Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dohema.pl - Nowy POLSKI serwer z jajami [Dedyk] [Medium]


lolpkp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

z tego co widzę po stronce która nie jest dopracowana na ostatni guzik :P że serwer jest online za to w rankingu gracze z lvlami +100 

czy serwer jest teraz online ?

ile było luda na starcie ? 

Opublikowano

z tego co widzę po stronce która nie jest dopracowana na ostatni guzik :P że serwer jest online za to w rankingu gracze z lvlami +100 

czy serwer jest teraz online ?

ile było luda na starcie ? 

120

 

Serwer online Nie mogłem się połączyć z vpsem teraz juz działa

Opublikowano

Dzisiaj odbył się reset postaci z przyczyn technicznych. Bylo duzo bugów. Dodane zostały dungeony z bossami i DT zostało naprawione :)

Opublikowano

czyli tak  - 

Not Found

The requested URL /board was not found on this server. 

Czyli tak forum nie ma <  osoby które wydały coś na is niech wydają 2 raz bo przecież nie oddacie tego. Ts < kpina bo teamspeak jest dodatkowym kontaktem z graczami a forum głównym. 

Inaczej niż złodzieje nie mogę was nazwać. 

Opublikowano

czyli tak  - 

Not Found

The requested URL /board was not found on this server. 

Czyli tak forum nie ma <  osoby które wydały coś na is niech wydają 2 raz bo przecież nie oddacie tego. Ts < kpina bo teamspeak jest dodatkowym kontaktem z graczami a forum głównym. 

Inaczej niż złodzieje nie mogę was nazwać. 

Rzeczy z isu zostaną zwrócone.

Opublikowano

opłaca się wbijać ?

działa strona ?

ile osób online w tym momencie ? 

 

kusi mnie żeby zagrać ale nie wiem ile osób :P

Opublikowano

opłaca się wbijać ?

działa strona ?

ile osób online w tym momencie ? 

 

kusi mnie żeby zagrać ale nie wiem ile osób :P

Strona dziala, online około 20-30 osób

 

@topic.

Sygnaturki dla serwera:

45444942015955849944.jpg

52269128472386229307.png

1377863814-U611928.png

Opublikowano

Strona dziala, online około 20-30 osób

 

@topic.

Sygnaturki dla serwera:

45444942015955849944.jpg

52269128472386229307.png

Czyli jednym słowem się nie opłaca niby na >dedyku< 30 osób ? vps za max 50 zł i padnie jak te 5 osób przestanie kupować w is 

Opublikowano

Czyli jednym słowem się nie opłaca niby na >dedyku< 30 osób ? vps za max 50 zł i padnie jak te 5 osób przestanie kupować w is 

Po pierwsze, za 100 zł. po 2, jest kasa na opłate, po 3 z isu skorzystała 1 osoba .

1377863814-U611928.png

Opublikowano

Po pierwsze, za 100 zł. po 2, jest kasa na opłate, po 3 z isu skorzystała 1 osoba .

To powiedź mi po co taki serwer ? jak macie kasę na opłatę czyli kolejne 100 zł to byście już mieli reklamę u 4 youtuberów mniej więcej do 3k widzów nagrali by zapowiedź na starcie + 100 by było spokojnie. 

Opublikowano

To powiedź mi po co taki serwer ? jak macie kasę na opłatę czyli kolejne 100 zł to byście już mieli reklamę u 4 youtuberów mniej więcej do 3k widzów nagrali by zapowiedź na starcie + 100 by było spokojnie. 

Na starcie było 120 osób. I żadnego YouTubera. Jak był start, to my nawet nie myśleliśmy o reklamach u YouTuberów :)

1377863814-U611928.png

Opublikowano

Nie żeby coś ale mój to nie gotowiec : [

nie żeby coś ale łądnie sie wjebałeś na forum serwera Deila.eu/

Opublikowano

nie żeby coś ale łądnie sie wjebałeś na forum serwera Deila.eu/

Czy do was to nie dociera ,że to nie my ? Tylko ktoś nam antyreklamę zrobił ? 

Opublikowano

serwer to kopia derina, można powiedzieć że gotowiec

Co zmienione?

-Resp metinów(red las) i ich drop

-Obrazki w client

-Dodanie większego lvl i mapy

-Pogorszenie expa i wzmocnienie mobów w av2

 

Na serwie grałam, ale odechciało mi się po wbiciu 80lev :)

 

EDIT

"Serwer z jajami" na VPS ^_^

 5e12664b40bb4455bc58e085dd6b49d0.0.gif

<3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...