Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metinek (Lajtowy Serwer) ~wejdź może warto!


Gość Sielu

  

758 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na Serwerze?

    • Tak
      692
    • Nie (Dlaczego)
      66
  2. 2. Beta serwera rozpocznie się w ten Piątek! O której godzinie ma wystartować?

    • od 17:30
      283
    • od 18:30
      62
    • od 20:00
      129

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ważna informacja dotycząca startu Bety:

Beta serwera rozpocznie się w tym tygodniu w Piątek!

 

Głosujcie w ankiecie o której godzinie chcecie aby beta wystartowała!

 

logo.png

 

 

 

prezentacja.png

Na początek dodam że nie zajmuje się grafiką. Wszystko to co zobaczycie wykonałem sam!

Starałem się na tyle ile pozwalają mi moje umiejętności graficzne :)

informacje.png

Tworząc ten projekt, chciałem uzyskać coś na zasadzie:

Nie za łatwo nie za trudno.

 

Dlatego projekt nie ma swojego oryginalnego typu!

Jest Lajtowo i tyle :)

 

Drop yang i przedmiotów jest dopasowany, wszystko co można zdobyć oraz z czego zobaczycie poniżej.

 

Max Poziom: 200

Punkty Statusu: 125

 

strona.png

Strona pojawi się w Prezentacji serwera!

klient.png

Dodam że klient będzie udostępniony na 6 hostingach!

Klient pojawi się w Prezentacji serwera!
 

wszystkood0.png

Tak właśnie tak! Gdy zaczynałem robić pliki i klienta zaczynałem od 0!

Dodawałem wszystko od nowa, chciałem uniknąć błędów oraz mocno odświeżyć klimat tej gry.

Wszystkie misje są nowe, wszystkie dungeony są nowe, wszystkie mapy są nowe!

 

Serwer nie ma zbyt wielu nowości. Dlaczego?

Chce powrócić do metina jakim był! Bez dodatków typu:

 

-pety

-kostiumy

-i inne zbędne według mnie dodatki

 

Teraz udostępniam zapowiedź, dlatego żebyście to wy wytoczyli z 2/3 systemy jakie mają się pojawić :)

Ten serwer ma być dla was, a nie!

 

Co do dodatków nie chce ich w jakimś dużym stopniu! Chce zadbać o dobrą rozgrywkę, dobry drop dużo dungeonów i zabawy z eventami!

Nie zapominając o bardzo częstych Aktualizacjach!

 

aktualizacje.png

Będą one bardzo często! Na początku jak będzie beta serwera, pewnie dużo rzeczy będzie trzeba zmienić!

Lecz ja jestem dobrej myśli.

 

Gdy pojawi się jakaś aktualizacja, dowiecie się kiedy serwer będzie niedostępny na ten czas.

 

Pomyślałem także żeby skombinować jakiś: patcher ;) żeby ułatwić wam życie.

Więc jest! Tak się prezentuje:

patcher.png

 

regulamin.png

Tu możecie się lekko zdziwić..

Już tłumacze dlaczego. Serwer będzie miał swój regulamin itp. Lecz nie będzie banicji za wyzywanie,obrazy między graczami.

Nie odpowiadamy za takie coś, nawet została zdjęta z klienta cenzura. Przecież każdy z nas przeklina. A gdy ktoś nas wyzywa to:

blokadachat.png

Po blokadzie osoba nie będzie mogła do nas napisać.

Więc problemu z tym nie będzie.

 

 

 

krolestwa.png

Standardowo:

 

Shinsoo

Chunjo

Jinno

 

mapakrolestw.png

Mapa królestw wygląda następująco:

 

 

mapa.gif

 

 

Niżej przedstawię wam po 1 ss z danego królestwa :)

Może się wam spodoba.

 

shinsoo.png

chunjo.png

jinno.png

 

 

Pewnie zauważyłeś/aś że królestwa nie mają w sobie m1 czyli (brak mobów na  mapie)

Zmieniłem to! Teraz mapa do expa na niskim poziomie jest globalna dla każdego królestwa!

 

 

nowyklient.png

Starałem się wykonać go tak aby nie było problemów.

Zoptymalizowałem dużo tekstur itp :) Odświeżyłem interface i dodałem kilka dodatków.

 

Dodatki zobaczycie niżej.

 

Chat został zmodyfikowany, każde królestwo pisze na jednym chacie.

chat.png

ekranlogowania.png

panelzapisanychkont.png

Dzięki temu panelowi, będziecie mogli zapisać 4 dowolne konta :)

Klikając na nazwę zostaniecie zalogowani!

wyborkrolestwa.png

tworzeniepostaci.pngwyborpostaci.png

interface.png

zmianach.png

 

panelgracza.png

 

 

 

 

Ten panel uławi wam rozgrywkę :) Nie trzeba szukać po eq żadnych pierścieni itp. Wszystko jest w ekwipunku.

 

bs.png

Nie zapomniałem także o Bs`ie :)

Przyda się wam! Szybko wymixujecie ulubione bonusy.

 

 

bonusy.png

Nie chciałem psuć rozgrywki zbyt dużą ilością bonusów.

Na serwerze nie znajdziecie 6/7 bonusu! Jest on zbędny i psuje rozgrywkę. 

tabelabonow.png

 

startgry.png

Naszą rozgrywkę rozpoczynamy w Wiosce :)

pozycjestartugry.gif

nastart.png

Sami zobaczcie co otrzymuje każda postać na start! :)

Dodam że języki dowodzenie itp mamy na P!

Koń osiąga poziom Militara.

 

 

wojeq.pngwoj.pngninja.pngninjaeq.png

suraeq.pngsura.pngszaman.pngszamaneq.png

 

specjalneitemy.png

Dodałem kilka innych przedmiotów. Mianowicie nigdy się one nie skończą.

Dlaczego tak? żebyście nie zaśmiecali swojego eq np: Potami..

 

nigdysienieskonczy.png

 

sklepynpc.png

Jako iż cała mapa królestw została zmieniona, dałem wam szybki dostęp do każdego sklepu u jednego npc!

 

sklepy.png

wywalanieeq.png

Przedmioty można swobodnie wyrzucać na ziemię lecz żadnego przedmiotu/eq nie można sprzedać u npc!

Dlaczego tak? Jest pewnien bug który może zniszczyć serwer.

W tobole zaś możemy sprzedać wszystko prócz obrączki ślubnej :)

 

Każdym przedmiotem możemy handlować, prócz obrączką itp.

 

Każdy przedmiot możemy spalić tu:

 

spalprzedmiot.png

 

 

mapy.png

Jak już pisałem, wszystkie są nowe! Ma to na celu tyle żeby odświeżyć klimat gry.

Poniżej zobaczycie 1 ss/minimape/występowanie potworów/metinów/bosów oraz drop :)

 

 

wioska.png

 

mobynamapie.png

wioska.png

drop.png

Brak.

 

 

metinynamapie.png

1.png2.png3.png4.png

5.png6.png7.png

 

 

drop.png

8001do8007.png

boosynamapie.png

1.png

 

 

 

 

dolinaorkow.png

mobynamapie.png

dolinaorkow.png

drop.png

orki.png

metinynamapie.png

1.png

drop.png

8008do8011.png

boosynamapie.png

1.png

 

pustynia.png

mobynamapie.png

pustynia.png

drop.png

pustynia.png

 

metinynamapie.png

1.png2.png

drop.png

8008do8011.png

boosynamapie.png

1.png

 

lodowadolina.png

mobynamapie.png

lodowadolina.png

 

drop.png

lodowa.png

metinynamapie.png

1.png2.png

drop.png

8008do8011.png

boosynamapie.png

 

1.png

ognistaziemia.png

 

mobynamapie.png

ognistaziemia.png

drop.png

ognista.png

 

metinynamapie.png

1.png

 

drop.png

8012do8014.png

boosynamapie.png

1.png

 

swiatynia.png

 

mobynamapie.png

swiatynia.png

drop.png

swiatynia.png

metinynamapie.png

1.png

drop.png

8012do8014.png

boosynamapie.png

1.png2.png

lochpajakow.png

mobynamapie.png

pajakiv2.png

 

drop.png

Brak.

 

metinynamapie.png

1.png

drop.png

2095.png

boosynamapie.png

1.png

ziemiaolbrzymow.png

 

mobynamapie.png

olbrzymy.png

drop.png

gnole%20i%20las.png

metinynamapie.png

Brak.

boosynamapie.png

Brak.

las.png

 

mobynamapie.png

las.png

 

 

drop.png

GrotaLas.png

 

metinynamapie.png

1.png2.png3.png4.png

 

drop.png

 

8024do8025.png------------8026.png------------8027.png

boosynamapie.png

1.png2.png

grotawygnancow.png

mobynamapie.png

grotav2.png

 

drop.png

GrotaLas.png

 

metinynamapie.png

1.png2.png3.png4.png

 

drop.png

8031do8034.png

boosynamapie.png

1.png2.png3.png4.png

mapa100lv.png

mobynamapie.png

mapa100lv.png

drop.png

mapa100.png

metinynamapie.png

1.png

drop.png

100do180lv.png

boosynamapie.png

1.png

mapa130lv.png

mobynamapie.png

mapa130.png

drop.png

mapa130i160.png

metinynamapie.png

1.png

drop.png

100do180lv.png

boosynamapie.png

1.png2.png

mapa160lv.png

mobynamapie.png

mapa160.png

drop.png

mapa130i160.png

metinynamapie.png

1.png

drop.png

100do180lv.png

boosynamapie.png

1.png

mapa180lv.png

 

mobynamapie.png

mapa180.png

drop.png

mapa180.png

metinynamapie.png

1.png2.png

 

drop.png

100do180lv.png

boosynamapie.png

2.png

1.png

 

mapy.png

Teraz przedstawię wam inne mapy :)

arenawalk.png

mapaeventowa.png

mapaox.png

mapawojenna1.png

mapawojenna2.png

mapslubna.png

wojnakrolestw.png

 

 

drop.png

Każdy boos posiada własną szkate! Drop jest następujący:

A bym zapomniał, każda podświetlona szkata posiada opis jaki przedmiot może z niej wylecieć :)

Oczywiście dodałem też Szkate Przygody która dropie z każdego potwora.

 

1.png

przygody.png

Dodatkowo dropią także sztabki!

 

9ogonow.pngazrael.pngbaronownapajakow.pngberansetao.pngbestkapitan.pngcharon.pngdowodca%20huashin.pngelitkroldemonow.pngelitolbrzymizolw.pngelitpodlykroldemonow.pngezotprzywodca.pnggeneral%20yonghan.pngkroldemonow.pngkrolowapajakow.pngkrolpajakow.pnglodowawiedzma.pnglordmalp.pngniebieskasmierc.pngognistykrol.pngolbrzymiduchdrzew.pngredsmok.pngreinkareezotprzywodca.pngriper.pngsilnalodowawiedzma.pngwielkinagdowodca.pngwladcadrzew.pngwodzorkow.pngzjawatygrysa.pngzolw.png

 

 

umiejetnosci.png

Na 5 poziomie wybieramy jaką klasę chcemy mieć:

Po wybraniu otrzymujemy wszystkie skille na G1.

Aby wbić na p, trzeba przeczytać kamień dostępny u NPC :)


Profesji nie da się zmienić. Np z wp na 200 lv na bm.

 

 

questy.png

Questów jest sporo :P

Za niektóre jest eq za inne są bonusy.

 

1.png2.png3.png4.png5.png6.png7.png8.png9.png10.png11.png12.png

 

13.png

marmury.png

Wymiana jest prosta :) Wystarczy spojrzeć.

marmury.png

 

Dodatkowe misje :)

1.png

Takich badań jest ok 28 !

 

 

punktyodwagi.png

Tu wystarczy poczytać :)

 

punktyodwagi.png

 

systemulepszen.png

Dodałem też ulepszanie np: miecza :)

Robi się z niego przetop aż do nimfy! To samo z eq na inne klasy.

Sami zobaczcie! Dzięki temu nie będziecie musieli na małym lv zmieniać bonusów w nowych itemach.

 

zwykleeq.png

epickieeq.png

bronie.png

Pierw przedstawię wam bronie do expa!

1.png2.png

3.png4.png

1.png2.png

3.png4.png


 

1.png2.png

1.png2.png

3.png4.png

 

 

bronie.png

Teraz przedstawię wam bronie do PVP!

 

 

1.png

2.png

1.png

2.png

1.png

2.png

1.png

2.png

 

 

 

zbroje.png

1.png2.png

3.png4.png

5.png6.png

1.png2.png

3.png4.png

5.png6.png

1.png2.png

3.png4.png

5.png6.png

1.png2.png

3.png4.png

5.png6.png

 

 

systemdungeonow.png

Postawiłem na dungeony :)

Są one rozbudowane i jest ich: Uwaga uwaga!!!

 

28

 

System ten jest rozbudowany, możemy na każdym przedziale uczestniczyć w swojej wyprawie :)

Dlaczego tak? Zawsze mnie denerwowało że nowe dungeony itp itp były dla dużych poziomów.

Zmieniłem to! Teraz mapa jest ta sama, lecz poziom trudności i drop jest dopasowany do lv.

 

dungeony.png

 

dungeonelipsa.png

dungeonelipsa.png

dungeonlodu.png

dungeonlodu.png

dungeonsiedlisko.png

dungeonsiedlisko.png

dungeonwidmo.png

dungeonwidmo.png

dungeonwrota.png

dungeonwrota.png

komnatasmoka.png

komnatasmoka.png

kryjowkabaronowny.png

komnatapajaka.png

mrocznydungeon.png

Uwaga Uwaga! Zawsze mi tego brakowało!

ten dungeon jest na 8 osób! Przejście go graniczy z cudem :)

Nigdy nie widziałem żeby był dungeon na całe 8 osób!

 

Szykujcie zgraną ekipe, inaczej lipa.

mrocznydungeon.png

kd.png

Kd są do +5. Ulepszamy je normalnie.

 

wierzchowce.png

Pieczęcie sa na czas, leci on tylko gdy jeździmy na wierzchowcu!

baobao.pngbengal.pngdzik.pnglew.png

wsparcie.png

Proszę was o pomoc! Reklamujcie serwer do kolegów itp! Prawdopodobnie wykupimy reklamę, ale przyda się wasza pomoc!

Dodatkowo każdy youtuber będzie miał płacone sm, od dnia wstawienia filmiku z naszego serwera, gdy miną 3 dni oceniam ile wyświetleń było.

Po tym płacę wyznaczoną ilość sm. :)

 

team.png

 

[sPONSOR]True990

[TECHNIK]Sielu

--------------------------------

[GA]Patrick(Patryk)

[sGM]BreoX(Marcin)

[GM]Sosenka(Bartłomiej)

[GM]Moore(Kuba)

[GM]Czitero(Łukasz)

[GM]Monster(Narcyz)

[TGM]Socha(Daniel)

 

@Reszta będzie po dalszych rozmowach.

 

 

Rekrutacja jest zamknięta.

 

weryfikacja.png

Dodam jeszcze do tematu, że nie dodałem dużej ilości ss opisów itp.

Pojawi się to w prezentacji :)


Pierw planujemy bete która będzie trwała do 4 dni.

Nie wiem jeszcze dokładnie kiedy ruszy, dam znac za 2/3 dni kiedy będzie beta.

 

Dodam wam jeszcze kilka ss ładowania gry z map ;)

 

 

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg

 

 
 

 

ss1:

 

1.jpg

 

 
 

 

ss2:

 

2.jpg

 

 

 

 

 

Generator dodam potem, przepraszam teraz nie mogę.

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer jak najbardziej polecam,chłop zna się na tym co robi,i co najważniejsze efekty widać po samej zapowiedzi.

Trzymam kciuki aby serwer w 100% wypalił.Postaram się dopilnować aby serwer był dopięty na ostatni guzik przed startem :)

Pozdrawiam!

[HA]True :)

Opublikowano

Powiem CI tylko tyle.. Nie jesteś grafikiem a prezentacje wykonałeś lepiej niż nie jeden Bradzo Dobry grafik ;)

 

Serwer polecam , Zagram! :)

A to dziękuje. I pozdrawiam.

Atarso GA W takim razie bardzo jestem zadowolony. 

Opublikowano

Robi wrazenie. Naprawde pełen szacun , widac ile pracy w to wlozyles. 

14.08.2010 - rejestracja


21.12.2011 - 500 postów (ProUser)


04.07.2012 - 600 postów


 3.11.2014 - 700 postów


7.04.2015 - 800 postów (Postmaker)


    5.07.2015 - 900 postów


10.10.2015 - 1000 postów


28.03.2016 - 1200 postów


16.02.2017 - 1500 postów

Opublikowano

Hmmm no niby grafikiem nie jesteś jak napisałeś wyżej choć prezentacja wykonana bardzo solinie lecz mogłeś a 1 ssie umieścić parę broni / zbr. aby nie ciągła się prezentacja w nieskończone .

 

Server zapowiada się mega lecz nie zawitam póki co .

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Hmmm no niby grafikiem nie jesteś jak napisałeś wyżej choć prezentacja wykonana bardzo solinie lecz mogłeś a 1 ssie umieścić parę broni / zbr. aby nie ciągła się prezentacja w nieskończone .

 

Server zapowiada się mega lecz nie zawitam póki co .

Tak właśnie nie pomyślałem... Ale w prezentacji już to będzie zrobione.

 

Serwer bardzo fajny może zagram. Polecam!

 

A i mam pytanie w ile wbije max. lvl ?

Ciężko mi określić, wszystkie moby miały ustawiane expa od 0. Testowałem wszystkie pod względem expa i dmg lecz pewnie będą jeszcze poprawki bo mogą być za mocne.

Exp nie jest trudny ale nie jest też łatwy. Zobaczymy na becie jak to będzie, wtedy będę mógł wstępnie ci odpowiedzieć. Na 100% nie więcej niż 7 dni. 

Dodam też że żaden potwór nie ma omdlenia, tylko bosy mogą. 

Opublikowano

Zapowiedź elegancka.

A kiedy start, bo nie dopatrzyłem się?

Co do startu to dokładnie nie powiem. Wszystko jest praktycznie gotowe :) Została 1 mała poprawka dungeonu ale to na minutę roboty.

Dam znać kiedy będzie beta za 2/3 dni. Troszkę trzeba poczekać.

Opublikowano

Szał jest, dupe urywa na pewno zagram, wpadnę z ekipą.

Podaj mi rękę, zaróbmy hajs... 


eh8pquc.jpg


Core i7- 4960X @ 4.5GHz


Asus P9X79 Deluxe


GTX 780 SC


HyperX Predator 16GB

Opublikowano

Serwer polecam ładnie to wszystko wygląda :)

 

ps. Patryk mam nadzieję że nie na tej samej maszynie bo się ram kończy :D chyba 8/10 gb zostało :D

Spokojnie,myślisz że mam tylko jedna? ^ ^

Akurat tu chłopakowi zagwarantowuje reklame u YT przed startem dlatego można liczyć na zwiększoną liczbę graczy na starcie nie polegając na samym MPC i reklamie podstawowej od mnie :)

Opublikowano

Ehh szkoda ze wyglada na medium/hard . Nawet rosy trzeba dropic :(

Wcale nie :) Daje 99% że tak nie jest. Rosy można zdobyć bardzo szybko, z metina potrafi wylecieć ich bardzo dużo.

Nie dopisałem że mają one maksymalne wartości i trwają 10 minut. 

 

Od tego własnie jest beta! Żeby posiedzieć z graczami i podyskutować co zmienić. Tu jeszcze sporo się może zmienić.

Nie chce nikogo męczyć trudnością, serwer ma być dla relaksu czyli: przyjemny drop exp i wyprawy na dungeony.

Eventy także będą i to w duże ilości. 

Opublikowano

Wnioskując z prezentacji nie widzę nic kradzionego co jest rzadkością na dzień dzisiejszy więc już masz duży plus.

Na serwer jakiś tam pomysł masz i starasz się go wprowadzić w życie.

 

Projekt polecam ale nie wypowiem się na temat administratora bo po prostu go nie znam.

0LsM05U.png

Opublikowano

Wcale nie :) Daje 99% że tak nie jest. Rosy można zdobyć bardzo szybko, z metina potrafi wylecieć ich bardzo dużo.

Nie dopisałem że mają one maksymalne wartości i trwają 10 minut. 

 

Od tego własnie jest beta! Żeby posiedzieć z graczami i podyskutować co zmienić. Tu jeszcze sporo się może zmienić.

Nie chce nikogo męczyć trudnością, serwer ma być dla relaksu czyli: przyjemny drop exp i wyprawy na dungeony.

Eventy także będą i to w duże ilości. 

Ogarnij żżeby na 100% działała arena z wojnami

Bo to podstawa na starcie a bardzo czesto nie dziala -,-

 

TS już jest>?

Opublikowano

Ogarnij żżeby na 100% działała arena z wojnami

Bo to podstawa na starcie a bardzo czesto nie dziala -,-

 

TS już jest>?

Jutro porozmawiam z true, wstępnie już rozmawialiśmy ale jutro będę miał pewność co do ts.

Tak masz rację co do areny, choć dodawałem ją od 0 tak jak wszystko. Były 4 testy wojen i działała sprawnie. 

 

@UP: nie ma dt na Metinek ;)

Są 3 poziomy wygnańców i quest jest całkiem inny niż na pl.

Raty są dopasowane, nie jest trudno i łatwo.

@down:

 

tak działają, testowałem z kolegami 10 razy.

Ewentualnie jak będą jakieś błędy (mniejsze) to się je naprawi szybko na becie.

Pisałem je od 0, testowałem dużo razy, nie było problemów.

Opublikowano

Jutro porozmawiam z true, wstępnie już rozmawialiśmy ale jutro będę miał pewność co do ts.

Tak masz rację co do areny, choć dodawałem ją od 0 tak jak wszystko. Były 4 testy wojen i działała sprawnie. 

RetributioN tu wbija na pełnej ^^.

 

Cóż po rozmowie z True stwierdziłem że poreklamuje ^^

Jakaś seria z easy się zapowiada heheszky :D

 

UP / tylko się nie spuść xDD

Opublikowano

Up:

 

Za późno ;xx

 

Kurwa wiesz ile ja czekałem na normalny easy ? xD

Wiem doskonale ile czekałeś bo serwerów easy naprawdę dobrych jest bardzo mało.

Ten mam nadzieje przełamie wszystkie lody i True zadba o niego.

 

Sam osobicie wspomogę reklamę już od trwania beta testów , im więcej tym lepiej :)

# GRAM #

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...