Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Event! █ HIT! █ Uranix - Odkryj nowe oblicze Shakes & Fidget! Graj już teraz! Został wgrany nowy styl chatu, panel gracza, oraz wiele więcej! ▀▄▀


SeterN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jaki fake .. mam np. pas  w eQ najeżdźam na niego rózgą i zamieniają się miejscami każdy może zobaczyć i sie przekonać. (bronie nie dodają wartości tylko staty)

U mnie jest normalnie, zmienić nie mogę.. Żadnych bugów nie ma, ani nic na tym świecie.. Nie ma lepszego. Zero lagów,bugów, boty kasowane, jest o co grać... Masz coś nie tak z przeglądarką.

Opublikowano

                     498271405014640938793.png

Administracja serwera przygotowała dla Was event na czas weekendu ;)

Będzie on polegał na zwiększonej ilosci piw do wypicia. Będzie ich aż 100! Już teraz przygotuj się na niesamowite pojedynki o levele. 

Serwer czeka właśnie na Ciebie!

534721413388468938793.jpeg

Opublikowano

U mnie jest normalnie, zmienić nie mogę.. Żadnych bugów nie ma, ani nic na tym świecie.. Nie ma lepszego. Zero lagów,bugów, boty kasowane, jest o co grać... Masz coś nie tak z przeglądjak niby topka ma taki wysoki lvl 

zero lagow prawda 

boty kasowane nie do konca

bledy sa topka na tym leci lochy

Opublikowano

Po pierwsze serwer jest Medium Easy a kasa leci jak na Hardzie.

po 2 nie wiem ale potki chyba nie działają ?

po 3. dajcie więcej % na trafienie epika w zbrojowni/gabinecie 

po 4 lagi jak cholera mogę naciskać jeden przycisk npo na lochy i po minucie dopiero się załaduje.

25330916486373009657.pngZapraszam na Mojego FP

 Ciężko jest wtedy wstać i znaleźć sens dalszej egzystencji.

Ale ja Ci mówię: Wstań i walcz. To Twoje życie, Twój największy skarb.

 

Opublikowano

Po pierwsze serwer jest Medium Easy a kasa leci jak na Hardzie.

po 2 nie wiem ale potki chyba nie działają ?

po 3. dajcie więcej % na trafienie epika w zbrojowni/gabinecie 

po 4 lagi jak cholera mogę naciskać jeden przycisk npo na lochy i po minucie dopiero się załaduje.

1. Nie leci jak na hardzie, wystarczy umieć grać.

2. Potki działają. W PvP masz większe staty.

3. Zrobi się.

4. O dziwo nikt nie ma lagów, tylko Ty ;)

534721413388468938793.jpeg

Opublikowano

1. Nie leci jak na hardzie, wystarczy umieć grać.

2. Potki działają. W PvP masz większe staty.

3. Zrobi się.

4. O dziwo nikt nie ma lagów, tylko Ty ;)

No dobra potki działają :)

Na początku leci dużo osób sę na to też skarży ( teraz już więcej wbiłem lvl i raty z gildii)

lagi wczoraj wieczoram były masakryczne przyznaje że teraz jest o wiele lepiej :)

i z lochów trochę więcej kasy gdyby leciało to byłoby super :O)

ps: możecie zrobić takie coś że po resecie nie trzeba znów zbierać kluczy ?

25330916486373009657.pngZapraszam na Mojego FP

 Ciężko jest wtedy wstać i znaleźć sens dalszej egzystencji.

Ale ja Ci mówię: Wstań i walcz. To Twoje życie, Twój największy skarb.

 

Opublikowano

 

 

 

 

ps: możecie zrobić takie coś że po resecie nie trzeba znów zbierać kluczy ?

Można, ale to będzie zbyt łatwo...

 

Zapraszam do grania w ten weekend! Event na piwka!

534721413388468938793.jpeg

Opublikowano

Wbiłem na serwer, całkiem przyjemnie się gra, mało botów.

 

Ale mógłbyś dodać Pomocników do wieży i Wojny Gidli ;3

WG będę, ale nie wiadomo kiedy... A pomocników nie będzie w wieży ;)

534721413388468938793.jpeg

Opublikowano

Topka graczy expi w wieży i nie używają cheatów. 

 

specjalnie dla ciebi poswiecilem troche czasu zeby pokazac ze jednak topka leci na bledzie lochow prosze bardzo

http://screenshooter.net/6995435/mpgjwta

i teraz moge bic bosa ile chce i tak wlasnie ludzie tak szybko nabili taki lvl 

serwer nie warty grania no chya ze to naprawisz i zrobisz restart kont

Opublikowano

Trochę zbugowany serwer. Usunęło mi konto czy też postać, jak chcę się zarejestrować znów na ten sam adres e-mail to pisze: Na podanym adresie e-mail zostało już zarejestrowane jedno konto.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...