Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DarkMu Team Ver: S2 Exp: 25x Drop: 35% [Full PVP] [Protected] [AntyDDoS]


VVirus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 532
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Brak afk, niski exp, brak helperów, s2- tyle wygrać :O

 

 

#edit

Tylko proszę nie spier*** tego dając FO za ten GR...

Opublikowano

Brak afk, niski exp, brak helperów, s2- tyle wygrać :O

 

 

#edit

Tylko proszę nie spier*** tego dając FO za ten GR...

Za GR nagrodą było by do wyboru, zmiana postaci / punkty do GMO Shopu :)

 

 

Właśnie dostałem licencję Windows Server 2008 R2 więc oficjalnie możemy śmigać :)

 

Przypominam że jeszcze 10 minut konkursu na Fanpage!

DMT 😉

Opublikowano

ahh.. :>  strasznie odpycha mnie ten GR od tego serwera :\ wolałbym tworzyc postac powoli aby byla coraz lepsza..:P a nie grać z myślą ze po XX rr dostane nagrode za GR a moja postać zacznie od nowa.

no chyba ze zle to rozumuje :D

Opublikowano

Jak najbardziej to rozumiem, jednak po roku czasu większość graczy przy Twoim założeniu będzie miała maksy i gra jeszcze bardziej się znudzi :) Oczywiście nie zmuszamy do robienia GR, na starym DM wybijali postacie aby mieć podstawę na CS'a a potem kolejno rozwijali kolejne ;)

 

Ostatnie minuty konkursu na typowanie wyniku dzisiejszego meczu! 

xxx

// edit. 2 sprawa czy dotrwasz do Grand Resa przy takiej konfiguracji :D

DMT 😉

Opublikowano

offtop: macie moze pliki dmt s2? na nich stoi serwer? :P

Tak mamy pliki źródłowe od Cahira :) Jednak są po modyfikacjach. 

 

Jeśli zna ktoś starą ekipę Cahir, Jazz, Ziemovit, Boltzman i inne mordki to są u nas na forum i także są w ekipie! :)

 

1:0 było by... spalony :<

DMT 😉

Opublikowano

No własnie tutaj się kłócimy o resy 50 czy 20 a szczerze mówiąc kto wytrzyma do tyle res :)

czy jak to mówiąc nie podda się po tygodniu . :>

 

Rival3ii

Opublikowano

20 z kasowaniem. Kiedyś było 20 i na tym się pozostawało.

 

A tu Top'ka z 2009 roku. Jakość zdjęcia strasznie słaba, ale na tyle pozwala web archive.

csmgrl.jpg

Opublikowano

Vampiros będzie robił gildie :)

 

Oraz z fejsbukowych informacji odrodzi się ekipa czterdziestolatków z TMNT :)

 

 

// Ma ktoś kontakt z Trix'em?

DMT 😉

Opublikowano

Vampiros będzie robił gildie :)

 

Oraz z fejsbukowych informacji odrodzi się ekipa czterdziestolatków z TMNT :)

 

 

// Ma ktoś kontakt z Trix'em?

Trix jest chyba u nas w grupie(na fb), w TMNT.

 

 

"Full PvP" i resy? KPINA.

 

Full PvP nie oznacza non reset... Zrozumcie to w końcu.

Opublikowano

"Full PvP" i resy? KPINA.

 

Dziękujemy za opinie :)

 

Według ustaleń zostanie maksymalna ilość resetów 50 z usuwaniem statystyk postaci. 

 

Ruszamy już dzisiaj o 20.00!

DMT 😉

Opublikowano

 

Według ustaleń zostanie maksymalna ilość resetów 50 z usuwaniem statystyk postaci. 

 

Ruszamy już dzisiaj o 20.00!

Przecież w ankiecie wygrała opcja 20rr, zresztą ludzie na forum też o 20rr piszą :)

 

I chciałem zapytać o drop w CC. Będą jakieś anc. leciały? Fajnie by było :)

Opublikowano

Co to za PvP gdzie trzeba bic 50rr? Typowy PvM zanim ktoś wbije max res to ten serwer zdąży wygasnąć. Ludzie już chyba pozapominali jak wyglądały PVP serwery kiedyś.

Opublikowano

Przecież w ankiecie wygrała opcja 20rr, zresztą ludzie na forum też o 20rr piszą :)

 

I chciałem zapytać o drop w CC. Będą jakieś anc. leciały? Fajnie by było :)

 

Głosy były brane pod uwagę do północy, ze względu na niski drop kamyków ogólnie na serwerze (b i s) na CC będą same kamyki :)

 

Co to za PvP gdzie trzeba bic 50rr? Typowy PvM zanim ktoś wbije max res to ten serwer zdąży wygasnąć. Ludzie już chyba pozapominali jak wyglądały PVP serwery kiedyś.

 

Konfiguracja została ustalona przez starych graczy którzy grali na DM, nie podoba się Tobie konfiguracja? Nie zmuszamy Cię do korzystania z naszego serwera  :)

DMT 😉

Opublikowano

a jak jest ustawione PVP? nadal króluje BK ? czy SM też będzie miał tam jakąś szanse ? 

grafi.png


 


„Ciężki charatker? wiem, mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury...


                                                                                                                                                                          PIH


 

Opublikowano

Głosy były brane pod uwagę do północy, ze względu na niski drop kamyków ogólnie na serwerze (b i s) na CC będą same kamyki :)

Ja wiem, że były brane pod uwagę do północy.. tylko tak jak mówię, wygrała opcja 20rr, bo sprawdzałem kilka razy przed północą :)

Dlatego jestem zdziwiony mocno tym co przeczytałem.

Opublikowano

hahaha.. ale mieszacie juz wszystcy ^_^

moze zrobmy odrazu ankiete :D  oto czy

 

1. 50rr + staty sie kasuja .

 

CZY

 

2.20rr + staty zostają .

 

To jak wkoncu z tym bedzie .. ! lol /  ;x

Kappa

Opublikowano

hahaha.. ale mieszacie juz wszystcy ^_^

moze zrobmy odrazu ankiete :D  oto czy

 

1. 50rr + staty sie kasuja .

 

CZY

 

2.20rr + staty zostają .

 

To jak wkoncu z tym bedzie .. ! lol /  ;x

to ja wybieram opcje drugą ^^ 

grafi.png


 


„Ciężki charatker? wiem, mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury...


                                                                                                                                                                          PIH


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...