Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Vastora.pl START JUŻ 11.07.2014 GODZ 19:00! [Dedyk] [Easy]


Gość Nukeу.

Start servera  

128 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy chcecie start?

    • Piątek godzina 19:00
      101
    • Sobiota godzina 19:00
      8
    • Niedziela godzina 19:00
      19

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

p0gm.png

Na serwerze Vastora można spotkać się z dwoma królestwami: NeuralDaven
Każde z nich jest odmienne i posiada własną kulturę.
Wybierz jedno z nich i stań się najlepszy!

 

nqn9.png

 

Strona Główna:

http://vastora.pl

Rejestracja:

http://vastora.pl zakładka rejestracja

Client:

http://vastora.pl zakładka pobierz

TS3:

-

FanPage:

xxx

 

gsms.png

 

Typ Serwera: Easy

Maksymalny level: 250

Punkty Statusu: 95

Doświadczenie: 900%

Szansa na drop Yang: 900%

Szansa na drop przedmiotów: 1000%

1 KD na P: TAK

 

f3rv.png

 

kwu1.png

- Ekwipunek +9 na dana klasę + reszta jak wyżej

- Powiększony skład na stałe

- Trzecia Ręka na stałe

- 11 poziom Konia

 

2o1l.png

 

id4w.png

xftw.png

 

3pz0.png

 

Bronie

 

Pod PvP:

13za.png

 

Pod Expa:

2jhx.png

 

Zbroje

 

Pod PvP:

1f0n.png

 

Pod Expa:

t3iu.png

Zbroje pod Expa są dla wszystkich klas.

 

Na Vastora ekwipunek ulepsza się nieco inaczej, niż na innych serwerach.
U Handlarki znajduje się Mistrz. Zwój Kowalstwa, który wystarczy
przeciągnąć na przedmiot, który ma być ulepszony. Nie ma jednak 100% szansy na powodzenie.

 

r6py.png

 

petyscreen.png

 

Na serwerze można spotkać się z 15 towarzyszami.
Nie trzeba ich expić, nie posiadają poziomu. Od samego początku dają określone
bonusy. Można je zdobyć m.in. z misji.

 

Można mieć po jednym Towarzyszu z każdego rodzaju.Zwierzątka przywołuje
się za pomocą specjalnej pieczęci. Mogą się one różnić kolorem.

 

v7t4.png

 

Można ją zdobyć ze specjalnych jajek, jednak po jego otworzeniu nie można
już nią handlować, przerzucić przez magazyn itp, dlatego warto zastanowić się nad
wyborem towarzysza. Jajka poniżej są uniwersalne, można je zdobyć na różne sposoby na grze.

 

3080.png

 

wierzchowcezwykle.png

 

Są 4 zwykłe Wierzchowce: Dzik, Wilk, Tygrys i Lew.
Każdy z nich daje inne bonusy. Można je przywołać za pomocą specjalnej pieczęci.

 

71120.png

 

Na Vastora można szkolić swoje Mouty za pomocą

 

71114.png

Zwoju Treningu

 

Trening jednak nie zawsze się powodzi. Nie ma jednak ograniczeń prób
po niepowodzeniu. Mount nie traci swojego poprzedniego poziomu. Po ulepszeniu
dla każdego z nich podnosi się wartość bonusu. Wierzchowca zwykłego można szkolić
maksymalnie do 3 poziomu. Aby wytresować go na poziom expert, wymagany jest

 

71115.png

Zaaw. Zwój Treningu

 

Dzięki niemu można otrzymać kolejne 4 Wierzchowce Bojowe.
Dają one większe bonusy niż zwykłe Wierzchowce.

 

wierzchowcebojowe.png

 

Na serwerze dostępne są również Specjalne wierzchowce.
Są nimi Biały Lew, Bao Bao, Ptak Śmierci, Wilk Polarny, Dziki Kot i Niedźwiedź Grizzly.

 

4qx8.png

 

vmmb.png

 

Na Vastora został wprowadzony system kostiumów, który oferuje wiele
kolorowych i ładnych przebrań dla wszystkich klas postaci. Nie wszystkie jednak będą dostępne od razu.
Niektóre z nich zostawimy na specjalne eventy, takie jak święta, dzięki czemu staną się one wyjątkowe
i oryginalne.

Podobnie jak kostiumy, fryzury dają dodatkowe bonusy. Każdy
kostium i fryzura posiada inny bonus, dzięki czemu można dopasować sobie komplet w zależności
od tego, co będziemy mieli zamiar robić.

 

xejn.png

 

Pomyśleliśmy również o graczach, którzy lubią sobie poexpić. Dodaliśmy 4
nowe mapy, na które można się dostać po osiągnięciu odpowiedniego poziomu. Aby się
przenieść na mapy od 120 lvl, potrzebny jest jednak specjalny

 

80010.png

Pierścień Podróżnika

 

3xwq.png

ty64.png

qpao.png

0ejm.png

 

cpat.png

 

Aby nikt się nie nudził, zostały dodane 5 nowych dungeonów i nowe piętra w DT.
Każdy jest inny, dlatego też na niektóre trzeba poświęcić trochę więcej czasu, aby
pomyślnie je ukończyć.

 

Komnata Pająka

 

3r91.png

 

Wymagany poziom: 60

Wymagana przepustka: Pajęcza Moneta

Minimalna ilość osób w grupie: 3

Czas na wykonanie dungeona: 20 minut

Jak wejść?: przez NPC Saon-Hae

 

Do wejścia potrzebna jest

 

a4di.png

Pajęcza Moneta

 

którą można dostać zabijając Królową Pająków. Po wejściu do dungeona trzeba
rozbić 5 Pajęczych Jaj. Po nich zaś pojawia się Król Pajęczaków. Po zabiciu bossa
grupa zostaje przeniesiona do m1. Na tej wyprawie można zdobyć wiele cennych nagród.

 

Komnata Smoka

 

5jpk.png

 

Wymagany poziom: 80

Wymagana przepustka: Sygnet Wiedźmy

Minimalna ilość osób w grupie: 3

Czas na wykonanie dungeona: 30 minut

Jak wejść?: przez NPC Saon-Hae

 

Do wejścia potrzebny jest

 

cwqh.png

Sygnet Wiedźmy

 

który można dostać zabijając Lodową Wiedźmę lub Generała Yonghan. Po wejściu do
dungeona trzeba rozbić 5 Metinów Potomków Smoka. Po nich pojawia się Beran Setaou. Po zabiciu bossa
grupa zostaje przeniesiona do m1. Na tej wyprawie można zdobyć wiele cennych nagród.

 

Wyspa Nieświadomości

 

01r0.png

 

Wymagany poziom: 100

Wymagana przepustka: brak

Minimalna ilość osób w grupie: 3

Czas na wykonanie dungeona: 30 minut

Jak wejść?: przez NPC Mr.Soon

 

Na samym początku trzeba rozbić 3 Metiny, a zaraz po nich pierwszego bossa: Drzewca Dręczyciela.
Następnie z potworów, które pojawią się na mapie trzeba wydropić 4

 

qa73.png

Kamień Otwarcia

 

i otworzyć nimi Starożytną Pieczęć. Spowoduje to uwolnienie kolejnego bossa: Okrutnego Drzewca.
Po pokonaniu go grupa zostanie przeniesiona do m1.

 

Ścieżka Wygnańców

 

7pnh.png

 

Wymagany poziom: 130

Wymagana przepustka: brak

Minimalna ilość osób w grupie: brak

Czas na wykonanie dungeona: brak

Jak wejść?: przez NPC Duch Wojownika

 

Z Metinów na mapie trzeba wydropić

 

lfrm.png

Rozrzutnie Ozdobiony Łuk

 

Jedna osoba musi go zanieść do Ducha Sury znajdującego się na środku mapy.
Wszystkich znajdujących się na mapie przenosi do dalszej części dungeona. Kolejnym
zadaniem jest rozbicie Posągu Ognia. Cała grupa jest przeniesiona do labiryntu, w którym
trzeba znaleźć drogę do Minotaura.
To jednak nie koniec tego dungeona! Trzeba jeszcze wydropić klucze z potworów znajdujących
się na nastepnej mapie i otworzyć 5 pieczęci. Kolejnym krokiem jest zabicie odpowiedniej
ilości potworów, po której pojawia się główny boss: Troll Mściciel. Po wykonaniu zadania cała
grupa zostaje przeniesiona do m1.
Dungeon ten jest bardzo długi, dlatego trzeba uzbroić się w cierpliwość.

 

 

ssk6.png

 

Na nowych mapach można zobaczyć nowe Metiny. Drop z nich jest bardzo
urozmaicony, dlatego warto na nie polować. Poniżej przedstawiamy tylko kilka z nich.

 

6pjz.png

 

nmme.png

 

Poza podstawowymi Bossami, na Vastora można spotkać dużo więcej silnych potworów.
Poniżej przedstawiamy tylko niektóre Bossy. Jest ich w rzeczywistości trochę więcej.
Z każdego można zdobyć szkatułkę z cennymi itemami.

 

7v4q.png

 

qwth.png

 

Tutaj nie można się nudzić! Vastora oferuje wiele nowych wątków questowych. Można
spodziewać się przede wszystkim:
- Misji od Biologa
- Krótkich questów (misje, które dosyć szybko się wykonuje, zazwyczaj jest jedno zadanie do wykonania)
- Polowanie na Metiny
- Polowanie na Potwory
- Misje na Marmury Polimorfii
- i wiele innych, różnych misji

 

p4ps.png

 

Wprowadziliśmy jeszcze wiele innych, małych nowości, które na pewno umilą czas
każdemu graczowi.

 

System Poleceń

 

Został on stworzony, aby zachęcić graczy do promowania serwera. Polega na tym, że
poprzez rejestrację nowych graczy za pośrednictwem linku polecającego, dopisują się oni
do listy poleconych przez Ciebie osób.
Jakie korzyści daje system poleceń? Kiedy osoba zaproszona doładuje ZM, osoba polecająca otrzymuje 10%
kwoty doładowanych monet. Dzięki temu można, bez potrzeby zakupu ZM za pośrednictwem przelewu/SMS,
otrzymywać przedmioty dostępne w IS. Dodatkowo na serwer zawitają nowi gracze, a to oznacza większą
ilość znajomych do wspólnej rozgrywki, rozwijający się handel, więcej chętnych na wspólne dungeony/exp/drop,
szersza gama pojedynków PVP, czy też wojen gildii itp.
Linki można udostępniać wszędzie. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest zarejestrowanie się osoby
poleconej i aktywowanie konta.

 

Koło Losu

 

Na stronie serwera dostępne jest Koło Losu. Jak wiadomo, można wylosować przez nie
cenne nagrody.
Można jednak zagrać na nim za darmo w jeden prosty sposób. Wystarczy wydropić na grze z bossów
i minibossów z Komnaty Smoka, Wyspy Nieświadomości lub z Ścieżki Wygnańców

 

qipu.png

Mistyczny Kupon

 

który udostępni Ci jedno losowanie.

 

System Energii

 

Wprowadziliśmy System Energii, który działa na takiej
samej zasadzie, jak na PLu. Przedmioty dla Alchemika można oddawać od 60 poziomu.

 

Alchemia Smoczego Kamienia

 

Jest to nowość na polskich serwerach metina. System działa tak samo,
jak na PLu. Potrzebne są Odłamki Smoczego Kamienia, które dropią ze wszystkich
potworów o podobnym poziomie, który ma postać. 10 sztuk można wymienić na Cor Draconis
o różnym poziomie uszlachetnienia. Im wyższy poziom, tym lepsze bonusy daje kamień.

 

System Żywiołów

 

Żywioły dzielą się na przeznaczone do PvP i do expa. Do PvP są 4 sztuki, które mają takie same bonusy
i po jednym z punktów statystyk. Do expa jest tylko 1 żywioł. Wszystkie Żywioły można ulepszyć do +3. Przy każdym kolejnym
ulepszaniu uaktywniają się kolejne miejsca na mikstury w oddzielnym okienku. Nakłada się je w miejsce pasków.

 

Nowe Przedmioty

 

Nie obeszło się również od dodania nowych przedmiotów, które pomagają w grze.

 

52020d.png52022.png

Zaawansowany i Mistrzowski Zwój Teleportu

 

Są to zwoje, które działają podobnie jak te zwykłe, czyli zapisują lokalizację,
do której można się przenieść.Te jednak są udoskonalone. Potrafią zapisać bowiem od 3 do 5
punktów powrotu, w które można przenosić się bez żadnych limitów. Są wielorazowe, można usuwać
lokalizacje i zastępować je nowymi. Po użyciu nie można nimi jednak handlować ani ich przenosić.

 

80010.png

Pierścień Podróżnika

 

Jest to specjalny Pierścień Teleportacji, który ma w sobie nowe teleporty.
Otrzymuje się go na start. Nie można nim handlować, wyrzucić, ani przenieść przez magazyn.

 

52025.png

Pierścień Blokady DOŚW.

 

Denerwuje cię zakładanie nowych postaci, aby podropić jakieś ulepszacze? Za niewielką
opłatą możesz ograniczyć tą ilość do 1 dropka. Wystarczy, że użyjesz takiego pierścienia
i automatycznie twoje doświadczenie zostanie zatrzymane. Można go kupić u Handlarki Różnościami.
Po powtórnym użyciu go otrzymywanie doświadczenia przez postać powraca do normy.

 

hlvf.png

Autopoty

 

Są to specjalne mikstury, które odnawiają punkty życia podczas ich utraty. Nie trzeba
dzięki temu ciągle używać potków. Nie są one jednak na stałe. Są 4 rodzaje, każdy ma inną
ilość punktów, które może przywrócić.

 

0slb.png

Torby na Poty

 

Męczy Cię wieczny brak miejsca w ekwipunku, który dodatkowo zajmują eliksiry?
Teraz to żaden problem! Wystarczy zakupić odpowiednią torbę, w której znajduje się 2000
pęczków mikstur po 250 sztuk (czyli 250*2000=500000 potów!)
Nie można jednak do niej wkładać już wyjętych eliksirów. Aby ją napełnić potrzebny jest

 

t1lz.png

Srebrny Kamień

 

Torebki te oraz Srebrny Kamień można otrzymać z bossów od 95 poziomu.

 

9pl4.png

Pierścień Słońca i Księżyca

 

Specjalne pierścienie, które ułatwiają expienie lub też PvP w zależności od tego,
który pierścień się nałoży.

 

qhk0.png

 

ftyv.png

 

Standardowy wygląd Clienta Metin2 z czasem się nudzi pomimo tego, że jest dosyć prosty
i estetyczny. Postanowiliśmy zmienić ten monotonny interface na coś (przynajmniej według nas)
ładniejszego. Zostały zmienione tła logowania, pasek, nazwy klas postaci oraz samo okno logowania.
Usunęliśmy klawiaturę oraz umieściliśmy wybór kanału i pola do wypełnienia w jednym okienku, co
w efekcie końcowym daje nam szybsze logowanie do gry.
Okno questów oraz okno wyboru postaci zbytnio się nie zmieniło, poza nowymi obwódkami. Można się spotkać
jeszcze z wieloma małymi poprawkami, których byłoby za dużo do wymieniania.
Powyżej przedstawiamy wygląd niektórych okien. Przy szepcie został dodany guziczek "dodaj przyjaciela",
dzięki czemu nie będziemy musieli już przepisywać nicku gracza.

 

2njy.png

 

Ciężko jest określić, ile mamy wartości danego bonusu bez żadnego licznika.
Na Vastora została wprowadzona Tabela ABS, aby każdy miał pewność, ile tak na prawdę ma %
na miecze lub na inne rodzaje odporności.

 

6c1b.png

 

Specjalnie dla zainteresowanych importowaliśmy dane z wartościami bonusów, jakie
mogą wejść w ekwipunku. Niżej można sobie sprawdzić bez potrzeby tłumaczenia, wszystkie
zostały na potrzeby prezentacji wyjaśnione.

 

fkqv.png

 

tbwu.png

 

[HA] SpeeD

[HA] Vicek

[sGM]BroNek

[GM]Chipsu

 

 

Nabór do Teamu: GAMEPLAYER

 

hj0i.png

 

Witam! jak pewnie ktoś  już zauważył, jest to reaktywacja servera  :) bardzo duzo ludz mnie o to prosilo, bo bardzo im sie ten server podobał, a że posiadam pliki i dostalem pozwolenie od autora, do uzwania tejże grafiki to postanowilem zrobic nowa i lepsza odslone servera  :). Dodam , że te bugi co byly na poprzedniej odslonie, zostaly naprawione przez nas cały team co do najmniejszego buga    ;)  i w dodatku była "prywatna" beta - 20 osobowa, wiec mam nadzieje ze bedzie sie wam dobrze gralo i postaram sie o to!

 

START SERVERA PRZEWIDYWANY JEST NA : 11.07.2014

 

GODZ 20:00

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer fajnie się zapowiada, myślę, że opłaca się wbić.

Pogram z 2 tyg po starcie pewnie.

Polecam wszystkim, bardzo fajny serwerek będzie ;)

by Neosieł

Opublikowano

Chcecie mieć wiekszą ilość graczy? TO ZMIEŃCIE DO UJA PANA OSTATNI SET BRONI! Miałem już napisać ze zagram lecz jak zobaczyłem ostatni set eq to się załamałem....

Opublikowano
 KONKURS NA SM ! 

 

Witajcie!  mamy dla was konkurs na sm, do zgarnięcia są 3 kody!

 

1 miejsce - SM o wartości 100zł

2 miejsce - SM o wartości 50zł

3 miejsce - SM o wartości 24zł

 

 CO ZROBIĆ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ? 

 

- Daj like na Facebooku (Wpisz na FB "Vastora.pl")

- Napisz komentarz "Biorę udział - konkurs na SM" w poście "KONKURS NA SM" 

- Daj like w tej prezentacji

 

 

Powodzenia! :)

 

 


 

Zapraszam do subowania Hotovskiego :)

Opublikowano

Biorę udział - konkurs na SM

25 POST 50 POST 100 POST 150 POST | 200 POST | 225 POST | POZIOM 1 OSIĄGNIĘTY!

| 250 POST | 300 POST | 325 POST | 350 POST | 400 POSTPOZIOM 2 NIE OSIĄGNIĘTY!

| 500 POST | 600 POST | 700 POST | 800 POST | 900 POSTPOZIOM 3 NIE OSIĄGNIĘTY!

Opublikowano

Biorę udział - konkurs na SM

ZIOMEK WYGRAŁ INTERNETY XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Miales to napisac w poscie na facebooku.

 

Zobaczymy ktory serwer bedzie lepszy Wasz czy pewien ktory tez startuje na dniach :)

 

Bedzie zwoj zmiany profesji?

Opublikowano

Biorę udział - konkurs na SM

To musisz napisac w poscie na fanpejdżu :)

 

 

ZIOMEK WYGRAŁ INTERNETY XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Miales to napisac w poscie na facebooku.

 

Zobaczymy ktory serwer bedzie lepszy Wasz czy pewien ktory tez startuje na dniach :)

 

Bedzie zwoj zmiany profesji?

Raczej nie

Opublikowano
Znam ten serwer grałem na jego plikach i powiem, że jak nic nie zmieniliście to drop broni 75 jest banalny a dokładnie z 1 dungeonu, tego wielkiego drzewca u soon'a jest teleport na niego. Zbroje exp lecą z Berana to tyle co pamiętam bo serwer okazał się lipą i pewnie teraz też tak będzie.

 

Także nie polecam bo nie ma czego... Nie wiem po jakiego grzyba na siłę chcesz stawiać serwer na tych ciulowych plikach.

Opublikowano

 

Znam ten serwer grałem na jego plikach i powiem, że jak nic nie zmieniliście to drop broni 75 jest banalny a dokładnie z 1 dungeonu, tego wielkiego drzewca u soon'a jest teleport na niego. Zbroje exp lecą z Berana to tyle co pamiętam bo serwer okazał się lipą i pewnie teraz też tak będzie.
 
Także nie polecam bo nie ma czego... Nie wiem po jakiego grzyba na siłę chcesz stawiać serwer na tych ciulowych plikach.

 

Tutaj zostalo duzo zmienione, i odbugowane ;) nie oceniaj servera bez wejścia na niego, a pliczki nie są az tak ciulowe jezeli je sie odrobinke poprawi. :D

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Mi się serwer podoba i na pewno zagram. Swoją drogą planujecie zakładać Team Speaka?

 

Prosiłbym również o odpowiedź na moje PW :)

Tak bedzie jutro okolo 15.

Opublikowano

Tutaj zostalo duzo zmienione, i odbugowane ;) nie oceniaj servera bez wejścia na niego, a pliczki nie są az tak ciulowe jezeli je sie odrobinke poprawi. :D

 

Pozdrawiam.

One nie były zbugowane co serwer był lipny. Nie było co robić bo na te dungi trzeba w pt 3 osobowym wbijać także... Mówisz, że pozmieniałeś/odbugowałeś itp. tylko, że tu nie było bugów co złych rozwiązań technicznych jak dungi w pt. czy ulepszanie tych wierzchowców jest absurdalnie nudne.

Opublikowano

0 gracy na starcie :D

 

Nukey nie chce cie obrazać ale nikt normalny nie bedzie chciał grac na serwerze tworzonym przez zmatorów

 

NIE POLECAM !!

40922277020460886480.jpg

Opublikowano

One nie były zbugowane co serwer był lipny. Nie było co robić bo na te dungi trzeba w pt 3 osobowym wbijać także... Mówisz, że pozmieniałeś/odbugowałeś itp. tylko, że tu nie było bugów co złych rozwiązań technicznych jak dungi w pt. czy ulepszanie tych wierzchowców jest absurdalnie nudne.

 

Nie oceniaj jeszcze tego serwera, bo nie widziałeś jego teraźniejszej odsłony, a nóż widelec teraz wszystko zrobione jest jak należy? :)

Ja już zdążyłem wymienić parę zdań z właścicielem i już widzę, że to spoko osoba, także myślę, że serwer się rozwinie :>

Opublikowano

Czemu jak chcę wejść na str. główną to wyskakuje mi komunikat żebym się zalogował i że to strona zaszyfrowana???

Poniewaz strona jest zablokowana, jutro zostanie odblokowana.

 

Kiepskie zainteresowanie serwerem... :x

Czy klasy są wyrównane??

Tak

Opublikowano

Nie oceniaj jeszcze tego serwera, bo nie widziałeś jego teraźniejszej odsłony, a nóż widelec teraz wszystko zrobione jest jak należy? :)

Ja już zdążyłem wymienić parę zdań z właścicielem i już widzę, że to spoko osoba, także myślę, że serwer się rozwinie :>

Zobaczymy co mi napiszesz za tydzień o serwerze o ile tak długo dotrwa.No nic, życzę powodzenia bo na 100% się przyda.

Opublikowano

Oficjalny TeamSpeak3, strefa serverowa Vastora.pl wbijać ! :)


 


 


xx


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...