Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] ExoriaMT2.pl Drogi graczu daj nam 2 szansę !


xMateo™

Chcecie kolejną broń do expa po 75 Lvl?  

330 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcecie kolejną broń do expa po 75 Lvl?

    • Tak.
      255
    • Nie.
      75
  2. 2. Chcecie nieskończone poty?

    • Tak.
      296
    • Nie.
      34
  3. 3. Jest Całkiem nowy Team doświadczony, Dasz 2 szansę graczu?

    • Tak.
      259
    • Nie.
      71

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

107881403890086994937.png

 

W tym świecie rządzą 2 królestwa: Shinsoo i Jinno Miejsca te są niezwykłe i odmienne. Trzeba zastanowić się nad wyborem, który jednak nie jest taki łatwy. Zadecyduj i daj się ponieść przygodzie!

764561403890086994937.png

Strona Główna:

http://exoriamt2.pl

Rejestracja 604371403890086994937.png:

http://exoriamt2.pl zakładka rejestracja 

863021403890086994937.png

Typ Serwera: Easy/Medium.

Maksymalny level: 170.

Punkty Statusu: 120.

Doświadczenie: 500%

Szansa na drop Yang: 400%

Szansa na drop przedmiotów: 600%

682421403890087994937.png

180651403890087994937.png

- Ekwipunek +9 na dana klasę + reszta jak wyżej

- Powiększony skład na stałe

- Trzecia Ręka na stałe

- 11 poziom Konia

- Pierścień doświadczenia [30 minut, ściągany]

- Pancerna Panda [5 Godzin]

- Nieskończona pelerynka.

- AutoPoty.

380401403890087994937.png

Na serwerze Exoria.pl występują standardowi handlarze co znajdziecie u nich, będzie niżej:

Handlarka Różności:

216091403890087994937.png

Handlarz Zbrojami:

514291403890088994937.png

Handlarz Bronią:

261291403890088994937.png

Handlarz Zbrojami - Biżuteria:

837611403890088994937.png

332581403890088994937.png

Na serwerze Exoria.pl o umiejętności na P jest bardzo łatwo, gdy osiągniemy 5 poziom idziemy do wybranego instruktora gdy wybierzemy już skille, dostajemy wszystkie skille automatycznie na P, jeżeli ktoś chcę Silne bądź Berka na G1, idzie do Kowala i wybiera opcję daj mi Silne bądź Berka na G1.

104541403890089994937.png

Bronie

Na Exoria.pl zdobyć można 5kompletów broni. Zrezygnowaliśmy z broni z przedziału 80-90 na rzecz nowych zestawów.

Dwuręka - Wojownik:

852331403890091994937.png

Miecze - Wojownik:

249461403890093994937.png

Dzwony - Szaman:

452721403890094994937.png

Wachlarze - Szaman:

174451403890096994937.png

Sztylety - Ninja:

385441403890097994937.png

Łuki - Ninja:

808141403890099994937.png

Zbroje:

Na Exoria.pl zdobyć można 5 kompletów broni. Zrezygnowaliśmy z zbroi z przedziału 80-90 na rzecz nowych zestawów.

Zbroje - Wojownik:

245401403890101994937.png

Zbroje - Sura:

320741403890102994937.png

Zbroje - Ninja:

442601403890102994937.png

Zbroje - Szaman:

882841403890103994937.png

Biżuteria:

Można spotkać się z 5 nowymi kompletami biżuterii z dopasowanymi bonusami zarówno do expa, jak i do pvp.

Biżuteria na 100 poziom:

743901403890104994937.png

Biżuteria na 130 poziom:

487881403890104994937.png

698041403890104994937.png

Na serwerze Exoria.pl można spotkać 7 petów, 2 z nich są unikatowe i mają one unikatowe bony:

- BaoBao.

- Pradawny Feniks.

- Mroczny Kot.

- Trójgłowy Smok.

- Kościany Smok.

- Czarodziej Lis.

- Młoda Panda.

820491403890104994937.png933051403890105994937.png290171403890105994937.png846351403890105994937.png419711403890106994937.png298051403890106994937.png610911403890106994937.png

924091403890107994937.png

Na serwerze Exoria.pl można spotkać 4 wierzchowce, 2 z nich są unikatowe i mają one unikatowe bony:

- Bagienny Miś.

- Bojowy Dinozaur.

- Opanc. Dinozaur.

- Dracos.

161081403890107994937.png293341403890107994937.png104741403890108994937.png441481403890108994937.png

409431403890108994937.png

Na serwerze Exoria.pl będzie dostępnych kostiumów, dokładnie jeszcze nie wiemy jakie kostiumy będą do zdobycia, ponieważ będzie to zależało od event'u.

Wiemy natomiast, że kostiumy będą do zdobycia tylko i wyłącznie podczas specjalnych wydarzeń.

Będą 3 szanse na zdobycie kostiumu:

- W grze

- Na FanPage

- Do kupienia w ItemShop

Więcej informacji podamy kilka dni przed zabawą (event'em).

No i oczywiście kostiumy będą miały jakieś bonusy ale tego dowiecie się niebawem podczas event'u.

519041403890108994937.png

2646714033840891173899.png3595714033840891173899.png3577914033840891173899.png1845314033840901173899.png5141114033840901173899.png7606814033840901173899.png

1785614033840911173899.png8676014033840911173899.png7060014033840911173899.png4188914033840921173899.png9911614033840921173899.png2493314033840931173899.png

1706514033840931173899.png2465914033840931173899.png8098914033840931173899.png7675614033840941173899.png5411614033840941173899.png3107014033840941173899.png

Podobnie jak kostiumy, fryzury dają dodatkowe bonusy. Każdy kostium i fryzura posiada inny bonus, dzięki czemu można dopasować sobie komplet w zależności od tego, co będziemy mieli zamiar robić.

700911403891262994937.png

Pomyśleliśmy również ograczach, którzy lubią sobie poexpić. Dodaliśmy 3 nowe mapy, na które można się dostać po osiągnięciu odpowiedniego poziomu.

Zbocze Guantana:

319241403890113994937.png

Wzgórze Umarłych:

507271403890114994937.png

Zapomniany Ląd:

 

299591404583358994937.png

334191404058030994937.jpg

777441404058030994937.png

Komnata minotaura dostępna jest od 90 poziomu postaci, można wchodzić w PT jak i bez. W komnacie spotkacie potężnego Minotaura z którego dropiom różnorakie przedmioty, nie dropi z niego szkatułka dodatkowo wymagana jest przepustka "Kula Ognia" aby wejść.

301981404058030994937.png

 

Śnieżny Loch dostępny jest od 100 poziomu postaci, można wchodzić w PT jak i bez. W lochu spotkacie potężną Królową Śniegu z której dropiom różnorakie przedmioty, nie dropi z niego szkatułka dodatkowo wymagana jest przepustka "Lodowe szkło 2x" aby wejść.

 

 

786201404058030994937.png

 

 

 

 

Loch Baronówny dostępny jest od 115 poziomu postaci, można wchodzić w PT jak i bez. W lochu spotkacie potężną Baronówną z której dropiom różnorakie przedmioty, nie dropi z niego szkatułka dodatkowo wymaganajest przepustka "Flet Pająka 2x" aby wejść.

 

 

 

149611404058031994937.png

Furia Umarłych dostępna jest od 120 poziomu postaci, można wchodzić w PT jak i bez. W Furi umarłych spotkacie potężne umarłe jest to taki Rajd, na końcu jest Charon [bOSS] dodatkowo wymagana jest przepustka "Krzak Umarłych 3x" aby wejść.

 

202091403890115994937.png

Tutaj nie można się nudzić! Exoria oferuje wiele nowych wątków questowych. Można spodziewać się przede wszystkim: - Misji od Biologa. - Krótkich questów (misje, które dosyć szybko się wykonuje, zazwyczaj jest jedno zadanie do wykonania) - Polowanie na Metiny. - Polowanie na Potwory.

- Quizy.

- Serwerowe Polowania. - i wiele innych, różnych misji.

Ads by save on

Ad Options

251181403890115994937.jpg

598701403890115994937.png

Wprowadziliśmy jeszcze wiele innych, małych nowości, które na pewno umilą czas każdemu graczowi po stronie klienta.

KillGui tutaj widzimy ile zabiliśmy potworów, oraz graczy z danego królestwa:

800141403890116994937.png

Wskaźnik Przeciwnika, podczas pojedynku wyświetla nam się życie przeciwnika myślę że przydatne:

971671403890116994937.png

Pod X mamy tabelkę bonusów:

531761403890116994937.png

Nowe podłoża Miast:

990311403890117994937.png

818021403890117994937.png

 

Data oraz godzina w szepcie:

 

713701404591601994937.jpg

 

 

438691404583370994937.jpg
 

Na serwerze Exoria.pl są maksymalne poziomy ulepszenia Kamienia to +6.

---

 

Kamień Duszy Penetr.+5   12
Kamień Duszy Śmierci+5   12
Kamień Duszy Powtórki+5"  35
Kamień Duszy Wojownika+5  35
Kamień Duszy Ninja+5    35
Kamień Duszy Sury+5    35
Kamień Duszy Szamana+5   35
Kamień Duszy Potwora+5   12
Kamień Duszy Uchylenia+5  12
Kamień Duszy Uniku+5    12
Kamień Duszy Magii+5    300
Kamień Witalności+5    5000
Kamień Duszy Obrony+5   100
Kamień Duszy Przysp.+5   35

 

---

 


Kamień Duszy Penetr.+6   20
Kamień Duszy Śmierci+6   20
Kamień Duszy Powtórki+6"  45
Kamień Duszy Wojownika+6  45
Kamień Duszy Ninja+6    45
Kamień Duszy Sury+6    45
Kamień Duszy Szamana+6   45
Kamień Duszy Potwora+6   20
Kamień Duszy Uchylenia+6  20
Kamień Duszy Uniku+6    20
Kamień Duszy Magii+6    600
Kamień Witalności+6    10000
Kamień Duszy Obrony+6   200
Kamień Duszy Przysp.+6   45

 

851481403890117994937.png

Pierścień Półksiężyca 775571403890118994937.png

Bonusy:

Doświadczenie +25%

Średnie Obrażenia +5%

Silny na Potwory +10%

Czas trwania: 1Dzień

Lizak349451403890118994937.png

Bonusy:

Silny przeciwko Sura +10%

Silny przeciwko Ninja +10%

Szybkość Ataku +8%

Czas trwania: 3Godziny

Pierścień Radości 622281403890119994937.png

Bonusy:

Silny przeciwko Wojownikom +10%

Silny przeciwko Szamanom +10%

Szybkość Ataku +8%

Czas trwania: 3Godziny

780321403890119994937.png

Na serwerze Exoria.pl bonusy wchodzą maksymalnie:

690941403890119994937.png

931721403890120994937.png

Na serwerze Exoria.pl będą występować takie Eventy jak:

-Konkurs 604371403890086994937.png OX co Weekend.

-Konkurs604371403890086994937.png ZUO co 2/3 Tygodnie.

- Znajdź GM co 2/3 Tygodnie.

- Oraz wiele wiele więcej będzie eventów które spotkacie na Exoria.

178771403890120994937.png

Najczęstsze zadawane pytania przez graczy:

1. Kiedy odbędzie się start serwera? Około 10 Lipca.

2. Czy łuczniki podchodzą pod postać? Tak podchodzą.

3. Czy będą częste Eventy? Tak będą częste eventy.

4. Skąd broń na 75 poziom? Z Ripera oraz z Mobów z Atlantydy.

5. Czy posiadamy TeamSpeak? Tak partyts.pl

6. Czy administracja będzie miała zlewkę na serwer? Nie, będziemy aktywni oraz będziemy się starać.

7. Czy będą 6/7 bonusy? Nie, nie będzie.

8. Czy będzie powrót skilli z BM na WP? Również nie będzie nigdzie dostępny.

9. KD max +5? Nie KD będą +6.

Nasz Zespół składa się z doświadczonych oraz odpowiedzialnych osób:

 

Administracja:

 

[HA]TNG

[HA]drC

[GA]xMateox

[GA]TheRyKoX

801061403890120994937.png

Prace nad serwerem zostały już zakończone. Teraz pora na start! Zachęcamy do poczekania na ostateczną odsłonę Exoria. Wysłuchamy wszelkich opinii, jednak na odpowiedzi typu "żal", "bez sensu" nie będziemy reagować, jeśli nie będzie uzasadnienia takowej wypowiedzi. Z naszej strony to wszystko, pozdrawiamy wszystkich zainteresowanych :)

Start Serwera: 11 Lipca, Godz: 20:30.

 

WAŻNE CZYTAJ !

 

Dobra Witam wszystkich z tej strony Mateo, Jarwis jak wiecie spierdolił i już go k***a nie ma nie będzie po prostu, nie wiem czy chłopak ma Internet, zachował się jak totalny idiota oraz złodziej.

Dobra przejdźmy do Informacji tak Exoriamt2.pl będzie reaktywowana w Piątek godziny wieczorne, Beta testy będą od dziś od 20-21 stare konta są i zostają po prostu kto będzie chciał wejść to wejdzie i po testuję, jest nowy Technik TNG, jest to dobry znajomy dRc starszy człowiek technik TNG, jest dobry znajomy dRc, wszystkie SM zostały już oddane na wszystkie stare konta, będzie na starcie jakaś rekompensata także widzimy się już nie długo, jutro będzie zapowiedź serwera. Dziękujemy za wyrozumiałość i zapraszamy was na betę oraz Oficjalny start serwera.

Pozdrawiamy nowy Team Exoriamt2.pl

 

 

 

 

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Osobiście jestem skłonny dać wam drugą szansę tylko odbugujcie te pliki...

I polecam zakupić youtubera z prawdziwego zdarzenia ( około 5k wyświetleń pod filmami ), bo konkurencja nie śpi, a niedługo startuje serwer na tych samych plikach.

Opublikowano

NIE POLECAM, kolejne gówno od asfena a wam mylą oczy że nowy team, znowu padnie i znowu 0 ogaru, czyli jak zawsze, są lepsze serwery.

Opublikowano

Osobiście jestem skłonny dać wam drugą szansę tylko odbugujcie te pliki...

I polecam zakupić youtubera z prawdziwego zdarzenia ( około 5k wyświetleń pod filmami ), bo konkurencja nie śpi, a niedługo startuje serwer na tych samych plikach.

Tak nasz Technik działa już, większość rzeczy już zrobiliśmy.

 

* Dodaliśmy nieskończone potki.

 

NIE POLECAM, kolejne gówno od asfena a wam mylą oczy że nowy team, znowu padnie i znowu 0 ogaru, czyli jak zawsze, są lepsze serwery.

Skoro tak uważasz daj jakieś dowody, w Teamie nie ma żadnego Jarwisa poszedł bez odzewu mamy w niego już wyjeb****, jest nowy Technik TNG znajomy drC.

Opublikowano

Tak nasz Technik działa już, większość rzeczy już zrobiliśmy.

 

* Dodaliśmy nieskończone potki.

 

Skoro tak uważasz daj jakieś dowody, w Teamie nie ma żadnego Jarwisa poszedł bez odzewu mamy w niego już wyjeb****, jest nowy Technik TNG znajomy drC.

A ty może na mnie nie skacz? To raczej ja chcę dowody że go nie ma w teamie, a ty jeszcze będziesz mi p******** że to JARWIS, weź człowieku skończ bo to jest żałosne jak twoja KARIERA na yt.

Opublikowano

Asfena nie ma w Teamie, więc komentarze dotyczące jego są zbędne. Serwer ogólnie jest bardzo fajny i przyjemnie się gra. Zapraszam jeszcze raz na start, miejmy nadzieję, że nie będzie znowu problemów/błędów/bugów. 
 

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Asfena nie ma w Teamie, więc komentarze dotyczące jego są zbędne. Serwer ogólnie jest bardzo fajny i przyjemnie się gra. Zapraszam jeszcze raz na start, miejmy nadzieję, że nie będzie znowu problemów/błędów/bugów. 

 

A ty to zamknij d*** bo od moderatora zdania nie potrzebuje.

Opublikowano

A ty to zamknij d*** bo od moderatora zdania nie potrzebuje.

 

Wyjdź z domu i tam się wyżyj, jak ktoś Cię w domu bije. Jak widzisz, jest kompletnie nowy team, nowy technik. Więc czemu się plujesz? Nawet serwer nie wystartował a ty od razu oceniasz z góry jak najgorzej. Ludzie się starają, robią to wszystko dla graczy, poświęcają temu czas a ludzie i tak będą im pluć w twarz. Daj drugą szansę i się przekonaj, czy warto, a nie już zakładasz, że coś jest nie tak.

- Dam wam drugą szansę i poczekam. Powodzenia. 

2e30al1.jpg

Opublikowano

I znów to sranie. Jarwisa nie ma, asfena nie ma... 

Nowy team? Czy nowe nicki?  B)

Ja tam nie ufam i nie wierze Wam, ponieważ mateo w pierwszej odsłonie zarzekałeś się, że Jarwis to nie Asfen i nie ma go w teamie a każdy wie jak było.

Neutral.

621031404210882313241.png


Opublikowano

Wyjdź z domu i tam się wyżyj, jak ktoś Cię w domu bije. Jak widzisz, jest kompletnie nowy team, nowy technik. Więc czemu się plujesz? Nawet serwer nie wystartował a ty od razu oceniasz z góry jak najgorzej. Ludzie się starają, robią to wszystko dla graczy, poświęcają temu czas a ludzie i tak będą im pluć w twarz. Daj drugą szansę i się przekonaj, czy warto, a nie już zakładasz, że coś jest nie tak.

- Dam wam drugą szansę i poczekam. Powodzenia. 

Dziękujemy i liczymy na starych graczy, wcześniejszego nie wypału który nie zależał od nas.

Opublikowano

Servera nie polecam, asfen nadal jest w teamie a was oszukują pewnie padnie po 2h tak jak 'poprzednia' odslona. NIE POLECAM!

 

@Skad bronie 75?

Opublikowano

Przecież każdy wie (moze nie kazdy) ze w teamie nadal jest JARWIS AKA ASFEN AKA NIEDOWLAD MÓZGU, ale co tam zobaczycie na tym nowym 'starcie' jak server sie wyjebie po maxymalnie 2h, bo asfen nawet nie umie odbugowac wierzchowcow, takie zero xD

 

@top: Skad bronie 75? 

Skoro tak uważasz to proszę daj dowody, skoro odjebał taką manianie to czemu miałby być Asfen aka Jarwis nie ma już Internetu, i już mu nie ufamy nawet zablokował mnie na GG także w Teamie go nie ma i nie będzie !.

 

Bronie 75 Metiny red las.

Opublikowano

Skoro tak uważasz to proszę daj dowody, skoro odjebał taką manianie to czemu miałby być Asfen aka Jarwis nie ma już Internetu, i już mu nie ufamy nawet zablokował mnie na GG także w Teamie go nie ma i nie będzie !.

 

Bronie 75 Metiny red las.

Przecież sam wciskales kit ze to nie asfen wiec to ty pierdolisz? i sam sie pryznal na gg ze nadal jest w teamie. xD

Opublikowano

Dobra dam ci szanse, cofam to co wczesniej napisalem, ale pamietaj jak oszukasz drugi las ludzi i wszystko spierdolisz, to sie odbije to na was ;)

 

Powodzenia.

Ja nikogo nie oszukałem, zapraszamy was na betę i oficjalny start w Piąteczek.

 

* Dodaliśmy nieskończone potki.

Opublikowano

@imaguś - zamknij pysk bo Twój serwer Esrenia to g****o na którym navi to standart. Po co oceniasz czyjąś prace skoro sam robisz syf ?

 

@Mat3o - Po co gadasz bzdury.. Asfer jest w teamie bo tylko on mógł wziąć takiego zgreda jak Ty do reklamowania tego scierwa :) Jak pojawiła się prezka na MPC z tym waszym serwerem to pisałem że padnie.. i ? -padł !! teraz robicie drugą odslone ale serwer padnie po paru dniach bo łapciucha na kase macie w teamie #Asfen

 

Odradzam gry na tym syfie i powtarzam metinowe przyslowie :)

"Jak coś pierd*lnie raz to bądź pewny że jebnie po raz drugi" :D

 

Nie polecam, ide oglądać mecz. Brazylia wygra (jestem jasnojebem)

24267682304344824194.gif

Opublikowano

Ja nikogo nie oszukałem, zapraszamy was na betę i oficjalny start w Piąteczek.

 

* Dodaliśmy nieskończone potki.

Bo @Evor. dodał diffa na game 34083? xD

 

@Skąd stalka, truta, pd, rękawica?

621031404210882313241.png


Opublikowano

Nie mam zamiaru znów się męczyć z osobami którzy na wh, ng itd.., pd na 30 min zbugowane, na starcie i tak będą bugi, administracja taki s**t, nic nowego nie dodaliście do tych pliczków chyba, że bronie 75 z red lasu i usunięcie broni na 65 z npc, a po za tym startuje w czwartek serwer o tych samych plikach, więc jak komuś się one spodobały to myślę, że i tak większość osób pójdzie tam na serwer i nie da wam drugiej szansy.

Nie Polecam tu gry.


Jak ktoś powróci to co dostanie jako rekompensatę? 

Jak wydałeś na IS'a to SM na tydzień, bo dłużej nie pociągnie serwer jak dla mnie.

Bywalec
Opublikowano

Nie mam zamiaru znów się męczyć z osobami którzy na wh, ng itd.., pd na 30 min zbugowane, na starcie i tak będą bugi, administracja taki s**t, nic nowego nie dodaliście do tych pliczków chyba, że bronie 75 z red lasu i usunięcie broni na 65 z npc, a po za tym startuje w czwartek serwer o tych samych plikach, więc jak komuś się one spodobały to myślę, że i tak większość osób pójdzie tam na serwer i nie da wam drugiej szansy.

Nie Polecam tu gry.

Jak wydałeś na IS'a to SM na tydzień, bo dłużej nie pociągnie serwer jak dla mnie.

Jaki serwer startuje w czwartek na tych samych plikach?

 

Nie wydałem na IS'a :<

 

Btw. skąd ulepszacze?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...