Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] MokryRyszardV2 Reaktywacja Easy/ 4Fun


Zielak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie polecam, pobugowane pliki aline,

 

@av: Skad bronie 75?

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

strona jeszcze nie działa ? Wyskakuje mi coś takiego 

It works!

This is the default web page for this server.

The web server software is running but no content has been added, yet.

?? :) 

Opublikowano

Zielak jakiś teamspeak macie? Jak tak to podaj, z łaski swojej. :)

 

Co do serwera to mam mieszane uczucia, ale skoro to easy/4fun, to można pograć. I ludzie przestańcie spamować, że pliki pobugowane etc, skoro nie byliście jeszcze na serwerze.

 

 

 

strona jeszcze nie działa ? Wyskakuje mi coś takiego 

It works!

This is the default web page for this server.

The web server software is running but no content has been added, yet.

??  :)

 

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

będzie itemshop włączony ? 

jakieś eventy na start ? 

Czy serwer padnie tak szybko jak poprzedni ?

Opublikowano

Dodać skany, czas do 17.

 

 

I dodaj drugi ss weryfikacyjny - czas do 16.

 

Wiesz co ja tego clienta pobierałem wczoraj ze stronki mokryryszard.pl Nie mam żadnych scanów po prostu daje wam download Metina, kto nie chce ten nie musi pobierać nie mam nic do ukrycia. Pozdrawiam.

Opublikowano

Rozumiem, że serwer "dla jaj", ale po co mamy marnować czas na to ? Serwer "dla jaj" bo na poważnie nie potraficie stworzyć nic i boicie się, szczególnie że miałoby to być pod patronatem nitro.

Nie polecam, szkoda czasu, a pliki Aline są tak zbugowane, że nawet nie ma sensu wbijać.

Opublikowano

Nic nowego ani dobrego tutaj nie widzę.

Lepsza była wersja na plikach Rivendela.

pre_1405084226__sygnatura_3.png

Opublikowano

Jesli sie komus nudzi to zagra jezu nie spinajcie juz tak tej dupy :D

rejestracja client http://94.23.247.149/

mam pytanie czy itemshop będzie włączony ? (oby nie)

Opublikowano

Dobra zamknij morde juz.

Musicie pobrac nowego clienta bo na tamtym nie zagracie. Wczoraj go wrzucilem o 2 w nocy

 

https://mega.co.nz/#!BQUCWKgS!fSl0ejTNx6lU9-iSTLXNGJ_17tIYULCc0-uAW2hhHm0

 

 

Jesli po starcie ktos mi laskawie  w tym temacie wypisze kur** bugi zamiast pisac ze sa bugi to prawdopodobnie one szybko znikna

 

 

Bylo kilka problemow ktore ciezko bylo rozwiacac.

NOWY CLIENT Z AKTUALIZACJI Z 2 W NOCY NA STARYM NIE POGRACIE NICHUJA

https://mega.co.nz/#!BQUCWKgS!fSl0ejTNx6lU9-iSTLXNGJ_17tIYULCc0-uAW2hhHm0

Proszę o skan plików do 18.

Uczeń
Opublikowano

Nic nowego ani dobrego tutaj nie widzę.

Lepsza była wersja na plikach Rivendela.

jak wolisz zeby wypierdalalo kazdego przy tp to pozdro

Opublikowano

@up

i tak kazdy uzywal;p

A nie maja jak tego sprawdzic ;p 

Zeby gralo tyle ludzi co patrzy na temat teraz;]]

Pomoglem? Daj like:) Nic nie stracisz:)
Dzisiaj startuje moj serwer,link na dole godzina 17;00 1 Osoba VIP:)

http://www.mpcforum.pl/topic/1043844-zapowiedz-spolszczone-mcmmo-frakcje-skrypt-na-drop-1-osoba-wygrywa-vipa-duzo-skryptow-wszystko-dopracowane-zapraszamy/#entry8821556-Wyraz swoja opinie:)

Opublikowano

Już trochę lepiej :) mniej epików i mniejszy lvl ale jeszcze trochę mogliście urwać ;) Co do regulaminu reflink kasuje bana to nawet za waithacka?

Opublikowano

@up

i tak kazdy uzywal;p

A nie maja jak tego sprawdzic ;p 

Zeby gralo tyle ludzi co patrzy na temat teraz;]]

wystarczy sprawdzic logi

ale admini tego nie robia albo im sie niechce, bezproblemu administracja trym sposobem moze wkopac kazda topke na kazdym serwie gdzie nie jest jasno poiwedziane czy bs jest dozwolony.

Opublikowano

No wszystko fajnie serwer "dla jaj" widać że nic poważnego. Podniecacie się tym 1000 osobami w prezentacji a w poprzedniej edycji było jakies 4k graczy po miesiącu ? 250 ! Ile jeszcze będzie edycji ? milion ? Nie pozdrawiam.

battles,proportional,340,200,4aacb48576518419e9d6e448daa43645.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...