Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

O której idziecie spać w wakacje, a o której wstajecie?


Rhide

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo chcę wiedzieć, czy to normalne, że zasypiam o około 4, a śpie do 12:30-14:00

normalne, mam tak samo ;)

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zależy od dnia czy jestem zmęczony po bieganiu/graniu czy tylko siedziałem w domu. Średnio idę spać około 24/1 i wstaje po 7.

Opublikowano

Spać w wakacje kłade się przeważnie przed północą;czasami max. do 1. Wstaje w okolicach 9 :)

holidays time for fun <3

Opublikowano

A więc idę spać o 00:02 a wstaje tak 6:30 :D

     Silentiumpc gladius m20 | Silentiumpc vero L1 500w | Msi b150 pro/vdh | i5 6500 | Sandisk ssd plus 240GB | Silientiumpc Fortis 3 | 8GB DDR4 | Gtx 660 OC 2GB |

 

Opublikowano

Nie wiem, jak możecie spać 12h ;_;

 

Idę spać 22-23, a wstaję o 7-8

                           

Opublikowano

Czy wakacje czy nie, to standardowo 6:00-6:30 kładę się spać po nocce w pracy. Wstaję coś między 12:30-14:00.

W weekendy chodzę spać koło 2:00 a wstaję o 10:00.

819531478353821175209.gif

Opublikowano

Spać 05:00 Wstaje 12:00

Chcesz kupić konto do Steam z CS go bądź innymi grami albo wypasiony Origin z FIFA 14 i innymi ? Luknij w moje tematy na giełdzie.


Konta sprzedaje także przez allegro ! ; )

Opublikowano

Śnić 23-1        Więc dobranoc za około 10 min ;)

Budzić się 9-11

Ex Lider Counter-Strike

 

Admin Cienia
Opublikowano

Pracuje ale śpie po 3, 4 godziny, śpie dłużej, to w robocie nie moge się ogarnać a kawy i energetyków nie pijam. :)

o 1, 2 ide spać, 5 wstaje lub ide spac o 3, 4 to 8, 9 wstaje

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Bywalec
Opublikowano

Zależy w jakim stopniu jestem zmęczony, ale zazwyczaj kładę się spać w godzinach 00:00-01:30.

Wstaję o 10:00/11:00.

Opublikowano

Teraz pracuję więc zazwyczaj kładę się spać gdzieś o godzinie 00:00 a wstaje o 06:45

Pamiętam jak miałem wakacje to chodziłem spać o godzinie 07:00 rano, a wstawałem po 17:00 (grałem w metina)  xD stare czasy PL'a gdzie był tylko Monastyr i Fenix.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...