Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] MokryRyszardV2 Reaktywacja Easy/ 4Fun


Zielak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bash panel pewnie zablokowany więc raczej się nie pobawisz , a jak nie zablokowany to propsy ,że taki gunwo startuje ale  tak czy siak nie wróżę przyszłości dla tego servera ! ^^

 

PS : wystartowało to coś już ?

nieregulaminowa sygnatura

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

tylko czemu nie chce opalić mi klienta po tej łatce ?

Opublikowano

tylko czemu nie chce opalić mi klienta po tej łatce ?

Wyłącz Antyvirusa, wypakuj łatke i jeszcze raz ją wklej do Klient'a.

Opublikowano

Wyłącz Antyvirusa, wypakuj łatke i jeszcze raz ją wklej do Klient'a.

nie działa :( dalej to samo odpalam klienta i nic się nie dzieje 

o to ss problemu 

rqvyom.png

reinstalowałem clienta itd (z łatką)

Opublikowano

Bugi widoczne po 10 min gry :

 

-duzo tekstow jest po niemiecku chyba

-z pieczeci sie bic nie da nie wiem czy tak ma byc czy nie ale pisze

-na wolaj nie widac nickow

-i co lvl lub wchodzeniu na konia cofa hp :0

PS 

-Juz 2 raz wywalilo z gry znaki zapytania

POZdro 600 :) 0 bugow

                                                                                                               lz5mfZn.png

Opublikowano

Jeżeli ktoś naprawił te "PRO" aline to jestem poważnie zaskoczony, wątpię żeby coś takiego miało miejsce, lecz warto dać szansę... 

Co do nitra, może i jakiś mędrzec z niego nie jest, lecz za dużo przy tym serwerze nie zrobił oprócz wydania kasy, więc nie ma co patrzyć na team.

Aczkolwiek 4fun, bo 4fun lecz mogliście się bardziej postarać z prezentacją itp. jak już robić to robić. 

Poza tym ta nazwa, nie wiem co ona ma do metina, może "JP armie" to śmieszy, lecz przeciętnego Kowalskiego odtrąca od serwera niedojrzałością teamu.

Bo większość która tam zagra to będą jego widzowie więc poziom im będzie odpowiadał ;)

PS:Serwer gorszy od wcześniejszego który był na plikach Rivendela no i pewnie nic nie ruszyli. A co do tego serwera nie polecam na 100% nic nie ruszyli więc serwer na max miesiąc lub tydzień później czekajcie na MokryRyszard V3.

Opublikowano

nie działa :( dalej to samo odpalam klienta i nic się nie dzieje 

o to ss problemu 

rqvyom.png

reinstalowałem clienta itd (z łatką)

pomoże mi ktoś z administracji ? xD 

Opublikowano

Serwer pewnie 3-4 dni i go nie ma, ponieważ nic nie edytowali. Postawili go pewnie dla jaj dla ich "JP armii". Gdy padnie spodziewajcie się ponownego startu za tydz/2 tyg pod inna nazwa, na tych samych plikach lub przejda na Derina.

Opublikowano

Poprzedni client mial kilka bledow tutaj jest nowy z wyeliminowanymi bledami. Poprzedni client nie bedzie wam potrzebny.

https://mega.co.nz/#!BQUCWKgS!fSl0ejTNx6lU9-iSTLXNGJ_17tIYULCc0-uAW2hhHm0
http://speedy.sh/3zfkz/pack.rar

 wklejamy do packa podmieniamy i gramy byly male problemy

 

KTO MA PROBLEM Z ODPALENIEM NIECH ZMIENI ZGODNOSC NA WINDOWS7

Dodaj skan, masz czas do 21.

Opublikowano

totalnie zero zainteresowania ze strony administracji serwera ,po  2 mam problem z klientem robie wszystko od równej godziny i nic przez tą łatke nie odpala mi klienta gry a bez niej odpala tylko serwer nie działa pozdro :( nawet nie mam tego w procesach xD

Opublikowano

Poprzedni client mial kilka bledow tutaj jest nowy z wyeliminowanymi bledami. Poprzedni client nie bedzie wam potrzebny.
https://mega.co.nz/#...ULCc0-uAW2hhHm0

 

http://speedy.sh/3zfkz/pack.rar wklejamy do packa podmieniamy i gramy byly male problemy

 

KTO MA PROBLEM Z ODPALENIEM NIECH ZMIENI ZGODNOSC NA WINDOWS7

 

BUGI WYSYLAC NA [email protected] w nocy naprawimy

GaimdKk.jpg

 

 

 

Opublikowano

 

Poprzedni client mial kilka bledow tutaj jest nowy z wyeliminowanymi bledami. Poprzedni client nie bedzie wam potrzebny.

https://mega.co.nz/#...ULCc0-uAW2hhHm0

 

http://speedy.sh/3zfkz/pack.rar wklejamy do packa podmieniamy i gramy byly male problemy

 

KTO MA PROBLEM Z ODPALENIEM NIECH ZMIENI ZGODNOSC NA WINDOWS7

 

BUGI WYSYLAC NA [email protected] w nocy naprawimy

 

sory nie wiem czemu ale ja nie mam czegoś takiego jak zgodność Windows7 -,- albo ja ślepy jestem

 

1zpoaza.png

Opublikowano

sory nie wiem czemu ale ja nie mam czegoś takiego jak zgodność Windows7 -,- albo ja ślepy jestem

wlasciwosci > tryb zgodnosci

GaimdKk.jpg

 

 

 

Opublikowano

wlasciwosci > tryb zgodnosci

tak i mam tam opcje takie jak wyżej wymieniłem Xp , vista , 98 , :(

Opublikowano

sory nie wiem czemu ale ja nie mam czegoś takiego jak zgodność Windows7 -,- albo ja ślepy jestem

 

1zpoaza.png

xp sp3 wybierz

Poprzedni client mial kilka bledow tutaj jest nowy z wyeliminowanymi bledami. Poprzedni client nie bedzie wam potrzebny.

https://mega.co.nz/#...ULCc0-uAW2hhHm0

 

http://speedy.sh/3zfkz/pack.rar wklejamy do packa podmieniamy i gramy byly male problemy

 

KTO MA PROBLEM Z ODPALENIEM NIECH ZMIENI ZGODNOSC NA WINDOWS7

 

BUGI WYSYLAC NA [email protected] w nocy naprawimy

GaimdKk.jpg

 

 

 

Opublikowano

xp sp3 wybierz

Poprzedni client mial kilka bledow tutaj jest nowy z wyeliminowanymi bledami. Poprzedni client nie bedzie wam potrzebny.

https://mega.co.nz/#...ULCc0-uAW2hhHm0

 

http://speedy.sh/3zfkz/pack.rar wklejamy do packa podmieniamy i gramy byly male problemy

 

KTO MA PROBLEM Z ODPALENIEM NIECH ZMIENI ZGODNOSC NA WINDOWS7

 

BUGI WYSYLAC NA [email protected] w nocy naprawimy

to samo co było klient się nie włącza a przy testowaniu błąd :(

Opublikowano

tylko czemu nie chce opalić mi klienta po tej łatce ?

Bo jesteś w zawodówce i nie zdałeś sujku plujku :)

PS:Procesor AMD do płyty głównej intela ;(

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Bo jesteś w zawodówce i nie zdałeś sujku plujku :)

PS:Procesor AMD do płyty głównej intela ;(

nie jestem w zawodówce dzidziuś ;)

@Edit nie ważne i tak ten serwer padnie po tygodniu tak maxymalnie 

@Szkoda że nie ma itemshopu bo nie wiem z czego zarobicie na maszyne , ale z tego co widziałem to są opcje zakupu :D

Opublikowano

Bo jesteś w zawodówce i nie zdałeś sujku plujku :)

PS:Procesor AMD do płyty głównej intela ;(

Ty  jeszcze nawet Gimnazjum nie skończyłes a o zawodówce piszesz dla Cb przyszłość jedynie w Specialnej , pokazałeś się z serwerem NegoriaMt2 :)

Administracja i serwer to jedno wielkie DNO ;)

 

Ps , Skąd dropi PD?

Opublikowano

No to może wymienie bugi, które zauważyłem...

1. Serwer zbugowany

2. Serwer zbugowany

3. Serwer zbugowany W CH*J

 

Mapa 95 nie działa.. to gdzie mam expić? I co mam czekać do jutra rana, żeby poexpić ?

Opublikowano

No to może wymienie bugi, które zauważyłem...

1. Serwer zbugowany

2. Serwer zbugowany

3. Serwer zbugowany W CH*J

 

Mapa 95 nie działa.. to gdzie mam expić? I co mam czekać do jutra rana, żeby poexpić ?

Konkrety bo w taki sposob to nic nie zdzialamy..

GaimdKk.jpg

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...