Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] MineBox - polski serwer mineplex?! Czy to możliwe?! Poważny projekt! Czy ma szanse istnieć? Zależy od was!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Równo uprawniena mają być 

 

Gracze MACIE OP!!! bo admini mają musi być równouprawnienie :D

CPU i5 6600k 4,1GHZ | RAM HyperX SAVAGE 16GB RAMGPU ASUS GTX 1070 ROG STRIX 8GOC |

SSD1 Samsung EVO 850 120GB| SSD2 ADATA SP600 120GB |HDD Toshiba 1TB

Reklama serwera minigames w starym stylu Kliknij tutaj

 

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To hotpotato i to nie wasza minigra

Tak to nie nasza gra, ale jest ona przez nas napisana, a i z tego co wiem nie ma jej na żadnym polski serwerze :P. ( I tak btw, to pisałem że nie wszystkie gry będą naszego autorstwa :P).

 

Równo uprawniena mają być 

 

Gracze MACIE OP!!! bo admini mają musi być równouprawnienie :D

Co do OP, to chyba mam uznać za żarcik :P, gracze jak i vip'y będą miały równe uprawnienia, tylko będzie od nas coś dodane dla Vip'a :P.

Opublikowano

umnie Vip-wariior różnią sie 10% komendy i enchanty w setach

a

z op to 10% to nie zacik 90% to żart

CPU i5 6600k 4,1GHZ | RAM HyperX SAVAGE 16GB RAMGPU ASUS GTX 1070 ROG STRIX 8GOC |

SSD1 Samsung EVO 850 120GB| SSD2 ADATA SP600 120GB |HDD Toshiba 1TB

Reklama serwera minigames w starym stylu Kliknij tutaj

 

Rekrut
Opublikowano

A Ty masz autorski WE i WG? Nie ośmieszaj się i nie wymagaj niemożliwego ;) No chyba, że jesteś programista Diverse i zmieniasz nazwy plików na "diverse<OryginalnaNazwa>" ;)

Nie, nie mam. Ale to nie ja wmawiam ludziom, że

 

 

Będziemy posiadali wszystkie autorskie pluginy (wszystkie!).

:)

Opublikowano

Nie, nie mam. Ale to nie ja wmawiam ludziom, że

:)

Ale wiadomo że po co Pisać od nowa skoro są udostępniane :P. A po za tym wg i we to podstawy serwera :P

 

@topic

I jak podoba wam się projekt ?!

Opublikowano

I kto to mówi, że temat jest dla polubień? Proszę Cię, spadłem z krzesła i nie wstaję.

 

Ps. Jak Twoje autorskie silniki bez lagóf, bugóf, z autologowanię użyszkodnikóf premióm, z pobieranię mapy z fałpeesa? (ironia)

 

Wiesz co silnik dobrze :) 100% gotowy :) Wkrótce dostępny na moim hostingu...

 

 

 

 

Update wykonany!

MINEBOX dodaję nową mini grę!

"Gorący ziemniak!"

 

Coś o grze?!

Gra "gorący ziemniak", to kolejna gra serwera minebox.

Wszyscy gracze, którzy dołączyli do gry otrzymują miksturę szybkości. Jeden z gracz,ma  10 sekund, aby oddać innemu graczowi owego ziemniaka.

Gdy mu się nie uda gracz wybucha, czyli odpada z areny.

Gracz, który posiada ziemniaka otrzymuję, również czapkę w postaci tnt.

Kiedy czas naszej gry się skończy, ten kto jest najbliżej gracza, który posiada ziemniaka, otrzymuję 10 monet, które może wydać w sklepie :).

Kilka ss'ów z gry!

Postęp prac 15%,hockey skończony!

Hockey, został skończony, niestety nie mamy jeszcze aren :), ale wkrótce również zobaczycie pierwsze ss'y z gry :).

 

 

Ta gra to zwykłe TnTTag tylko z ziemniakiem... Co w tym autorskiego?

76561198057996853.png

Opublikowano

Wiesz co silnik dobrze :) 100% gotowy :) Wkrótce dostępny na moim hostingu...

 

 

 

 

Ta gra to zwykłe TnTTag tylko z ziemniakiem... Co w tym autorskiego?

Tak, nie jest to gra naszego pomysłu, ale jest on przez nas napisana, a i z tego co wiem nie ma jej na żadnym polski serwerze mini games! :P.

Opublikowano

@Mistrz25566 Po co miałbym przepisywać? Więcej roboty bo trzeba odpalić jd-gui, neatbeans, i przepisywać :P, a pisząc autorski muszę mieć tylko neatbenas :P, xD.

Tak jak pisałem pluginy będą autorskie (oprócz wg, we, barapi, tagapi, tabapi :P).

Opublikowano

po co wam "autorskie tools" zamiast essentiala?

bo na xgownie sa toolsy to teraz kazdy server to robi?

jak czytalem pisales ze po co pisac cos jak jest na internecie

i wlasnie tools to jest marna kopia essentiala gdzie essential jest optymalnie pisany

Co ja tutaj robie...

Opublikowano

@PanDomoPL Aktualnie jestem na wakacjach ;) i będę w domu dopiero 11 sierpnia ;) I szykujcie się na mega update ;)

dekros123, w 02 Sie 2014 - 10:41, powiedział:po co wam "autorskie tools" zamiast essentiala?
bo na xgownie sa toolsy to teraz kazdy server to robi?
jak czytalem pisales ze po co pisac cos jak jest na internecie
i wlasnie tools to jest marna kopia essentiala gdzie essential jest optymalnie pisany

To że xgówn* ma autorskie to mnie wal*, a essentials ma wiele zbędnych komend ;) My będziemy mieli tylko najpotrzebniejsze komendy itd.

Opublikowano

A wiesz co to znaczy "@krysti500"?

To, że to jest nie dla ciebie wiadomość ...

Może i hejtuje, to moja sprawa więc c**j ci do tego. Ale nie pozwole sobie abyś sie uważał za nie wiadomo jakiego programiste i jakiego mądrale

Zobaczymy po serwerze, który i tak zapewne nie wystartuje

Raporcik za Spam poszedł dziękuję ;)

@1361622928-U485574.pngLazy Sloth Dziękuję za opinię ;) 

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngMAROSKiNG

Poszedł :) i gówno dostałem. Ty chyba nie odróżniasz spamu od krytyki :)

Ale co ja mówię, wielki programista nie znosi krytyki, on jest wzorcem ideałów!

Zapisuje Player w HashMapie, a potem do configu!

 

Toolsy jego są tak optymalne, że essentials może sie skryć (ironia)..

 

Jesteś żałosny

Po tym co piszesz...

I twój serwerek tak samo będzie, bo nie wierze w to abyście do pięt choć cubegame doszli

Skończyłeś? Dziękuję! Ty zaczołeś po ktoś napisał kiedy update to ty już hejcisz -.-, takie dzieci jak ty powinno się na tym forum banować bo robią tylko nie potrzebny spam, dziękuję za twoim opinię. Skończyłeś? To do widzenia, dziękuję ;(.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...