Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] ExoriaMT2.pl Drogi graczu daj nam 2 szansę !


xMateo™

Chcecie kolejną broń do expa po 75 Lvl?  

330 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcecie kolejną broń do expa po 75 Lvl?

    • Tak.
      255
    • Nie.
      75
  2. 2. Chcecie nieskończone poty?

    • Tak.
      296
    • Nie.
      34
  3. 3. Jest Całkiem nowy Team doświadczony, Dasz 2 szansę graczu?

    • Tak.
      259
    • Nie.
      71

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a niechce mi wejsc na bete czy trzeba nowego clienta?


pisze ze h1 norm ale pisze blad podczas logowania sie z serwem:D


Mateo jesli ogarniecie all serwer postoi pare dni stablinie to wroca:D


a i sadze u ninja ze noze 1 lub 4 sa lepsze niz te ostatnie na najwyzszy poziom wygladem

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jaki serwer startuje w czwartek na tych samych plikach?

 

Nie wydałem na IS'a :<

 

Btw. skąd ulepszacze?

Ulepy z moobów, metków i bossów. 

 

Napisze ci na PW

Opublikowano

Jak nam możecie udowodnić że Asfena nie ma w teamie?

Dam wam drugą szansę, zobaczymy jak to się potoczy, nie spierdzielcie tego.

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Bywalec
Opublikowano

Tak będzie rekompensata. :)

Jaka?

Jak teraz wejdę na betę to też coś dostanę?

Opublikowano

Wyjdź z domu i tam się wyżyj, jak ktoś Cię w domu bije. Jak widzisz, jest kompletnie nowy team, nowy technik. Więc czemu się plujesz? Nawet serwer nie wystartował a ty od razu oceniasz z góry jak najgorzej. Ludzie się starają, robią to wszystko dla graczy, poświęcają temu czas a ludzie i tak będą im pluć w twarz. Daj drugą szansę i się przekonaj, czy warto, a nie już zakładasz, że coś jest nie tak.

- Dam wam drugą szansę i poczekam. Powodzenia. 

gówno a nie nowy team a ty zamknij morde i wypierdalaj bo gówno o mnie wiesz

Opublikowano

Dobra niby Asfena w Team nie ma, a logowanie nadal padnięte jak i 3/4 kanałów xD

Co drugi technik to idiota. Ja serwera nie polecam bo to najzwyklejszy syf na plikach wrzuconych by me. 

Przebadajcie przez Querry tabelki bo o ile się orientuje coś tam jest.

/Happy. 

Opublikowano

czemu nie dziala beta trzeba nowego clienta?

Logowanie padnięte nie zalogujesz się xD

Opublikowano

Co mogę powiedzieć powodzenia jeśli nie ma asfena to wam to wypali :P 

Dziwi mnie tylko ,że mateo go obraża w końcu to jego kuzyn czy coś takiego i na 100% wiedział ,że to on był w teamie jako Jarwis od samego początku :D ahh te kłamstewka 

no cóż nie będę się rozpisywał Mateo odpowiedź mi na ten post jestem bardzo ciekawy co masz do powiedzenia :) 

Opublikowano

Mateo czemu mi na Bete nie wchodzi trzeba nowego clienta?

Jest łatka.

 

 

Co mogę powiedzieć powodzenia jeśli nie ma asfena to wam to wypali :P 

Dziwi mnie tylko ,że mateo go obraża w końcu to jego kuzyn czy coś takiego i na 100% wiedział ,że to on był w teamie jako Jarwis od samego początku :D ahh te kłamstewka 

no cóż nie będę się rozpisywał Mateo odpowiedź mi na ten post jestem bardzo ciekawy co masz do powiedzenia :)

To jest śmie* a nie kuzyn... nie bde się rozpisywal ten człowiek nie istnieje już dla mnie i chyba tyle odemnie jak go spotkasz/zobaczysz napisz mu pozdro cma by xMateo <3
Bywalec
Opublikowano

Logowanie padnięte nie zalogujesz się xD

Jest specjalna łatka, aby się zalogować na bete #kappa

Mateo kur mac czemu mi beta nie dziala?

Jest łatka.

Opublikowano

Dam Wam drugą szanse ale prosze o kilka rzeczy:

Zwiększenie expa w av2 , lub kolejna mapa od 90.

Zmniejszenie dmg mobow av1 av2.

Metki i bosy na nowych mapkach jesli są to zeby dało rade je lajtowo ubic oraz dosc szybki spawn.

No i jak moby na nowych mapa za duzo biją to tez zmniejszyc.

Opublikowano

Mnie zastanawia, to, że ludzie teraz robiąc serwy dodają jakieś nowe tła do logowania, pety srety itd, a podstawowe rzeczy są po prostu spierdolone jak widać.

 

"jest dobry znajomy dRC" :D Nie wiem kto to pisał, ale takie "cuś" bardzo źle o was świadczy.

 

Ta beta to pvp czy normalna?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...