Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Latrios.eu (BĘDZIE UZUPEŁNIANA PREZKA)


harnaś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niesamowicie dużo hejtu w stronę administracji... Z jednej strony nie jestem za tego typu posunięciami LECZ

 

Jeśli Harnaś rozwala np: Deile to nie ma się co dziwić że leci Hejt :)     CO ZASIEJESZ TO ZBIERZESZ... PAMIĘTAJ :)

 

kolejne sprawy... jeszcze 3-4 tygodnie temu siedziałeś na tsgames... i nic nie wspominałeś że stawiasz swój serwer...

 

W związku z czym nie wiem jak to mocno się napracowaliście... niedokończona prezka, brak planów "co dalej z serwerem", niedokończone misje...

 

Może i wiecie co robicie, ale po przegadaniu wielu godzin na TS-ie z różnymi ludźmi stwierdzam, że teksty typu:

 

"poświęciliśmy baaardzo dużo czasu na tworzenie serwera" ma w sobie tyle prawdy co zapewnienia typu "serwer na lata"

 

Śmieszne podejście niedojrzałych ludzi... Ale co zrobisz :) o serwerze wypowiem się za pół roku, jeżeli tyle w ogóle postoi :)

 

CO DO TEMATU :D  POWODZENIA :) I NIE RÓBCIE TAKIEJ CHAŁY ŻE PISZECIE CO TO NIE WY A NIE MACIE PREZKI SKOŃCZONEJ :)

 

A TE GRAFIKI W PREZCE JUŻ W JAKIEJŚ ZAPOWIEDZI NA MPC WIDZIAŁEM ;)

Nie, nigdzie tej grafiki nie widziałeś, bo nigdzie jej nie było.

  • Odpowiedzi 175
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Niesamowicie dużo hejtu w stronę administracji... Z jednej strony nie jestem za tego typu posunięciami LECZ

 

Jeśli Harnaś rozwala np: Deile to nie ma się co dziwić że leci Hejt :)     CO ZASIEJESZ TO ZBIERZESZ... PAMIĘTAJ :)

 

kolejne sprawy... jeszcze 3-4 tygodnie temu siedziałeś na tsgames... i nic nie wspominałeś że stawiasz swój serwer...

 

W związku z czym nie wiem jak to mocno się napracowaliście... niedokończona prezka, brak planów "co dalej z serwerem", niedokończone misje...

 

Może i wiecie co robicie, ale po przegadaniu wielu godzin na TS-ie z różnymi ludźmi stwierdzam, że teksty typu:

 

"poświęciliśmy baaardzo dużo czasu na tworzenie serwera" ma w sobie tyle prawdy co zapewnienia typu "serwer na lata"

 

Śmieszne podejście niedojrzałych ludzi... Ale co zrobisz :) o serwerze wypowiem się za pół roku, jeżeli tyle w ogóle postoi :)

 

CO DO TEMATU :D  POWODZENIA :) I NIE RÓBCIE TAKIEJ CHAŁY ŻE PISZECIE CO TO NIE WY A NIE MACIE PREZKI SKOŃCZONEJ :)

 

A TE GRAFIKI W PREZCE JUŻ W JAKIEJŚ ZAPOWIEDZI NA MPC WIDZIAŁEM ;)

 

Była bardzo podobna bo nie jaki @Restynid poleciał w jajko i nie chciał odkupić grafiki którą zrobiła dla nich @Julietta . Zrobili se podobną u kogo innego.

 

Co do serwera to się wstrzymam z oceną bo nie przepadam za ludźmi którzy go tworzą.

Opublikowano

Serwer to gowno szczyle w administracji ktora sobie chce zarobic na wakacje i padnie z powodu braku graczyjak 3/4 serwerow niee polecam

Opublikowano

Nie polecam ze względu na idiotę w team czyt. Harnasia 

Gotowiec Averii ~ Dziurawa baza  <3  30 minut po starcie będzie lista kont na forum xD

To nie jest groźba xD

 

 

Nie, nie będzie.

Chociaż w sumie... moge Ci dac wyzwanie, jeżeli chociaż zalogujesz się do navi, nie mówie byś cokolwiek zrobił, to dostaniesz cały zarobek z item-shopu, co ty na to? Idziesz na taki układ? Powinieneś być zadowolony, skoro jesteś aż tak pewny siebie. A jeżeli Ci się nie uda, to oficjalnie w prezentacji przeprosisz cały team. :)

 

Niesamowicie dużo hejtu w stronę administracji... Z jednej strony nie jestem za tego typu posunięciami LECZ

 

Jeśli Harnaś rozwala np: Deile to nie ma się co dziwić że leci Hejt :)     CO ZASIEJESZ TO ZBIERZESZ... PAMIĘTAJ :)

 

kolejne sprawy... jeszcze 3-4 tygodnie temu siedziałeś na tsgames... i nic nie wspominałeś że stawiasz swój serwer...

 

W związku z czym nie wiem jak to mocno się napracowaliście... niedokończona prezka, brak planów "co dalej z serwerem", niedokończone misje...

 

Może i wiecie co robicie, ale po przegadaniu wielu godzin na TS-ie z różnymi ludźmi stwierdzam, że teksty typu:

 

"poświęciliśmy baaardzo dużo czasu na tworzenie serwera" ma w sobie tyle prawdy co zapewnienia typu "serwer na lata"

 

Śmieszne podejście niedojrzałych ludzi... Ale co zrobisz :) o serwerze wypowiem się za pół roku, jeżeli tyle w ogóle postoi :)

 

CO DO TEMATU :D  POWODZENIA :) I NIE RÓBCIE TAKIEJ CHAŁY ŻE PISZECIE CO TO NIE WY A NIE MACIE PREZKI SKOŃCZONEJ :)

 

A TE GRAFIKI W PREZCE JUŻ W JAKIEJŚ ZAPOWIEDZI NA MPC WIDZIAŁEM ;)

 

No, to odpiszmy.

Deili nie rozwaliłem, padła sama to raz.

Pare osób wiedziało, że stawiam serwer, tzn, że mam w planach była to kwestia czasu.

''

"poświęciliśmy baaardzo dużo czasu na tworzenie serwera" ma w sobie tyle prawdy co zapewnienia typu "serwer na lata"''

 

Tu się zgodze, bo czasu dużo nie poświeciliśmy na stworzenie tego serwera, bo są to edytowane nasze stare pliki.

 

Niedojrzałych ludzi? Dwóch główych założycieli z teamu jest pełnoletnich, wie jakie konsekwencje niesie za sobą prowadzenie serwera i jak to wszystko prosperuje, dodatkowo cały zapał do pracy i podejście na pewno przełoży się na funkcjonowanie serwera. Nie chcemy by nas czas poszedł w błoto, nawet jeżeli to było kilka tygodni.

 

 

@P4ckeR

 

Zgodze sie, jeżeli graczy nie będzie tyle ile chcemy (czyt. zadawalajcej nas liczby) to serwera na pewno trzymać nie będziemy, bo nie ma też co marnować czasu graczom, i nam na projekt który nie będzie miał sensu. Aczkolwiek będziemy starać się reklamować serwer na prawo i lewo jak się tylko da.  Zobaczymy jak się wszystko potoczy. A czy szczyle w administracji, to się okaże... Póki co żadnego nie ma.

Opublikowano

[HA]Mokra Kasia


[GM]Upss


[GM]Julietta


 


lizu lizu xD


 


harnas lizales juz dupe kasi ze wiesz ze jest mokra? :D


 


 


a tak na serio, to servera nie polecam, gowno jak ich mało, a administracja to nieporozumienie.


 


 


INACZEJ:


 


Chcesz wyjebac hajs w bloto? chcesz zagrac na serverze ktory padnie po miesiacu, albo krocej? ZAPRASZAM NA LATRIOS!


 


 


 


ps: harnas to gunwo


43976131910427822020.png

Opublikowano

Robcie w poniedzialek i bedzie gitara. ;]

 

Nie nie, wolimy poczekać aż szok konkurencji ochłonie i wystartować na spokojnie samemu, dlatego też wybrana środa/czwartek,  a nie poniedziałek.

Opublikowano

 

[HA]Mokra Kasia

[GM]Upss

[GM]Julietta

 

lizu lizu xD

 

harnas lizales juz dupe kasi ze wiesz ze jest mokra? :D

 

 

a tak na serio, to servera nie polecam, gowno jak ich mało, a administracja to nieporozumienie.

 

 

INACZEJ:

 

Chcesz wyjebac hajs w bloto? chcesz zagrac na serverze ktory padnie po miesiacu, albo krocej? ZAPRASZAM NA LATRIOS!

 

 

 

ps: harnas to gunwo

 

Może troche kultury do dziewczyn/kobiet? w końcu to kobieta Cię urodziła, nie sądzisz?;)

 

btw. gdzie te Twoje serwery, których stała zapowiedź a nawet nie wystartowały?

 

 

Top@ serwer polecam zapowiada się fajny medium/easy na wakacje oraz życzę powodzenia administracji w prowadzeniu serwa ;)

Opublikowano

Może troche kultury do dziewczyn/kobiet? w końcu to kobieta Cię urodziła, nie sądzisz? ;)

 

btw. gdzie te Twoje serwery, których stała zapowiedź a nawet nie wystartowały?

 

 

Top@ serwer polecam zapowiada się fajny medium/easy na wakacje oraz życzę powodzenia administracji w prowadzeniu serwa ;)

Dlaczego ja mam miec szacunek do nich jezeli one nie maja do mnie ? :)

 

ps: nie interesuj sie

 

 

harnaś tylko nie wciskaj kitu ze to 'projekt' na lata, bo sie zesikam. xD

43976131910427822020.png

Opublikowano

Dlaczego ja mam miec szacunek do nich jezeli one nie maja do mnie ? :)

 

ps: nie interesuj sie

 

 

harnaś tylko nie wciskaj kitu ze to 'projekt' na lata, bo sie zesikam. xD

Nie mają szacunku OOO to nowość bo z tego co wiem z ani jedną nie rozmawiałeś. Widze urojenia co raz bardziej dają o sobie znać przyjacielu polecam specialiste, ale widze że nie jestem 1.

 

Będą jakieś nowe dungeony?

Opublikowano

Kolejny syf zlepiony z gówna epvp ,nic konkretnego cały czas to samo ,co sie wejdzie do byle jakiej prezki na tym forum.

Opublikowano

Kolejny syf zlepiony z gówna epvp ,nic konkretnego cały czas to samo ,co sie wejdzie do byle jakiej prezki na tym forum.

 

No tak, tylko ten ekwipunek co jest u nas, pierw był na naszym serwerze, później na epvp czy gdziekolwiek. W dodatku i tak chyba dojdą nowe modele, nowe systemy i inne duperele, w dodatku autorskie dungeony i seria misji. W dodatku czekamy nadal na propozycje, wszystko jest do zrobienia, nie opieramy się na naszych pomysłach, ale chetnie i wasze poznamy.

Opublikowano

Nie mają szacunku OOO to nowość bo z tego co wiem z ani jedną nie rozmawiałeś. Widze urojenia co raz bardziej dają o sobie znać przyjacielu polecam specialiste, ale widze że nie jestem 1.

 

Będą jakieś nowe dungeony?

No z mokrą kasia nie rozmawialem, bo jeszcze i ja bede mokry. xD

 

@top: Servera nadal nie polecam, syf malaria i inne, za max miesiąc padnie, i pewnie pełno bugów bedzie ;)

43976131910427822020.png

Opublikowano

No z mokrą kasia nie rozmawialem, bo jeszcze i ja bede mokry. xD

 

@top: Servera nadal nie polecam, syf malaria i inne, za max miesiąc padnie, i pewnie pełno bugów bedzie ;)

 

Pliki są sprawdzane pod każdym względem, błędów nie powinno być żadnych, a jak się jakieś pojawią to zostaną bez wahania naprawione. Nie chcemy robić bety, bo ludzie narzekają na brak dobrego serwera na wakacje więc chcemy jak najszybciej dostarczyć rozrywki graczom. A ty zluzuj tą spine Mr4śny, bo na Laveri sam się ze mną tyrałeś jak głupi, a piszesz o szacunku... ;)

 

LAD6ens.png<3

 

 

Prezentacja do JUTRA powinnabyć już okej, i zacznie się reklama u paru dość znanych youtuberów ;-)

Opublikowano

Pliki są sprawdzane pod każdym względem, błędów nie powinno być żadnych, a jak się jakieś pojawią to zostaną bez wahania naprawione. Nie chcemy robić bety, bo ludzie narzekają na brak dobrego serwera na wakacje więc chcemy jak najszybciej dostarczyć rozrywki graczom. A ty zluzuj tą spine Mr4śny, bo na Laveri sam się ze mną tyrałeś jak głupi, a piszesz o szacunku... ;)

 

324511404585448770658.png<3

 

 

Prezentacja do JUTRA powinnabyć już okej, i zacznie się reklama u paru dość znanych youtuberów ;-)

Nie mialem nicku Mr4sny na laveri  <3  <3  <3  <3  <3  <3  <3

 

 

@Skad bronie 75? xD

43976131910427822020.png

Opublikowano

Nie mialem nicku Mr4sny na laveri  <3  <3  <3  <3  <3  <3  <3

 

 

@Skad bronie 75? xD

 

 

Jasne jasne :)

 

 

Co do broni na 75 masz opisane w prezentacji, wystarczy przeczytać :)

 

do 22 powinno pojawić się forum.

 

póki co fanpejdz:  /latrios.eu

Opublikowano

Jasne jasne :)

 

 

Co do broni na 75 masz opisane w prezentacji, wystarczy przeczytać :)

 

do 22 powinno pojawić się forum.

 

póki co fanpejdz:  /latrios.eu

Taka brzydka i ohydna prezentacja, że nawet nie chce mi sie jej czytać ;) a ty jako 'administrator' (xD) masz odpowiadac na pytania.

 

@Na ile dni jest planowany server? Bedzie jakas reklama?

43976131910427822020.png

Opublikowano

Taka brzydka i ohydna prezentacja, że nawet nie chce mi sie jej czytać ;) a ty jako 'administrator' ( xD) masz odpowiadac na pytania.

 

@Na ile dni jest planowany server? Bedzie jakas reklama?

 

Nie mam zamiaru Ci odpowiadać na pytania, na które odpowiedź znajdziesz w prezentacji, rusz dupe i czytaj:P

 

Na ile dni? Zobaczymy od ilości graczy.

Reklama będzie jak prezentacje skończe, prawdopodobnie od jutra.

Opublikowano

Serwer serdecznie polecam :)

Bardzo fajnie wygląda z zapowiedzi i mam nadzieję że równie dobrze będzie w grze.

Główni administratorzy pełnoletni i tu jest plus, znam ich dość długo :)

 

Forum zostanie włączone już wkrótce :)

 

forum.nazwaserwera.eu

Opublikowano

Serwer bomba. Znam praktycznie wszystkich z teamu i mogę serdecznie polecić go każdemu. :)

Nie stracicie czasu na niego, chociaż nie wiadomo jak w praniu wyjdzie. 

Widzimy się na starcie. Adios. 

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...