Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Vastora.pl START JUŻ 11.07.2014 GODZ 19:00! [Dedyk] [Easy]


Gość Nukeу.

Start servera  

128 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy chcecie start?

    • Piątek godzina 19:00
      101
    • Sobiota godzina 19:00
      8
    • Niedziela godzina 19:00
      19

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dodalem ankiete, kiedy chcecie start zapraszam do wypowiadania sie :)

Opublikowano

Sory, że ja tak nie w temacie ale w opisie macie start 10.07.2014 a tutaj ankieta od piątku? wtf?

x


Opublikowano

Sory, że ja tak nie w temacie ale w opisie macie start 10.07.2014 a tutaj ankieta od piątku? wtf?

Czytaj potem pytaj , start przelozony.

 

Ludzie widzę chca Was pogrążyć , startują 2 inne tak jak mówilem jutro. 

Ja bym startował w dzien gdzie zaden nie startuje ale robcie co chcecie , jezeli bedzie warto na pewno przyjdą.

Opublikowano

Przypominam o konkursie na SM do wygrania 3 kody: o wartosci 24zl,50zl, i 100zł ! wystarczy wejsc na fanpage <klik>  i spelniac wymagania :)


 


Pozdrawiam


Opublikowano

Godzina 13:26 w dalszym ciągu strona i forum off. ;)

Pisałem ze bedzie ON o 16/17

Opublikowano

Dobra tak więc: Strona Główna o 17, forum bedzie odrazu tak samo client, duzo wazyc nie bedzie to zdazycie pobrac.

Opublikowano

Dobra tak więc: Strona Główna o 17, forum bedzie odrazu tak samo client, duzo wazyc nie bedzie to zdazycie pobrac.

17:00

 

poproszę clienta / o której start?

369011438114957985586.jpeg

Opublikowano

17;15 strony nie ma pozdro .. :D
17;25 - strony nie ma, no to teraz wiadomo.. Nie wypał serwer i tyle. = przełozenie terminu i godzine przed otwarciem nie dać strony? + przełożyć godzine dania strony? PRZESADA!
17;30 - Strony nie będzie do 17;45 po prostu nie wbije na serwer ( nie wypał )
Dobra tak więc: Strona Główna o 17, forum bedzie odrazu tak samo client, duzo wazyc nie bedzie to zdazycie pobrac. - Nukey
18 się zbliża gdzie strona?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...