Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] MokryRyszardV2 Reaktywacja Easy/ 4Fun


Zielak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bugi:

-Interface po niemiecku

-Lekkie lagi

-Zbugowany czat

-Zbugowany loch pająków V2

-Zbugowane bengale, bo działacie na starym kliencie Aline, zbugowane są także fryzurki zapewne

-Mapka 95 nie działa, czarny ekran, źle dodana w cliencie

- i wiele, wiele więcej

Pisz PW to ci powiem, na maila nie będę wchodził.

 

 

@Zielak

logo8.png


 


Niedługo...

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Konkrety?

 

Loch pająków v2, zbugowany, nic nie widać tylko moby.

Mapa 95, jak wchodzisz czarny ekran, nic nie da się zrobić, tylko wrócić do m1, przez pierścionek.

Nigdzie nie ma w sklepach broni 75.

Połowy itemów nie widac, a jak już widać, to są w postaci "butelki".

Nie widać nicków na czacie.

Nie widać bonusów w kd.

 

To takie najważniejsze. Reszty mi się nie chce wypisywać.

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

Na serwerze napewno zagram ;) zielak jest najlepszym techniko- mechanikiem serwerow mt2 w UE.

 

Tylko nwm po co ta reaktywacja? Przeciez na 1 odslonie bylo 0 bugow ;/

 

p.s. Brudasy pozdrawiaja cie PawleWLB :)

 

edit@ żartowałem, w życiu nie zagram na takim gównie :D

Opublikowano

Zapewne do 2 dni padnie server bo Administracja nie da rady ogarnąć wszystkiego na raz i przynajmniej będzie jakieś wytłumaczenie dlaczego padł server :)

 

Grając na takim serverze z tyloma bugami to survival :)

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

ja to nawet jeszcze nie wbiłem a czekałem na start od 17 bo nie moge włączyć klienta -,-

Opublikowano

Kto pamiętam Netharie to grało 1500online , ale Kazdar się wycofał bo tego było od cholery tych bugów na plikach aline.

Serwer zryty i go nie naprawią nawet mogę się ku*wa założyć :)

 

to je pliki aline tego nie naprawisz

 

A to dopiero początek bugów :)

Przepraszam wszystkich za moje czynny :c

Opublikowano

A mi ciagle pisze logowanie... a gralem z 1 h

Pomoglem? Daj like:) Nic nie stracisz:)
Dzisiaj startuje moj serwer,link na dole godzina 17;00 1 Osoba VIP:)

http://www.mpcforum.pl/topic/1043844-zapowiedz-spolszczone-mcmmo-frakcje-skrypt-na-drop-1-osoba-wygrywa-vipa-duzo-skryptow-wszystko-dopracowane-zapraszamy/#entry8821556-Wyraz swoja opinie:)

Opublikowano

Kto pamiętam Netharie to grało 1500online , ale Kazdar się wycofał bo tego było od cholery tych bugów na plikach aline.

Serwer zryty i go nie naprawią nawet mogę się ku*wa założyć :)

 

to je pliki aline tego nie naprawisz

 

A to dopiero początek bugów :)

 

Nie pierdol mi tutaj że nie naprawisz, bo pracuję sobie na plikach Aline, i daje sobie głowę uciąć że nie mam ani jednego buga.

 

Pozdro z ziemii ;;

logo8.png


 


Niedługo...

Opublikowano

Działą wam logowanie ?>

mi nie działa nawet klient a co dopiero logowanie :D

Opublikowano

mi nie działa nawet klient a co dopiero logowanie :D

Mi client działa jest wszystko git i raz był błąd ale dobrze się gra nawet sr wbiłem 55 w ribku

Opublikowano

@uo

A tear bugi naprawia? BO serw off

Pomoglem? Daj like:) Nic nie stracisz:)
Dzisiaj startuje moj serwer,link na dole godzina 17;00 1 Osoba VIP:)

http://www.mpcforum.pl/topic/1043844-zapowiedz-spolszczone-mcmmo-frakcje-skrypt-na-drop-1-osoba-wygrywa-vipa-duzo-skryptow-wszystko-dopracowane-zapraszamy/#entry8821556-Wyraz swoja opinie:)

Opublikowano

@uo

A tear bugi naprawia? BO serw off

chyba tak i niech dadzą normalną łatkę do klienta bo mi przez tą łatkę co wcześniej dali nie chce klienta odpalac :(

Opublikowano

Kiedy on? wie ktos?

pewnie jak naprawią niech też zrobią normalne włączanie clienta :D 

a tak tbw to jak sie gra ? :D 

Opublikowano

pewnie jak naprawią niech też zrobią normalne włączanie clienta :D

a tak tbw to jak sie gra ? :D

Nie wiem czemu macie taki błąd bo inni grają normalnie może tryb zgodności ? win7 

 

A dobrze się gra 30+ w M1 na pieskach później leci jak masełko 62 zdążyłem wbić na bo bo v2 zbugowane i śr 55% wbiłem w ribku TOP2 bo koleś ma 59

Opublikowano

Nie wiem czemu macie taki błąd bo inni grają normalnie może tryb zgodności ? win7 

 

A dobrze się gra 30+ w M1 na pieskach później leci jak masełko 62 zdążyłem wbić na bo bo v2 zbugowane i śr 55% wbiłem w ribku TOP2 bo koleś ma 59

ehh już próbowałem zgodność Win7 nie działa coś nie tak z tą łatką może być ale jakoś inni grają :( 

Opublikowano

Ja wbilem 95 xD a gralem 1 .h i 5 min ,fajnie sie gra ale wolalem tamta wersje,wole troche sie natrudzic,poexpic a nie tak latwo,ale i tak bd gral

Pomoglem? Daj like:) Nic nie stracisz:)
Dzisiaj startuje moj serwer,link na dole godzina 17;00 1 Osoba VIP:)

http://www.mpcforum.pl/topic/1043844-zapowiedz-spolszczone-mcmmo-frakcje-skrypt-na-drop-1-osoba-wygrywa-vipa-duzo-skryptow-wszystko-dopracowane-zapraszamy/#entry8821556-Wyraz swoja opinie:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...