Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Riot wprowadza Anty cheata, BoL wykrywalny.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@nie przeklinaj bo k***a nie lubie :D

 

Zauważ ile juz czasu działa bol i ile jest banów , a ile osób go użytkuje... Zeby zbanowac każdego to zajełoby im to długo :) Jeżeli polegasz tylko na spacji i nic wiecej to niech Cie banuja a jezeli czasem zagrasz sam postacia to Ci bol nie bedzie juz potrzebny :P

 

Czy ty jesteś idiotą? "Zauważ ile juz czasu dziala bol i ile jest banów" zdajesz sobie sprawę że dopiero w tym patchu w plikach gry został dodany antycheat?

 

"Zeby zbanowac kazdego to zajelo im to dlugo" tu już rozjebałeś mnie kompletnie i w tym momencie piszę z podłogi xD 

Opublikowano

W metinie było tak samo, co 2 gracz cheater, wyszedł hackshield po tygodniu obejście już było i każdy znowu cheatował, będzie tak samo z lolem jeśli takie coś wyjdzie, bezpieczne jest teraz granie na bolu?

Opublikowano

No to jak wiedzą to niech dają bypassa Koksie, a może nie wiedzą to napisz do nich mejla jak to zrobić.

Wystarczy zmieniać nazwę BoL.dll według określonego schematu w BoL Studio.exe co uruchomienie i dodawać jakiś uncompiled chunk na koniec pliku dzięki czemu zmienia się checksum, peace koksie

Opublikowano

Wystarczy zmieniać nazwę BoL.dll według określonego schematu w BoL Studio.exe co uruchomienie i dodawać jakiś uncompiled chunk na koniec pliku dzięki czemu zmienia się checksum, peace koksie

 

No to czekamy na bypass od kodera Marcoly z forum MPC, bo jak narazie spudgy nic takiego nie zrobił.

Opublikowano

No to czekamy na bypass od kodera Marcoly z forum MPC, bo jak narazie spudgy nic takiego nie zrobił.

Bo nie było to potrzebne, zresztą tak działają wszystkie lepsze cheaty (oprócz x22, które leakuje nawet gówniak z leak.sx).

Opublikowano

Bo nie było to potrzebne, zresztą tak działają wszystkie lepsze cheaty (oprócz x22, które leakuje nawet gówniak z leak.sx).

 

Jeżeli rozwiązanie jest takie proste jak mówisz to po co wywołują panikę na forum tworząc takie tematy?

 

A może po prostu chcą mieć wymówkę do zaprzestania update dla BoLa 1.0 i oficjalnego wprowadzenia BoLa 2.0?

Bo już w temacie pojawiają się posty od moderatorów że w BoLu 2.0 detekcja nie będzie możliwa.

Opublikowano

Jeżeli rozwiązanie jest takie proste jak mówisz to po co wywołują panikę na forum tworząc takie tematy?

 

A może po prostu chcą mieć wymówkę do zaprzestania update dla BoLa 1.0 i oficjalnego wprowadzenia BoLa 2.0?

Bo już w temacie pojawiają się posty od moderatorów że w BoLu 2.0 detekcja nie będzie możliwa.

Bo może działa na takiej zasadzie, albo jest sam injector, który tylko pobiera .dll na chwilę jak to jest w przypadku R3? Nikt tego nie wie.

Opublikowano

elo pimp dawaj linka jeśli śmiga jak malinka

 

Rozjebałeś rymem xDDD

 

Mam nadzieję, że szybko jakiś bypass będzie. @Marcoly niech Cię zatrudnia do Bola, to będzie już dziś obejście xD

Opublikowano

Jeśli to prawda, że sprawdza tylko checksumy no to bypass nie powinien być dużym problemem.

Opublikowano

do każdej gry gdzie jest antycheat albo hackshield jest obejście :D założe się ,że RITO teraz tylko straszy pobanują przez tydzien sprawa ucichnie i znowu bd cheatowanie :D . kappa0

Opublikowano

BTW

 

Czym sie rozni BOL 1.0 od 2.0 ?

Jest to kolejna cześć bol'a 1.0

I ma być podobna odporna na ten antycheat i m.in bedzie tez miała łądniejszy iterfejs, z tego co wiem to juz nie bee na niej działały zcrackowane skrypty

Opublikowano

k***a co zegnaj wy jestescie tępi naprawde sądzicie ze spudz z huskym rzucom ten projekt w pizde trzepiąc taki hajsior? no kuhwa nie sondze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...