Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Odświeżenia tematu


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obecny system odświeżeń nie jest idealny. Po pierwsze robi się ogromny spam tymi "@ref" w niektórych działach(FA zlecenia np.), po drugie nowi warny dostają. Zamiast nabijania postów "@ref", proponuję dodanie przycisku który odświeży temat. Dzięki temu:

  • Zniknie spam
  • Skończą się warny za przedwczesny refresh(nowi użytkownicy), bo system miałby ograniczenie 1 ref tematu/24h.
  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jest taka modyfikacja pod IP.Board (tak, sprawdzałem). Jednak niech zostanie tak, jak jest.

Opublikowano

Jest taka modyfikacja pod IP.Board (tak, sprawdzałem). Jednak niech zostanie tak, jak jest.

Skoro tak to jeszcze mniej roboty z tym.

Argumenty? Przecież to byłoby lepsze.

Opublikowano

Czy ja wiem...

Ten "guzik" napisze za nas post, czy wystawi temat na samą górę działu?

Tylko że na ten guzik musiałaby być blokada 24h (jedno kliknięcie na 24h, bo inaczej zaczęłoby to być wykorzystywane).

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Czy ja wiem...

Ten "guzik" napisze za nas post, czy wystawi temat na samą górę działu?

 

Raczej dzięki guzikowi temat wskoczy na górę działu, bo autor tematu napisał że skończy się spam ;)

 

Jak najbardziej jestem na tak, często gdy ktoś publikuje swój serwer to codziennie robi refresh i ciężko znaleźć posty innych użytkowników, którzy napisali opinię.

Opublikowano

Czy ja wiem...

Ten "guzik" napisze za nas post, czy wystawi temat na samą górę działu?

Tylko że na ten guzik musiałaby być blokada 24h (jedno kliknięcie na 24h, bo inaczej zaczęłoby to być wykorzystywane).

Tak, wystawi na samą górę. A o blokadzie jest napisane:

 

bo system miałby ograniczenie 1 ref tematu/24h.

Opublikowano

Czy ja wiem...

Ten "guzik" napisze za nas post, czy wystawi temat na samą górę działu?

Tylko że na ten guzik musiałaby być blokada 24h (jedno kliknięcie na 24h, bo inaczej zaczęłoby to być wykorzystywane).

+1

 

Na tak.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Na tak, nie byłoby brzydkich postów "ref",

nie byłoby warnów za ref przed 24h.

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

Ciekawe, lecz dawni użytkownicy mogliby otrzymywać za takie coś ostrzeżenia (pisaliby posty z przyzwyczajenia), neutral.

 

Przy napisaniu pierwszego tematu od wprowadzenia tego guzika mógłby pojawić się komunikat o tym guziku + guzik powinien być w widocznym miejscu :P

Opublikowano

Przy napisaniu pierwszego tematu od wprowadzenia tego guzika mógłby pojawić się komunikat o tym guziku + guzik powinien być w widocznym miejscu :P

 

Wystarczyłoby dodać jakiegoś niusa i by się każdy dowiedział :)

 

Według mnie świetny pomysł, powinno to zostać wprowadzone. Jestem na Tak.

Opublikowano

I tak i nie, nie w każdym dziale odświeżamy temat co 24h. //neu

To by się ustawiło wyjątki dla niektórych działów.

 

Ciekawe, lecz dawni użytkownicy mogliby otrzymywać za takie coś ostrzeżenia (pisaliby posty z przyzwyczajenia), neutral.

Dostaliby 0% z wyjaśnieniem.

Opublikowano

Nie. Jeżeli będą chceli to napiszą posta, a co za tym temat odświeżą tak samo jak wcześniej.

Ale z tych postów robi się koszmarny spam, a tego chcemy uniknąć... A tak wystarczy że klikną jeden przycisk i gotowe.

 

Na TAK

 

But... Blokada co 24 godziny na ten przycisk ;C

I tak jak teraz napiszesz przed 24h to dostaniesz 5%...

Opublikowano

 

Ciekawe, lecz dawni użytkownicy mogliby otrzymywać za takie coś ostrzeżenia (pisaliby posty z przyzwyczajenia), neutral.

 

Dostaliby 0% z wyjaśnieniem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...