Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] ExoriaMT2.pl Drogi graczu daj nam 2 szansę !


xMateo™

Chcecie kolejną broń do expa po 75 Lvl?  

330 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcecie kolejną broń do expa po 75 Lvl?

    • Tak.
      255
    • Nie.
      75
  2. 2. Chcecie nieskończone poty?

    • Tak.
      296
    • Nie.
      34
  3. 3. Jest Całkiem nowy Team doświadczony, Dasz 2 szansę graczu?

    • Tak.
      259
    • Nie.
      71

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dam Wam drugą szanse ale prosze o kilka rzeczy:

Zwiększenie expa w av2 , lub kolejna mapa od 90.

Zmniejszenie dmg mobow av1 av2.

Metki i bosy na nowych mapkach jesli są to zeby dało rade je lajtowo ubic oraz dosc szybki spawn.

No i jak moby na nowych mapa za duzo biją to tez zmniejszyc.

Tak wszystko teraz testujemy, i poprawiamy.

Biję się je lajtowo.

DMG jest dobre.

 

 

Rozpakuj ją i wklej te dwa pliki do folderu pack.

Dokładnie.

 

Mnie zastanawia, to, że ludzie teraz robiąc serwy dodają jakieś nowe tła do logowania, pety srety itd, a podstawowe rzeczy są po prostu spierdolone jak widać.

 

"jest dobry znajomy dRC" :D Nie wiem kto to pisał, ale takie "cuś" bardzo źle o was świadczy.

 

Ta beta to pvp czy normalna?

Normalna.

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tak wszystko teraz testujemy, i poprawiamy.

Biję się je lajtowo.

DMG jest dobre.

 

 

Dokładnie.

 

Normalna.

Dajcie tę łatkę tutaj.

 

Na MPC albo na stronę.

Opublikowano

Ja miałem reaktywować Exorię ale pozdro :)

Wiecie o dziurce w game :) oraz db ? :)

Bo z tym nie wystartujecie misiaczki :*:*

Ja już mam całe odbugowane :) 0 sysserów, czekam na waszą kolej :)

radzę też zmienić zabezpieczenia oraz komendy dla gm'ów oraz pewien libek.

Opublikowano

Grałem na serwie wbiłem 93lv, lecz jest jeden minus serwera.. ulepszanie.. na +9 jest aż 10% , moje pytanie , czy to nie za dużo ? :) 
Serwer moge polecić jako tako, miło się grało.


073b5b336753a2ce.png

 

 

 

Opublikowano

Ja miałem reaktywować Exorię ale pozdro :)

Wiecie o dziurce w game :) oraz db ? :)

Bo z tym nie wystartujecie misiaczki :*:*

Ja już mam całe odbugowane :) 0 sysserów, czekam na waszą kolej :)

radzę też zmienić zabezpieczenia oraz komendy dla gm'ów oraz pewien libek.

Venoms, technik wgrał własną Bazę, czyli tamta bazy już nie będzie.

O to się nie bój. :)

 

Grałem na serwie wbiłem 93lv, lecz jest jeden minus serwera.. ulepszanie.. na +9 jest aż 10% , moje pytanie , czy to nie za dużo ? :) 

Serwer moge polecić jako tako, miło się grało.

Zwiększymy trochę % ulepszania. :)

Opublikowano

Tym razem polecimy na pełnej ku*wie i nie zawiedziemy was!!!

 

Nasz team jest zgrany, zaprzyjaźniony więc nie będzie nikt nikogo kantował a serwer postaramy się wam wyszykować tak by ten ponowny start był już idealny.

di-HLXD.jpg

Opublikowano

Nie Polecam - Czyste gotowce które robiłem serwera Averii.

w Team Był (chyba Jest) Asfen który nie potrafi dodać mountów.

 

Serwer Gonwo + Kontakt z Administracją Beznadziejny.

xxx


Opublikowano

Nie Polecam - Czyste gotowce które robiłem serwera Averii.

w Team Był (chyba Jest) Asfen który nie potrafi dodać mountów.

 

Serwer Gonwo + Kontakt z Administracją Beznadziejny.

Kontakt za administracją beznadziejny ??? o.O siedzimy ciągle na serwerze jeżeli ktoś chcę dostaje item by po sprawdzać różne rzeczy ... ale dobra jak uważasz

Opublikowano

Nie Polecam - Czyste gotowce które robiłem serwera Averii.

w Team Był (chyba Jest) Asfen który nie potrafi dodać mountów.

 

Serwer Gonwo + Kontakt z Administracją Beznadziejny.

Proszę cię Asek, bo co chcieliście zrobić Reaktywację tego serwera? I my że tak powiem szybciej od was to robimy?

Wejdź na start serwera wywal coś i daj tutaj dowody że coś zdziałałeś, a nie piszesz głupoty.

Kontakt beznadziejny przepraszam bardzo jakoś gracze wręcz przeciwnie nie narzekają i chwalą za aktywność, twój post praktycznie gówno mówi o tym o czymś co nie jest prawdą.

Opublikowano

Zwiększcie procent na ulepszanie...

Od +7 min. 60, potem 50, a +9 to 40...

Dodaliśmy 40% na +9, z 10% jest już 40% to i tak sporo. :)

 

 

 

Hahahaha wypierdalaj z mpc ...

Kto teraz pliczki Ci wgrywał ? Po pewnie sam nie potrafisz.

 

ADMINISTRACJA TA SAMA TYLKO NICKI ZMIENIONE ^^

 

Nie polecam ze względu na administrację :)

Kolego zapraszam na TeamSpeaka, zobaczymy czy administracja ta sama.

Technik TNG sam teraz wszystko poprawia.

Jest Nowa Baza, tamta baza Averi już jej nie ma.

Opublikowano

Mieliśmy tu z gildią wbić, ale chyba trochę się przeliczyliśmy. Znam takie serwy i raczej cienko widzę Waszą przyszłość.

71e6d390a9ea69700661668b284f3652a2f3e5d1

 

 

Opublikowano

Mieliśmy tu z gildią wbić, ale chyba trochę się przeliczyliśmy. Znam takie serwy i raczej cienko widzę Waszą przyszłość.

Wiesz taka Invoria miała problemy ostatnio gra nadal 1k osób, dreikon miał na początku problemy i jest serwer stabilny i gra dużo osób.

Także czemu ten serwer nie ma dostać 2 szansy?

 

* Dodaliśmy wymiana KD na Marmury polimorfI u Hong-Hae.

Opublikowano

Wiesz taka Invoria miała problemy ostatnio gra nadal 1k osób, dreikon miał na początku problemy i jest serwer stabilny i gra dużo osób.

Także czemu ten serwer nie ma dostać 2 szansy?

Co do Dreikon'a to się wypowiem. Uwierz mi, aby znać atmosferę na serwerze, trzeba tam zagrać kilka miesięcy. Liczba graczy jest podkręcona, max. 60 sklepów w m1, a online ok. 800... Na OX liczba sięga 1000, a jest ok. 200 graczy ;). Problemy ma dalej, uwierz mi ;) Miejmy nadzieje, że z wami będzie inaczej.

1394047278-U990178.png

Opublikowano

Wiesz taka Invoria miała problemy ostatnio gra nadal 1k osób, dreikon miał na początku problemy i jest serwer stabilny i gra dużo osób.

Także czemu ten serwer nie ma dostać 2 szansy?

 

Większość serwerów boryka się z problemami, liczę na to że uda wam sobie z nimi poradzić i wyjść na prostą :). Jeśli chodzi o mnie dam wam drugą szansę :)

Po wczorajszym moim wbiciu na serwer wydaje mi się być całkiem fajnym, także wbiję drugi raz :)

Opublikowano

Dodaliśmy 40% na +9, z 10% jest już 40% to i tak sporo. :)

 

 

 

Kolego zapraszam na TeamSpeaka, zobaczymy czy administracja ta sama.

Technik TNG sam teraz wszystko poprawia.

Jest Nowa Baza, tamta baza Averi już jej nie ma.

 

I gotowiec też ten sam ? ^^

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Bywalec
Opublikowano

To w końcu administracja sie zmieniła, czy nie? Oo

 

Co ile resp metinow?

Opublikowano

To że nowy technik to nie znaczy że lepiej :P

[HA]TNG

[HA]drC

 

niestety nie znam ich, więc nie mogę ocenić pozytywnie ani też negatywnie :)

Ale jeśli tym razem użyjecie mózgu to serwer postoi o kilka dni dłużej.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

To w końcu administracja sie zmieniła, czy nie? Oo

 

Co ile resp metinow?

Resp metinów co 15 minut.

Zmieniła jeżeli chodzi o Technika.

 

 

To że nowy technik to nie znaczy że lepiej :P

[HA]TNG

[HA]drC

 

niestety nie znam ich, więc nie mogę ocenić pozytywnie ani też negatywnie :)

Ale jeśli tym razem użyjecie mózgu to serwer postoi o kilka dni dłużej.

Tak mamy nadzieję, że TNG sobie poradzi z wszystkim i będzie okej.

Opublikowano

Resp metinów co 15 minut.

Zmieniła jeżeli chodzi o Technika.

 

 

Tak mamy nadzieję, że TNG sobie poradzi z wszystkim i będzie okej.

Dodajcie dziś sklep beta, w nim wszystkie bronie 75, free lvl oraz wszystkie ulepy, najlepiej rano...

1394047278-U990178.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...