotowe w 100%.

Posiadają:

-255lv

-Atlantyda v6

-Auto Patchera (brak clienta on wystarcza)

-Nowe bronie zrobione przez mnie

-7 skill dla Szamana

-Ruchome miasto, tzn że każdy npc chodzi po mieście, tzn te co stały stoją. Są nowe dodatkowe (bardziej realistyczne miasto)

-Profesionalna strona z możliwością handlu przez nią.

-Tarcze można widzieć na plecach

-Nowe animache ruchu

-Możliwość skoku postaci

Wgranie zajmuje około kilku godzin,

Posiadam Też własne forum zrobione jak i Team speak3.

Domene też moge zakupić.

 

Moje wymagania tylko takie by maszyne była sprawna.

Nie potrzebuje żadnego zysku z ItemShop ewentualnie od czasu do czasu jakieś doładowanie do telefonu. (robie to dla przyjemności)

 

Kontakt GG: 38184971

 

 

TEN KOLES OSZUKUJE!! PODALEM MU DANE DO OVH I PRZENIÓSŁ serwer na swoje ID i zebym wrocil serwer trzeba wysylac listy jakies NIE DAJCIE SIE NABRAĆ

Opublikowano

Witam Wszystkich Tutaj zgromadzonych

 

 

Poszukuję parę osób ...

 

Mianowicie poszukuję tak

 

 

GM-a

Moderatora Forum

 

kogoś co zrobi na serwer parę questów

 

kogoś kto zrobi fajne rzeczy na serwer

 

 

Co będziesz miał za to zarobek z is

 

Będziesz w fajnym towarzystwie

 

Dostaniesz GM-a

 

 

 

Jeśli jesteś gotowy(a) pisz śmiało na wiadomość na forum . Pozdrawiam ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...