Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Calmeria.pl - Odkryj Tajemnicę Calmerii !


Calmeria

Czy zagrasz na Calmeria.pl?  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na Calmeria.pl?

    • Tak.
      199
    • Nie.
      51
  2. 2. Czy Bronie 75 mają dropić tylko z Ripera?

    • Tak.
      89
    • Nie.
      161
  3. 3. Chcecie kolejną broń po broni 75 do Expa? Broń na 90 lvl do Expa?

    • Tak.
      163
    • Nie.
      56

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dodaliśmy również Wspólny Chat królestw oraz Hyperlink, jeżeli będzie ktoś z Shinsoo będzie na czerwono jeżeli ktoś z Jinno będzie na Niebiesko, myślę że jest to jakaś alternatywa oraz porozumienie się z graczami z innego królestwa:

 

sx6j1c.jpg
  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie lepiej dać wieczne mikstury i peleryny?

Tak to wszystko będzie się "walało" w eq ;/

Wiesz co jest to Hard/Medium, musi być jakiś wysiłek graczy oraz trudność z zdobyciem pelerynek oraz mikstur, wkońcu to Hard/medium gdyby był to Medium napewno bym to dodał.

Ale dzięki za propozycję.

 

Jutro będzie oficjalna prezentacja w publikacjach.

 

Jutro wieczorem będzie client na paru hostingach.

Opublikowano

Trudności żadnej nie ma. Wrócić się do miasta i kupić ;p

 

Może zrobić tak, że w sklepię będzie item (np 50 sztuk) i po kliknięciu na niego dostaje się 200 mikstur czy tam peleryn.

A koszt tego itemku to zależnie od ilości sztuk do kupienia. Może nawet ciut droższe mogłyby być.

 

Przykład:

200 dużych czerwonych mikstur kosztuje 5k Yang

W sklepie jest item (50 sztuk), który kosztuje powiedzmy: 7k * 50 = 350k Yang.

Opublikowano

Trudności żadnej nie ma. Wrócić się do miasta i kupić ;p

 

Może zrobić tak, że w sklepię będzie item (np 50 sztuk) i po kliknięciu na niego dostaje się 200 mikstur czy tam peleryn.

A koszt tego itemku to zależnie od ilości sztuk do kupienia. Może nawet ciut droższe mogłyby być.

 

Przykład:

200 dużych czerwonych mikstur kosztuje 5k Yang

W sklepie jest item (50 sztuk), który kosztuje powiedzmy: 7k * 50 = 350k Yang.

Dosyć ciekawe pomysł, na pewno weźmiemy go pod uwagę i damy znać czy owa opcja została wprowadzona.

Opublikowano

wszystko to samo. Kurwa, ani dungeonów fajnych ani nic.. Równie dobrze mogliście się nie męczyć z prezentacją tylko ukraść pierwszemu lepszemu hardowi max 105lvl co padl i byłoby praktycznie to samo.... masakra.

 

nie zagram, dalej czekam na jakiś super serwer

­graphic.png

Opublikowano

wszystko to samo. Kurwa, ani dungeonów fajnych ani nic.. Równie dobrze mogliście się nie męczyć z prezentacją tylko ukraść pierwszemu lepszemu hardowi max 105lvl co padl i byłoby praktycznie to samo.... masakra.

 

nie zagram, dalej czekam na jakiś super serwer

Czego się spodziewałeś w serwerze Hard/Medium, w prezentacji nie ma wszystkich dung-eonów oraz nowości w cliencie to odkryjecie sami w grze, jeżeli wolisz serwery gdzie jest za przeproszeniem najebane w ciul ulepek nowych, broni, zbroji itd no to super, my zrobiliśmy dobry stabilny Hard/Medium, ale szanuję twoją wypowiedź i nie mam nic do tego tylko ci tłumaczę.

Opublikowano

A jak jest z klasami postaci?

Zostały jakoś edytowane, by gra była bardziej wyrównana?

Czy może jednak dalej WP odbiega od innych klas postaci jeśli chodzi o exp, a expienie szamanem czy nawet ubijanie bosów solo jest ciężkie i 90% szamanów/ek to będą bufy?

Opublikowano

A jak jest z klasami postaci?

Zostały jakoś edytowane, by gra była bardziej wyrównana?

Czy może jednak dalej WP odbiega od innych klas postaci jeśli chodzi o exp, a expienie szamanem czy nawet ubijanie bosów solo jest ciężkie i 90% szamanów/ek to będą bufy?

DMG jest dosyć równe ale jak testowaliśmy PvP, to Ninja Dagger dosyć wymiatał ale inne klasy mają z nim też sporę szansę zależy od umiejętności.

WP też jest dosyć mocną postacią do PvP wszystko wyjdzie w praniu, da radę lajtowo ubić bossy solo.

 

Zapraszamy do Oficjalnej prezentacji: http://www.mpcforum.pl/topic/1220684-calmeriapl-dedyk-hardmedium-start-6062014-1900/

Opublikowano

DMG jest dosyć równe ale jak testowaliśmy PvP, to Ninja Dagger dosyć wymiatał ale inne klasy mają z nim też sporę szansę zależy od umiejętności.

WP też jest dosyć mocną postacią do PvP wszystko wyjdzie w praniu, da radę lajtowo ubić bossy solo.

 

Zapraszamy do Oficjalnej prezentacji: http://www.mpcforum.pl/topic/1220684-calmeriapl-dedyk-hardmedium-start-6062014-1900/

 

Z tym ciężkim expem i ubijaniem bosów solo to chodziło mi o klasę szamana.

Opublikowano

Asfen w teamie?

Nie wystartujecie, a jak wystartujecie to padniecie po 2 minutach, bo Asfen xDD

 

Czego macie strone 4Story?

Też się zastanawiałem czemu stronka 4story :P

 

@PS

 

Tak w teamie asfen.

Po 1min 30 sec jak ostatnio :)

Dodatkowo game 40k. łatwo padnie.

5_Przezroczyste.png

 

Jeśli szukasz forum na silniku Invision Power Board,Serwer dedykowanego,czy nawet Strony www pod twój serwer metin2 zapraszam na GG : 47637476

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...