Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Riot wprowadza Anty cheata, BoL wykrywalny.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teraz można grać, bo wszedł bypass.

 

Graj graj. Te ich ''bany'' to fake na 100%

 

Jakoś ja nie dostałem jeszcze bana ;-)

Kto powiedział, że od razu dostaniesz? Anti-cheat nie był aktywny, ale są szansę, że logi zbierał i nicki użytkowników z bol.dll są na liście rito.
  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A jak się dostanie bana to oni oddadzą kasę za konto ile tam się wydało?

lol? Oczywiście, że nie. Niby czemu mieliby to robić?

Opublikowano

attachicon.gifban.PNG

 

X Ban!!!

 

No to Cebulaki przyszły aby się przekonać czy ten temat to fake,

 

attachicon.gifban1.PNG

co ma trybunał do antycheata ?

i beka z tych co piszą gram na bolu (od rana) i nie mam bana :D

Hejo

Opublikowano

Czyli już obejście wprowadzone ? :) Bo mi updated jakiś robił BoL :)

Tak, w tym patchu wszedł bypass.

Opublikowano

piszesz j**** bolowców a bolowcy jebia cie na rankedzie w dupsko cebulaku 

A prawda jest taka że bez bola pewnie w brązie lub silverze byś siedział

Opublikowano

A prawda jest taka że bez bola pewnie w brązie lub silverze byś siedział

Hmm, jak zacząłem grać w platynie na BoLu to oznacza, że bym w bronzie czy też silverze siedział ? :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...