Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Event! █ HIT! █ Uranix - Odkryj nowe oblicze Shakes & Fidget! Graj już teraz! Został wgrany nowy styl chatu, panel gracza, oraz wiele więcej! ▀▄▀


SeterN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co ty na to by wziąć się za porządną reklamę?

 

ustaw blokadę by jeden gracz atakował maks 3 razy jednego gracze bo jeden sie na mnie uparł i jest 1000 razy lepszy odemnie i deda cały czas tylko mnie -.-

 

tak jest co kilka sekund

Przechwyt_ewerpnw.PNG

Opublikowano

zrobcie zeby np z 200 piw mozna dziennie wypic to zajebisty serwer bo tak to nudy w h 10 piw i nuda... i czekanie do polnocy..

Dziś będzie 20 piw do wypicia. 200 piw to bezsens, ponieważ serwer przejdziecie w jeden dzień :)

 

Co ty na to by wziąć się za porządną reklamę?

 

ustaw blokadę by jeden gracz atakował maks 3 razy jednego gracze bo jeden sie na mnie uparł i jest 1000 razy lepszy odemnie i deda cały czas tylko mnie -.-

Pomyślimy nad tym. 

534721413388468938793.jpeg

Opublikowano

Dlaczego nie można zaatakować innej gildi?

To jest bug. Na razie się nie będzie dało, lecz zrobimy co w naszej mocy. 

534721413388468938793.jpeg

Opublikowano

@SeterN może dodałbyś na pewien okres grzybo-żniwa ;)?

To się zobaczy, póki co jest konkurs na wierszyk i do wygrania jest aż 500 grzybków, patrz wyżej :)

 

 

 

Siemka kto mi powie jaki jest exp itd ??

Exp jest odpowiednio dopasowany do medium, natomiast z misji średnio otrzymujesz 10-20 grzybków. 

534721413388468938793.jpeg

Opublikowano

@SeterN Restes22 ma bota,dostanę coś za pomoc w odkryciu bota ^^?

 

Kiedy będzie więcej piwek?

 

Zmieniłbyś ten górny banner na serwie? Nie obraź się ale bardzo brzydki i odstrasza :)

Opublikowano

@SeterN Restes22 ma bota,dostanę coś za pomoc w odkryciu bota ^^?

 

Kiedy będzie więcej piwek?

 

Zmieniłbyś ten górny banner na serwie? Nie obraź się ale bardzo brzydki i odstrasza :)

Jutro będzie 50 piwek do wypicia.

 

 

Ile expa jest na medium ?

Ok. 800%. Wejdź na serwer i zobacz.

534721413388468938793.jpeg

Opublikowano

Jutro będzie 50 piwek do wypicia.

 

 

Ok. 800%. Wejdź na serwer i zobacz.

Mam buga mam -13 grzybów i nie moge piw ani nic :0

Milunia ! życiem Kubi Producentem
 

Opublikowano

Setern dasz mi 23 grzyby ?? bo nie pogram dzisiaj bo sie zbugowalo


Tar3kid ponieważ za dużo ich użyłeś zrób misje ..

 

@SeterN a odpisz na resztę pytań,oke ;)

Co zrobic zeby były lochy ?? mam klucz i nie ma ich ?

Milunia ! życiem Kubi Producentem
 

Opublikowano

Setern dasz mi 23 grzyby ?? bo nie pogram dzisiaj bo sie zbugowalo

Co zrobic zeby były lochy ?? mam klucz i nie ma ich ?

Nie dajemy grzybków za nic. Lochy muszą Ci się odblokować, ewentualnie zrób reloga. 

534721413388468938793.jpeg

Opublikowano

Nie dajemy grzybków za nic. Lochy muszą Ci się odblokować, ewentualnie zrób reloga. 

to co zrobic musze czekac dlugo bardzo prosze cos zrobcie

Milunia ! życiem Kubi Producentem
 

Opublikowano

naciągnij klucz na postać @1361622928-U485574.pngTar4kid

 

Zapraszam do gildi NieMaMocnych.W gildi znajduję się 5 graczy i coraz więcej do niej dołącza,gildia się rozwija i jest na 2 pozycji.W gildi znajdują się 2 osoby które są na 1 i 2 miejscu w sali chwały.Wszyscy są aktywni i mili..

 

 

Nabór do gildi Otwarty!

 

W sprawie dołączenia do gildi NieMaMocnych pisać do graczy o nicku:

 

Mroczeks

VansDeGoneYT 

 

ZAPRASZAM!

Opublikowano

A co mam robic na -13 grzybach mam piwa do wypicia a nie moge nic robic 1 awanturczyności

Milunia ! życiem Kubi Producentem
 

Opublikowano

Musisz czekać do jutra i będzie 50 piwek..

 

atakuj graczy przez ten czas..

 

@SeterN

 

Mógłbyś zmienić te buttony w menu i banner ? wszystkie mają serwery taki sam prawie ;c

Opublikowano

Musisz czekać do jutra i będzie 50 piwek..

 

atakuj graczy przez ten czas..

 

@SeterN

 

Mógłbyś zmienić te buttony w menu i banner ? wszystkie mają serwery taki sam prawie ;c

Nic nie poradzę, że wszyscy teraz ściągają. Zrobię co w mojej mocy. 

 

Od dziś można już pić aż 50 piwek! To, że pisze -40/10 nic nie szkodzi ;) Wszystkim życzę wysokich leveli. 

534721413388468938793.jpeg

Opublikowano

Witam , mam parę pytań odnośnie serwera:

 

1) Czemu nie mogę zorganizować Wyprawy na Bosów Świata ?

2) Czemu nie można atakować innych drużyn?

3) Czemu osoby korzystające z buga na zablokowanie Awanturniczości nie są blokowane - gram codziennie od początku i mam 52 lvl, a inni już 200 lvl, 100 lvl - o co kaman ??????

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam , mam parę pytań odnośnie serwera:

 

1) Czemu nie mogę zorganizować Wyprawy na Bosów Świata ?

2) Czemu nie można atakować innych drużyn?

3) Czemu osoby korzystające z buga na zablokowanie Awanturniczości nie są blokowane - gram codziennie od początku i mam 52 lvl, a inni już 200 lvl, 100 lvl - o co kaman ??????

1. Zostanie to naprawione.

2. Również zostanie to naprawione.

3. Niektórzy bugują awanturność i mają ja na -, i wszystko widać kto cheatuje, a kto nie. Oni grają cały czas, i też prawdopodobnie bocą, lecz nie jesteśmy teraz w stanie ich zbanować, ponieważ nie mamy podstawy. 

534721413388468938793.jpeg

Opublikowano

Osoby używające bota są kasowane dziennie przed północą. 

2vnrryq.png

Pamiętaj o naciśnięciu przycisku lubię to kiedy ktoś ci pomoże! ;D

2974969666.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...