Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Assentia Prywatny serwer SF - Zapowiedź


GILUxDILU

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tą opłatę zmniejszę do 50 grzybków [nie wiem czy na 100% :D]

 

 I tak:

Magiczne lustro - Drop od 50 lvl'a Użycie: Sprzedaż za złoto // Brak

 

Jajka - drop od 150 lvl'a Użycie: Sprzedaż za złoto // Przeciągnij na postać aby otrzymać 100 grzybków

 

// - albo

Opublikowano

Aha ok dziękować :PP Bo nie wiedziałem czy można jakoś użyć tego lustra czy nie :D

I mam pytanie czy ulepszenie gildi w ogóle coś daje ?? ;/

86226145013474567463.png

Opublikowano

Aktualizacja:

- Nowe tło

- Regulamin / ogłoszenia / o nas

- Typ serwera

- Logo [bETA]

- Forum

- Pasek Anroid

- Prace nad nową domeną

 

Z okazji 100 graczy na becie każdemu zostały zresetowane grzyby. Teraz każdy ma ich 2.000! 

 

 

100 gracz o nicku musztardab otrzymał dodatkowo złotą ramkę.

Opublikowano

Brawi Gilu za postępy z serwerem :P Liczę na to że, będziesz go dalej rozwijał i nie będzie tak jak z twoimi starymi serwerami :'C 

 

I powtórzę pytanie ,, Czy atuty z gildi dają coś do expa'' ??

86226145013474567463.png

Opublikowano

Kiedyś miałem 1 serwer i upadł bo nagle CT8 zaczęło zamykać wszystkie serwer sf [razem z moim]

 

Hosting jest wykupiony na 60 dni. Po tych 60 dniach przeniesiemy go na lepszy. Więc mam nadzieję, że serwer będzie długooo stał :)

 

Atuty, czyli bonusy gildia zwiększają exp i złoto tylko w karczmie, Za 1 góra 2 dni zrobimy, że bonus działa także w lochach i na warcie.

Opublikowano

Czyżby dzisiaj koniec bety ?? :PP Jeżeli tak to kończcie serwer 1 i zaczynam już expić :P Tylko zróbcie żeby wojny gildi były normalnie :/ 

86226145013474567463.png

Opublikowano

No ok xD 

 

Tylko tera chyba coś robicie i nie można expić ani nic a drugie bo wtedy nie zauważyłem tego. To o co chodzi z tym telewizorem co masz w nowościach 

- Inne

          - Telewizor

86226145013474567463.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...