Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Riot wprowadza Anty cheata, BoL wykrywalny.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Beka. Riotowi zajęło ponad 2 lata na wykrycie BoLa i wprowadzenie anty-cheata. Spudgiemu zajmie około kilka godzin/dni na bypass, zależy od poziomu gównictwa tego anty-cheata.

 

Riot nie wprowadzał antycheata do póki nie doszło do stanu jaki jest teraz gdzie w co 3 grze jest BoLowiec.

 

Riot wie o BoLu od bardzo bardzo dawna, od lat usuwają tematy na forach jak i na reddicie dotyczące go.

Opublikowano

Liczba bolowcow w polsce wzrosla miedzy onnymi przez nitra.. Ja sam jak widze w enemy ryze, syndre, cassio wiem ze bedzie problem xD

Opublikowano

k***a co zegnaj wy jestescie tępi naprawde sądzicie ze spudz z huskym rzucom ten projekt w pizde trzepiąc taki hajsior? no kuhwa nie sondze.

Przecież to zależy wszystko od rito tak naprawdę. Obecny anti-cheat ze skanowaniem .dll jest do obejścia, ale kto powiedział, że rito na tym poprzestanie? Sposobów na wykrycie bola pewnie znajdzie sie więcej, tak samo jak na każdy z nich pewnie będzie ewentualne obejście. Ale nie porównujcie rito do jakiegoś śmiesznego metina, bo Riot jak jednak podejmie aktywną walkę z bolem, to może wygrać. Kolejność jest taka, że najpierw wychodzi wykrycie, a później obejście, pomyślcie sobie ile osób w tym czasie odpali bola. Ban wave'y mogą lecieć sporą liczbą, a strata konta w lolu jest bardziej odczuwalna, niż w jakichś fps'ach, gdzie robisz/kupujesz nowe konto. W Lolu samo wbijanie 30lvla trochę trwa, do tego championy i runy. Jeśli Rito złapałby na banwave 2x po 10% nawet bolowców, to następne 79% by wystraszyło się na tyle, że nie odpalałoby bola.

 

Na razie chyba jednak wiedzą, że banowanie bolowców to strata trochę hajsu i dlatego wprowadzili pliki, ale nieuaktywnione, żeby sprawa wyciekła i postraszyła sporo ludzi, bo jakby chcieli to by odpalili całość od razu i w tym momencie już spory procent bolowców miałoby zapewnionego bana.

Opublikowano

"Fake and gay" jak to mówią ;P Nie będzie za to banów bo jak ci to udowodnia :D? evade wystarczy ustawić na smoth i już nic nie widać, zawsze można powiedzieć ze smartcast :P zwykłe pie*dolenie nic więcej :)


MEGUSTA

Opublikowano

"Fake and gay" jak to mówią ;P Nie będzie za to banów bo jak ci to udowodnia :D? evade wystarczy ustawić na smoth i już nic nie widać, zawsze można powiedzieć ze smartcast :P zwykłe pie*dolenie nic więcej :)

ty masz cos chyba z garem to wykrywa bol.dll i inne pliki a nie twoje evadeee 

Opublikowano

"Fake and gay" jak to mówią ;P Nie będzie za to banów bo jak ci to udowodnia :D? evade wystarczy ustawić na smoth i już nic nie widać, zawsze można powiedzieć ze smartcast :P zwykłe pie*dolenie nic więcej :)

 

No racja, chyba nie wiesz na jakiej zasadzie działa anti-cheat.

Opublikowano

"Fake and gay" jak to mówią ;P Nie będzie za to banów bo jak ci to udowodnia :D? evade wystarczy ustawić na smoth i już nic nie widać, zawsze można powiedzieć ze smartcast :P zwykłe pie*dolenie nic więcej :)

Ten AC sprawdza checksum plików DLL. To chyba jedna z Twoich wietnamskich teorii.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...