Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Age of Lich - first of 6 characters


Qentinios

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zmieniacie gre,przez takich jak wy ta gra się kończy.

Myślisz,że dzięki temu zatrzymasz graczy,jednak tak nie będzie.

 

 

Mimo to powodzenia.

Ja na twoim miejscu zrobiłbym z 20 królestw,bo shopów będzie za dużo(sarkazm).

Oni nie mają serwera by kogoś zatrzymywać poza tym nikt nie powiedział że przez dodanie jednej czy kilku postaci gra się kończy wręcz przeciwnie ona się rozwija a czy wyjdzie to na dobre czy na złe od tego zdecydują ci co będą owymi postaciami grali jak i ci co te postacie robili ;) 

PS: Metin od dawna nie jest taki jak z samych początków także lepiej kilka nowych postaci niż gówniane nie pasujące do siebie bronie i zbroje brane z gier typu wow czy inne które odbiegają strasznie od fabuły serwera

PS2: Czy planujecie płeć przeciwną? 

Opublikowano

Oni nie mają serwera by kogoś zatrzymywać poza tym nikt nie powiedział że przez dodanie jednej czy kilku postaci gra się kończy wręcz przeciwnie ona się rozwija a czy wyjdzie to na dobre czy na złe od tego zdecydują ci co będą owymi postaciami grali jak i ci co te postacie robili ;) 

PS: Metin od dawna nie jest taki jak z samych początków także lepiej kilka nowych postaci niż gówniane nie pasujące do siebie bronie i zbroje brane z gier typu wow czy inne które odbiegają strasznie od fabuły serwera

PS2: Czy planujecie płeć przeciwną? 

 

Oczywiście, ale prawdopodobnie wybierzemy wariant z postaciami 2/4 - żeńskie/męskie lub 3/3 żeńskie/męskie. Czyli dana klasa będzie miała tylko postać jednej płci.

sygnatura2.png


Opublikowano

Moim zdaniem lepiej zrobić po równo gdyż nie każdy lubi grać kobietą a nie każdy też mężczyzną chociaż u ninji jest inaczej bo kobietę wybierają bo niby szybciej bije :)
PS: 3/3 żeńskie/męskie moim zdaniem to byłoby idealne rozwiązanie :P 
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...