Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Odświeżenia tematu


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jestem za przyciskiem.

Btw. powie mi ktoś, jaki jest sens odświeżania swoich poradników, jeśli nic nowego się nie wnosi? Chodzi o te marne nabijanie postów, czy pazerność na lajki?

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Jestem za przyciskiem.

Btw. powie mi ktoś, jaki jest sens odświeżania swoich poradników, jeśli nic nowego się nie wnosi? Chodzi o te marne nabijanie postów, czy pazerność na lajki?

Za odświeżanie poradników bez wprowadzenia zmian jest ustalona kara.
Opublikowano

Za odświeżanie poradników bez wprowadzenia zmian jest ustalona kara.

A nie jest tak, że odświeżać można co 24h? A przed upływem 24h wprowadzając zmiany. Ale mogę się mylić.

 

 

15. Tematy odświeżamy po upływie 24 godzin od poprzedniego posta, w innym przypadku jest to równoznaczne z double postem. Kara: 3 pkt.

16. Od teraz użytkownicy mogą odświeżać poradniki przed upłynięciem 24 godzin, jeżeli wprowadzają jakieś zmiany lub ich wypowiedź wnosi coś do tematu.

http://www.mpcforum.pl/topic/287915-regulamin-lokalny-dziau-metin2-tutoriale/

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Nie.

 

Można pójść na to, że guzik sam za nas pisze posta :)

 

Opublikowano

Nie. Można pójść na to, że guzik sam za nas pisze posta :)

Sensu to nie ma najmniejszego. Spam będzie, a chodzi o to aby go nie było.

Opublikowano

Za odświeżanie poradników bez wprowadzenia zmian jest ustalona kara.

 

Właśnie chciałem powiedzieć, że nie wszystkie tematy możemy odświeżyć ot co. 

Jestem neutralny, musiałoby to być dopracowane.

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Właśnie chciałem powiedzieć, że nie wszystkie tematy możemy odświeżyć ot co. 

Jestem neutralny, musiałoby to być dopracowane.

To ktoś mógłby dodać skrypt że przed odświeżeniem tematu w niektórych działach trzeba np. dokonać edycji, albo sprawdzaliby to ręcznie moderatorzy.

I to jest jedna z ważniejszych rzeczy, bo zlikwiduje mnóstwo spamu, więc warto ją dopracować, a nie porzucać "a bo trzeba dużo szczegółów porobić".

Admin Cienia
Opublikowano

Kiedyś była testowana funkcja odświeżania tematu przyciskiem, jednak powodowała problemy techniczne. Jeśli da się wprowadzić taką opcję bez negatywnego wpływu na działanie forum, to jestem za.

1294477714-U1.png

Opublikowano

Kiedyś była testowana funkcja odświeżania tematu przyciskiem, jednak powodowała problemy techniczne. Jeśli da się wprowadzić taką opcję bez negatywnego wpływu na działanie forum, to jestem za.

W przypadku funkcji, która da tak dużo(czyt. brak spamu + forum przyjazne dla nowych), to zdecydowanie warto się pomęczyć z naprawą jej.

 

Nie ma potrzeby, neutral.

Jest potrzeba, taka aby nie było spamu.

Opublikowano

Kiedyś była testowana funkcja odświeżania tematu przyciskiem, jednak powodowała problemy techniczne. Jeśli da się wprowadzić taką opcję bez negatywnego wpływu na działanie forum, to jestem za.

Nie zapomnij że teraz mamy normalnego technika a nie gimbusa z działu mc ;)

 

Trzeba by dobrze przemyśleć ustawienia tej funkcji ale wszystko jest możliwe, jestem na tak.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

jak wiem chyba w zleceniach posty sie nie nabijaja

troche zbedne, neutral

Nawet jeśli, forum stanie się przejrzystsze i zniknie niepotrzebny spam.

Opublikowano

Nawet jeśli, forum stanie się przejrzystsze i zniknie niepotrzebny spam.

ja nie widze nigdzie "ref" oprocz dzialu zlecen w FA, a jak sa nie sa jakoś czesto nadużywane

neutral

­

Opublikowano

ja nie widze nigdzie "ref" oprocz dzialu zlecen w FA, a jak sa nie sa jakoś czesto nadużywane

neutral

http://www.mpcforum.pl/forum/299-minecraft-publikacje-serwerow/

http://www.mpcforum.pl/forum/441-cabal-serwery-prywatne/

http://www.mpcforum.pl/forum/824-counter-strike-global-offensive/

 

Chyba w każdym dziale "Publikacje serwerów" pojawia się ref.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...