Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] MineBox - polski serwer mineplex?! Czy to możliwe?! Poważny projekt! Czy ma szanse istnieć? Zależy od was!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
 wiem więcej niż ty na temat pluginów 

Gówno wiesz jak tak mówisz. Wkurwiają mnie takie napinacze. Nie wiesz co ja potrafie, a czego nie więc morda, pyszałku idź robic te swoje gówniane toolsy

Pewnie zapis obiektu Player w HashMapie dasz.. albo jakieś inne gówno

Wielki "programista"

 

@krysti500

http://www.youtube.com/watch?v=sLrU-Y6In3Y

I ty tworzysz "autorski" silnik? 

Pzdr

 

Sorki zobacz datę filmiku ;)

76561198057996853.png

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer zapowiada się ciekawie. Mam nadzieję że wystartuje.

Kiedy planowany start?

Szukacie budowniczych ? Myślę że moglibyśmy się dogadać.

 

Proponuję też dodać znane ale lubiane tryby np. BlitzSG, Hide and Seek.

Opublikowano

Gdy serwer będzię już w pełni skączony napewno będę grał.

 

Mam premium.

 

~janek50

ChillCraft - Już nie długo!

Opublikowano

W 100 % trzymam za was kciuki i myślę że wystartuje taki serwer :P

Pozdrawiam

 

Gdy serwer będzię już w pełni skączony napewno będę grał.

 

Mam premium.

 

~janek50

Dziękujemy za opinię i my też trzymamy kciuki, aby wszystko wyszło ;).

Opublikowano

@krysti500

2011

Wtedy miałeś zapewne 10 lat. Teraz jest rok 2014 więc masz 13   :) Wielka mi różnica

Do pana MarosCiota Wielki Programista

 

To raportuj sobie...

Każdy wie, że sie podniecileś kontem na slotexie że ci rodzice wysłali sms'a za 30zł, że masz takie ambicje. 

Jestem pewien w stu procentach (A może nawet w 101), że to gówno nie ma szans istnieć. Ty chyba nawet nie widziałeś nigdy

ile hypixel ma maszyn...

I jaki mają team developerski nie składający się z osób w wieku 14 lat ...

Nawet 1 gry stamtąd nie przepiszesz .

 

Aha to wiec że ten "Trzynastolatek" Ma partnerstwo z firmą  "Machinima" :)

76561198057996853.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...