Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Visteria.org [Dedyk][Medium]


Gość Renissance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Niby maszyne mają Anty-DDos pro :D

Mogę Ci zagwarantować że każdy DDoS jest wycinany i floody na maszynie nie są widoczne na chwilę obecna.

Problem polega z zalogowaniem się na chanele i dlatego póki co serwer nie jest uruchomiony natomiast już myślę chłopaki są na półmetku żeby uruchomić serwer bez problemów...

Opublikowano

Mogę Ci zagwarantować że każdy DDoS jest wycinany i floody na maszynie nie są widoczne na chwilę obecna.

Problem polega z zalogowaniem się na chanele i dlatego póki co serwer nie jest uruchomiony natomiast już myślę chłopaki są na półmetku żeby uruchomić serwer bez problemów...

 

 

Odbanuj mnie na tsgames bo bana mam, wejdz na ts serwera to ci podam ip itp

Opublikowano

Półmetek? okej skoro 2h opóznienia to pogramy o.. 22 haha. Dobra jak do 20:30 nie będzie to tu nie gram. A jak wejdę to ani grosza nie właduje a miałem zamiar. Kompletny brak przygotowania. 

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Serwer ON :) Tylko że reje wyłączone hahaha ;D

Robie intra/avatary/tła dla Youtuberów!  :)
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV


GG 50528323! :ninja: 

Opublikowano

co z tym startem ?? napiszcie ze dzisiaj nie wystartuje i tyle, poradzic sobie nie mozecie z Atakami dziwne troszke ;o

Co w tym dziwnego?

Jesteś graczem dla ciebie to tylko błachostka, jeżeli mają maszyne z ovh a na pewno mają to z atakami sobie nie poradzą. (Jezeli sa tak potezne jak pisali)

Wątpie czy jakieś serwery z ovh przy poteznych atakach jest w stanie sobie poradzic, ale od tego sa dodatkowe filtracje/zabezpieczenia.

Po za tym jezeli by chcieli sie zabezpieczyc i miec stabilny start to sponsor moglby zainwestowac w usługi Hosteama.

 

Ale wnioskując do twojej wypowiedzi, nie każdy serwery jest w stanie sobie poradzić z atakami.

Jest wiele takich serwerów, szczegolnie te, które zwykle zapowiadają się dobrze .

 

Powodzenia chłopaki, życze udanego startu.

Opublikowano

Co w tym dziwnego?

Jesteś graczem dla ciebie to tylko błachostka, jeżeli mają maszyne z ovh a na pewno mają to z atakami sobie nie poradzą. (Jezeli sa tak potezne jak pisali)

Wątpie czy jakieś serwery z ovh przy poteznych atakach jest w stanie sobie poradzic, ale od tego sa dodatkowe filtracje/zabezpieczenia.

Po za tym jezeli by chcieli sie zabezpieczyc i miec stabilny start to sponsor moglby zainwestowac w usługi Hosteama.

 

Ale wnioskując do twojej wypowiedzi, nie każdy serwery jest w stanie sobie poradzić z atakami.

Jest wiele takich serwerów, szczegolnie te, które zwykle zapowiadają się dobrze .

 

Powodzenia chłopaki, życze udanego startu.

powiem ci tak kolo nie jeden stawia nna serwerowni ovh i z atakami sobie radzi, i mi nie gadaj ze oni tez by sobie nie poradzili nie przewidzieli tego ze beda ataki bo wiadomo ze inne serwery chca ich wykluczyc.

Opublikowano

powiem ci tak kolo nie jeden stawia nna serwerowni ovh i z atakami sobie radzi, i mi nie gadaj ze oni tez by sobie nie poradzili nie przewidzieli tego ze beda ataki bo wiadomo ze inne serwery chca ich wykluczyc.

Pisali ze te ataki są poteżne więc sobie nie radzą.

To juz zalezy od siły ataku także..

Opublikowano

Pisali ze te ataki są poteżne więc sobie nie radzą.

To juz zalezy od siły ataku także..

oni mają problem z chanelami bo im wywala, z atakiami już chyba nie mają większych problemów

.

Opublikowano

Serwer wystartował? bo ja nie w temacie, a chętnie bym pograł ;dd

 

Jeszcze nie.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Pisali ze te ataki są poteżne więc sobie nie radzą.

To juz zalezy od siły ataku także..

oj tam oj tam przy starcie serwera Ther*s.pl mieli tez potezne ataki i serwer wystartowal i nie odczuwalne w grze byly te ataki.

Opublikowano

Niestety, konkurencja, każdy chce zarobić. Mam nadzieje że dacie rade, osobiście poczekam bo i tak nic ciekawego nie startuje, a do ludzi który nie potrafią wytrzymać bez metka kilku h, wypierdl** na inne serwery które pomimo tego że nie mają ataków, to mają milion bugów przez które nie da się grać ;).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...