Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Visteria.org [Dedyk][Medium]


Gość Renissance

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Organizacja na najwyższym poziomie...

Info ze strony głównej :

http://prntscr.com/4deb9j

W prezentacji piszą że o 17:30.

17:40 rejestracja wyłączona.

 

 

Mam nadzieję że start będzie o planowanej godzinie.

"Lepiej umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach"


 


 


https://www.twitch.tv/belgijskamalina   Taki tam stream :P

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wam też nie działa forum oraz na stronie tak jakby się cofnęło? 

Tak wynika to z tego, że restartują maszynę a pewnie wszystko na niej stoi.

Opublikowano

Pewnie dlatego, że start jest k***a o 18:00 a nie 17:47.

Po co te nerwy? Wrzuć troche na luzik typie :)

Opublikowano

Autopatcher jeszcze nie dziala, rejestracja tez... proponuje przlozyc start na 18:30

Patcher będzie działać równo z startem serwera, a rejestracja jak zrestartują maszynę o_O.

Opublikowano

hahahaha

 

jak się wejdzie w rejestracje to sie ma takie cos xD

Aenean enim dui, accumsan laoreet interdum vel, facilisis et neque. Nunc gravida, urna eu dictum iaculis, metus libero fermentum nisl, ut tincidunt dolor massa eu elit. Ut quis pretium dui. Vivamus quis vulputate purus. Donec non facilisis tellus. Suspendisse vitae lobortis risus. Vivamus at nisi ac arcu consectetur consequat quis at lectus. Nunc porttitor odio eget purus mattis, vitae luctus purus suscipit.

Sprzedam OPLA! TANIO!!!!!

Pellentesque in elit vel nulla pellentesque sagittis vel eget ipsum. Fusce ligula nisi, pulvinar non venenatis at, egestas laoreet nisi. Nam ultrices diam diam, eleifend iaculis sapien gravida quis. Donec adipiscing sagittis lacus vitae dictum. Pellentesque ut tincidunt turpis. Vivamus nec elementum purus. Sed venenatis ut odio in facilisis. Nulla sit amet mattis arcu. Suspendisse aliquam sagittis urna, non vestibulum velit fringilla a. Sed cursus blandit risus, vel dictum ante malesuada vel. Quisque iaculis nunc dolor, in ultrices ligula faucibus a. Aliquam erat volutpat. Proin dictum nec odio ullamcorper facilisis. Praesent at volutpat arcu.

6833714485704641138151.jpeg

Opublikowano

Patcher będzie działać równo z startem serwera, a rejestracja jak zrestartują maszynę o_O.

 

OMG kto wpadl na tak beznadziejny pomysl?! Ktos ma lepszego neta to wejdzie sobie wczesniej a kto ma gorszego to pozniej...

Opublikowano

coś str nie działa ;D

srednio.gif

 

[50]+ [100]+ [150]+ [200]+ [250]+ [300]+ [350] +[400]+ [450]+ [500]+ [550]+[600]+ [650]+ [700]- [750]- [800]- [850]-

 

Nie bądź luj daj LAJKA

Opublikowano

OMG kto wpadl na tak beznadziejny pomysl?! Ktos ma lepszego neta to wejdzie sobie wczesniej a kto ma gorszego to pozniej...

 

o nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!! wejdziesz 5 minut pozniej K***A ZABIC TYCH ADMINOW. ZBRODNIA!

 

 

 

Tak i tak widzę, że przeciąga się reje. Juz 1h temu miała być.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Przecież strona normalnie działa ,właśnie co dopiero oczyścili konta i będzie śmigać. Spokojnie ;)

 

Spokojnie? Pisane było inaczej. Już od 6 minut powinniśmy mieć łatkę zainstalowaną a nie mozemy bo patcher nie działa, reje off. Ciekawe czemu nie mogli oczyścić bazy 2 godziny przed a nie bawić się przed startem jak dzieci.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...