Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] ExoriaMT2.pl Drogi graczu daj nam 2 szansę !


xMateo™

Chcecie kolejną broń do expa po 75 Lvl?  

330 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcecie kolejną broń do expa po 75 Lvl?

    • Tak.
      255
    • Nie.
      75
  2. 2. Chcecie nieskończone poty?

    • Tak.
      296
    • Nie.
      34
  3. 3. Jest Całkiem nowy Team doświadczony, Dasz 2 szansę graczu?

    • Tak.
      259
    • Nie.
      71

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No trudno ;>

Rozumiem, że rejestracja będzie ON dopiero w czwartek / piątek - bo narazie po naciśnięciu:

"Nowe Konto" czy też "Rejestracja" przenosi do panelu logowania^.o

Opublikowano

Beta yhym a po niej oficjal i zwykly gracz znajdzie wiecej bugow jak taki beta tester ktory na sm leci?

Opublikowano

Beta yhym a po niej oficjal i zwykly gracz znajdzie wiecej bugow jak taki beta tester ktory na sm leci?

Nie, dostałem dosyć dużą listę błędów mam zapisane i po becie wszystko będzie poprawiane.

Wiadomo że w czasie serwera, zawszę coś się znajdzie.

 

 

 

No trudno ;>

Rozumiem, że rejestracja będzie ON dopiero w czwartek / piątek - bo narazie po naciśnięciu:

"Nowe Konto" czy też "Rejestracja" przenosi do panelu logowania^.o

Tak Rejestracja będzie w jutro pod wieczór.

Bywalec
Opublikowano

Proponowałbym usunąć ulepszacze lecące na pierwszych poziomach...

+ gdy wybieramy profesje Trener nam mówi, że dostaniemy umiejętności na M5,a dostajemy na P.

+ brakuje przy wyborze profesji strzałki do Trenera Mocy Łuku.

+ u Handlarza Zbrojami są dostępne 2x Zbroje i Biżuteria. 

Opublikowano

Wspolczuje wszystkim tym,ktorzy po raz kolejny przejada sie na owym serwerze.

Dokładnie, większość jest z Bossów/Metinów.

 

Tutaj mały SS z serwera z bety:

 

5rn1kx.jpg

Ladna propaganda.

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Proponowałbym usunąć ulepszacze lecące na pierwszych poziomach...

+ gdy wybieramy profesje Trener nam mówi, że dostaniemy umiejętności na M5,a dostajemy na P.

+ brakuje przy wyborze profesji strzałki do Trenera Mocy Łuku.

+ u Handlarza Zbrojami są dostępne 2x Zbroje i Biżuteria. 

Okej podam to Technikowi do listy błędów/poprawek.

Bywalec
Opublikowano

Sztabek 1 mln nie da się sprzedać u Handlarzy.

 

Proponuję zmienić fryzuro-maskę...to Metin, klimaty azjatyckie, a nie epoka Star Warsów.

Opublikowano

Ekwipunek który możemy osiągnąć w grze jest naprawdę imponujący.

Postać na maxymalnym poziomie wraz z eq wygląda nieziemsko. ;P

Polecam sprawdzić i uczestniczyć w Becie. ( Jeśli poprosicie na wołaj Administracja da wam max lvl. )

 

Zagram na oficjalnym starcie. ;>

Powodzenia!

 

Pozdrawiam

UncleAo

Opublikowano

Jest nowa strona serwera chodzi o Layout.

 

exoriamt2.pl

 

Myślimy że lepsza i żywsza, od tamtej pierwszej.


Sztabek 1 mln nie da się sprzedać u Handlarzy.

 

Proponuję zmienić fryzuro-maskę...to Metin, klimaty azjatyckie, a nie epoka Star Warsów.

Sztaby sprzedajemy prawym przyciskiem myszy.

Opublikowano

A co z waszym Forum wkońcu ? :<

Postaram się przed startem zainstalować.

 

 

Client jest już do pobrania ?

 

@Edit

Ten client co był na tamtej exori ( Co jarwis był) jest dobry ?

Klient będzie jutro wieczorem jak i rejestracja.

Będzie nowy klient.

Bywalec
Opublikowano

Client jest już do pobrania ?

 

@Edit

Ten client co był na tamtej exori ( Co jarwis był) jest dobry ?

Klient jutro do pobrania, nowy klient. 

 

Wiecie o bugu tarczy dla Ninji? 

Opublikowano

+Gdy ulepszamy, zamiast polskich znaków są pytajniki.

+Pieczęć Draconisa w opisie ma "+0 do hp".

+Po 2 zakładki sklepów u handlarza zbroją.

+Nie wiem czy zawsze, ale teleportując się z m1 do m1 wywaliło mi metka.

+Pokazuje się C++ Error.

+Usuńcie te śmieci lotające w m1.

ciastkoq.png
Bywalec
Opublikowano

Błąd w tłumaczeniu:

 

wtf.png

 

Gdy wybiera się profesje pojawia się tylko jedna strzałka do Trenera Mocy, zamiast dwóch.

Opublikowano

+Gdy ulepszamy, zamiast polskich znaków są pytajniki.

+Pieczęć Draconisa w opisie ma "+0 do hp".

+Po 2 zakładki sklepów u handlarza zbroją.

+Nie wiem czy zawsze, ale teleportując się z m1 do m1 wywaliło mi metka.

+Pokazuje się C++ Error.

+Usuńcie te śmieci lotające w m1.

- Poprawimy.

- Wiemy dodamy tam bonusy.

- Wiemy.

- Naprawimy to.

- Tak damy poradnik jak temu zapobiec.

- Okej usuniemy je.

Opublikowano

Mateo sprawdzcie po ile sie bijemy przy full abs misjach is itp    np po 15k 10k bo jak za duzo np 20k sie bic bedzie to sie nie oplaca bo to bedzie wtedy serwer pod pvp tylko   zeby na wojnie nie padac jak muchy :_))

Bywalec
Opublikowano

Też macie takie lagi?

 

Btw. niektóre zbroje i bronie są białe. Naprawcie to. 

Opublikowano

Mateo sprawdzcie po ile sie bijemy przy full abs misjach is itp    np po 15k 10k bo jak za duzo np 20k sie bic bedzie to sie nie oplaca bo to bedzie wtedy serwer pod pvp tylko   zeby na wojnie nie padac jak muchy :_))

DMG Postaci poprawimy.

Opublikowano

Imaguś. Teraz mogę śmiało stwierdzić że Cię rodzice jednak biją w domu bądź przyjaciele na dworze. To jest forum - mogę wyrażać swoją opinię. Więc nie pyskuj tylko wyjdź z tego internetu bo to nie dla Ciebie.

Wiemy, że masz swój jakiś tam gówniany serwer który ma 30 graczy, ale nie musisz się chwalić swoim hyper mega serverem. A tak naprawdę, naucz się kultury bo inni się Tobą zajmą w razie wypadku. 

wypierdalaj

Opublikowano

Sporo rzeczy na serwerze podczas bety jest okej, zwłaszcza, że da się bez problemu wyexpić lvl'e, ciężej jest już ubić bossa Diablo, czy tam Diablos. Jego hp respi się co 3sekundy, a ma w uj dużo. Surką wp z full eq (nie wiem jakie są na niego bony, więc załóżmy, że nie mam) na 170 z mountem Aslanem, przed zmianą bonów (czyli ponad 100% na potwory) nie idzie go ubić solo, jeśli tak ma być okej, ale powinien być resp jego hp co około 6/7s i będzie okej, bo będzie się dało bez mounta w 2 osoby (nie wp/body) ubić go. Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...