Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Visteria.org [Dedyk][Medium]


Gość Renissance

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O której start?

 o 18;00 ale jak widać sie troche przedłuża. spokojnie ogarniają pewnie wszystko na ostatni guzik i już niebawem odpalą reje jak i serwer :)

<3

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

8 min po starcie reje off :(

srednio.gif

 

[50]+ [100]+ [150]+ [200]+ [250]+ [300]+ [350] +[400]+ [450]+ [500]+ [550]+[600]+ [650]+ [700]- [750]- [800]- [850]-

 

Nie bądź luj daj LAJKA

Opublikowano

Moze jakis admin sie wypowie co sie dzieje?

                                                                                              ZR_o79.gif

Opublikowano

Spokojnie? Pisane było inaczej. Już od 6 minut powinniśmy mieć łatkę zainstalowaną a nie mozemy bo patcher nie działa, reje off. Ciekawe czemu nie mogli oczyścić bazy 2 godziny przed a nie bawić się przed startem jak dzieci.

Było napisane*  >.>

 

Każdy serwer ma na początku jakieś problemy ,po prostu chcą uniknąć zbędnych restartów ,resetów itp po starcie. Dlatego sprawdzają jeszcze raz wszystko. ;)

kmr3.gif

Opublikowano

Było napisane*  >.>

 

Każdy serwer ma na początku jakieś problemy ,po prostu chcą uniknąć zbędnych restartów ,resetów itp po starcie. Dlatego sprawdzają jeszcze raz wszystko. ;)

Powinni to sprawdzić 1h przed startem. Rejestracja również powinna być włączona 1h-2h przed startem, ale każdy ma swoje zdanie. Serwer polecam i czekam na start, ponieważ ciekawe się zapowiada. Prezentacja jest bardzo obszerna, zobaczymy, jak to wszystko będzie wyglądało w grze.

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Było napisane*  >.>

 

Każdy serwer ma na początku jakieś problemy ,po prostu chcą uniknąć zbędnych restartów ,resetów itp po starcie. Dlatego sprawdzają jeszcze raz wszystko. ;)

 

Napisałem poprawnie pieprzony polonisto bo napisałem to w sensie, że pseudo administracja pisała tak w temacie. Jak chcesz poprawiać to sam siebie poprawiaj BO SPACJI PRZED PRZECINKIEM NIE DAJEMY POLONISTO W C**J

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

To chyba postać administracji serwera jak widać.

Nie widzę takiej osoby w Administracji Serwera, ani na forum ani w prezentacji.

Opublikowano

Nie widzę takiej osoby w Administracji Serwera, ani na forum ani w prezentacji.

Jesteś głupi czy tępy? Postać Administracji, musi być ona w teamie?  Zwykła postać.

Opublikowano

Nie widzę takiej osoby w Administracji Serwera, ani na forum ani w prezentacji.

To nie żaden administrator, tylko ich youtuber który będzie nagrywał let's play z tego serwera. Teraz pewnie nagrywa Gameplay z serwera żeby więcej ludzi przyciągnąć na start :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...