Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DarkMu Team Ver: S2 Exp: 25x Drop: 35% [Full PVP] [Protected] [AntyDDoS]


VVirus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z miłą chęcią zawitam bo lubię taki niski exp chodź wiem ,że nie będzie łatwo. Zagram elfem EE z początku ! :)

 

 

Rival3ii  :)

 

Zapraszamy :)

 

opcja z odpaleniem 2 serwera PvP bez rr z max expem jest wg mnie dobrym pomysłem - wszyscy Ci którzy będą chcieli odreagować bądź mówiąc po ludzku trochę się ponapier***** będą mieli gdzie się wyżyć + można wprowadzić jakieś rozgrywki typu ewenty na seriwe pvp z nagrodami na normalu :) ale to tylko taki Fantazjator mi się uruchomił :)

 

Nad nowymi serwerami będziemy myśleć jak zobaczymy postępy na aktualnie otwieranym serwerze, zaplecze techniczne mamy spore które utrzyma około 2 tysięcy graczy :)

DMT 😉

  • Odpowiedzi 532
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

opcja z odpaleniem 2 serwera PvP bez rr z max expem jest wg mnie dobrym pomysłem - wszyscy Ci którzy będą chcieli odreagować bądź mówiąc po ludzku trochę się ponapier***** będą mieli gdzie się wyżyć + można wprowadzić jakieś rozgrywki typu ewenty na seriwe pvp z nagrodami na normalu :) ale to tylko taki Fantazjator mi się uruchomił :)

 

Taki serwer na pvp tylko ustawiony to świetny pomysł dla szerokiego grona ludzi. Nie piszę tutaj o max exp / drop ale w miarę szybko ale trudniej też było by dobrze. Najważniejsze by ludzie stający za tworzeniem serwera trzymali rękę na pulsie. Dark Mu zapisało się na kartach historii. Wchodząc w publikacje liczyłem na non-reset serwer ale jest inaczej. Może coś w niedalekiej przyszłości...? :D

Opublikowano

Taki serwer na pvp tylko ustawiony to świetny pomysł dla szerokiego grona ludzi. Nie piszę tutaj o max exp / drop ale w miarę szybko ale trudniej też było by dobrze. Najważniejsze by ludzie stający za tworzeniem serwera trzymali rękę na pulsie. Dark Mu zapisało się na kartach historii. Wchodząc w publikacje liczyłem na non-reset serwer ale jest inaczej. Może coś w niedalekiej przyszłości...? :D

 

Może w wersji 0.74 :)

DMT 😉

Opublikowano

Kierujemy z początku się starymi graczami których jest sporo (Są to stare konie +25 lat). Publikacja oficjalna na tym forum + kilka mniejszych.

 

Autobuffa brak.

 

Spoty zróżnicowane, niektóre mniej inne więcej. 

 

Respawn mobów dosyć szybki. 

 

Serwer po miesiącu na 100% nie padnie, ponieważ umowa o kolokację maszyny jest na rok czasu ;)

Nie o to chodzi że serwer padnie bo ma maszyne na rok o to chodzi czy bedzie ktoś gral.  jak nikt nie bedzie gral to padnie ;)

Opublikowano

Nie o to chodzi że serwer padnie bo ma maszyne na rok o to chodzi czy bedzie ktoś gral.  jak nikt nie bedzie gral to padnie ;)

 

Mam pewność co do starych graczy że będą, co do nowych? Na pewno nie zagrają tutaj osoby w wieku -/17 lat ;) Co do starszych? Zobaczymy :)

 

 

Czy można jeszcze jakoś uzyskać dostęp do testów i przypomnieć sobie co nieco czy takowe już się zakończyły ?

 

Testy zakończone, więc nie wiem czy opłaca się tworzyć postać na 1 dzień. 

DMT 😉

Opublikowano

Mam nadzieję że postacie na wyższych resach będą równe tzn np. elf i mg nie będą BARDZO odstawać od postaci takich jak BK czy SM

Opublikowano

A już teraz zapraszam do Mundialowego konkursu na start serwera DarkMu! 

Do wygrania:
- 10 Darmowych wejściówek na Blood Castle
- 10 Darmowych wejściówek na Devil Square
- The Seal of Ascension (na 1 dzień)
- The Seal of Sustenance (na 1 dzień)

 

Więcej informacji: 

xxx

DMT 😉

Opublikowano

A ja mam pytanie odnośnie goldów i bossów

- czy są odpowiednio podkręcone ?

- czy mają zwiększoną odporność na poison ?

- I jak uważacie czy gracze będą solować goldy/bossy czy raczej będzie to zajęcie dla full party / guild ?

 

Jestem jednym z tych starych graczy którzy kochają takie ustawienia ! Niedawno wróciłem zagrałem pare razy na mid expach i powiem tyle tragedia boty i afki 

Życze wam powodzenia i sporej ilości online :)

Opublikowano

A ja mam pytanie odnośnie goldów i bossów

- czy są odpowiednio podkręcone ?

- czy mają zwiększoną odporność na poison ?

- I jak uważacie czy gracze będą solować goldy/bossy czy raczej będzie to zajęcie dla full party / guild ?

 

Jestem jednym z tych starych graczy którzy kochają takie ustawienia ! Niedawno wróciłem zagrałem pare razy na mid expach i powiem tyle tragedia boty i afki 

Życze wam powodzenia i sporej ilości online :)

 

Witam, goldy i bossy zostały podkręcone i mają zwiększoną odporność.

Zajęcie Bossa tak na prawdę już wyjdzie w praniu, zapewne będzie to party i gildia :)

 

Co do serwerów z botami i afkami, mam nadzieję że poprzez częste eventy oraz pełne adminowanie będzie tutaj inaczej :)

DMT 😉

Opublikowano

do VVirus:
Siema, mam sugestie odnośnie rr i statów.

1. Points per reset: 500 * resets  (czyli tak jak jest teraz)
2. Nie robić max. statów tylko dać kilka resów i możliwość resetowania punktów, żeby można było zmieniać build (za Xzen albo za free to już drugorzędna sprawa). Proponuje 10rr = 5k punktów do rozdania dla bk/sm/elfa. Dochodzi kombinowanie i układanie buildów (na + dla serwa)
3. Dlaczego? Co to za frajda jak wszyscy maja te same staty i liczy się tylko set / ping i czy ktoś kogoś złapie na lagu czy nie. 

4. Warto spróbować to wprowadzić  i zobaczyć jak będzie wyglądało i ewentualnie zmienić za jakiś czas (co jest banalnie proste) jeśli ludziom by jednak pasowały te maxy.. i speed bugi i kto pierwszy do kogo dojdzie.
5. Bardzo proszę o odpowiedź jeszcze przed startem serwa z jakimś sensownym komentarzem (można by zrobić jakąś ankietę czy coś).

Co wy na to?
Pozdro! :)

@
Zitinho, 20rr też dobrze, byle nie maxy. A jeśli 20rr było na poprzedniej edycji to może jednak administracja się skłoni ku temu pomysłowi ograniczenia rr :)

Opublikowano

Powyższe propozycje za chwilę obgadamy w gronie AT, Zitinho 20rr będzie nr. 1 podczas rozmów :)

 

 

 

// Mogę z dosyć sporym opóźnieniem odpisywać, UPC ma jakieś problemy do atmana i raz forum mpc mi się pojawia a raz nie...

DMT 😉

Opublikowano

Nadal się nie dowiedziałem jakie zabezpieczenia są wsadzone :P.

Wszystkiego nie wyjawimy tak bezpośrednio, co chciałbyś wiedzieć? :)

DMT 😉

Opublikowano

25 rr to jak dla mnie za wcześnie jestem za tym aby było 80rr=GR lub 100=GR ponieważ po GR gra aż tak bardzo nie ciągnie jak przed nim

Opublikowano

Ustaliliśmy z AT że maksymalnie będzie 20 resów, dokładnie tak samo jak za czasów starego serwera w 2006 roku.

 

Patrząc na aktualne statystyki wbicie 20 resów nie będzie szybkim zabiegiem :)

DMT 😉

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...