Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] MokryRyszardV2 Reaktywacja Easy/ 4Fun


Zielak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up

Z strony mokrego ryska ,1 post 

link do strony 94.23.247.149

Pomoglem? Daj like:) Nic nie stracisz:)
Dzisiaj startuje moj serwer,link na dole godzina 17;00 1 Osoba VIP:)

http://www.mpcforum.pl/topic/1043844-zapowiedz-spolszczone-mcmmo-frakcje-skrypt-na-drop-1-osoba-wygrywa-vipa-duzo-skryptow-wszystko-dopracowane-zapraszamy/#entry8821556-Wyraz swoja opinie:)

Opublikowano

Zagram, fajnie się tak pobawić.

Oczywiście wszyscy hejterzy mogą na starcie wypierdalać.

 

 

Pozdro zielak ;)

Takie pytanko, kto jest technikiem / technikami na serwerze?

 

@Zielak

logo8.png


 


Niedługo...

Opublikowano

hahah nie pogrążajcie się już tymi serwerami, tylko bierzecie gotowce i zgarniacie hajsy

 

btw linki poza mpc w code

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Zagram ;) Szkoda że nie ma ISu bo bardzo chętnie bym wydał trochę polskich zielonych za dobry server ;) 

U mnie w tematach 1 post = 1 like  :) 

 

 

Opublikowano

Kied START?!

Pomoglem? Daj like:) Nic nie stracisz:)
Dzisiaj startuje moj serwer,link na dole godzina 17;00 1 Osoba VIP:)

http://www.mpcforum.pl/topic/1043844-zapowiedz-spolszczone-mcmmo-frakcje-skrypt-na-drop-1-osoba-wygrywa-vipa-duzo-skryptow-wszystko-dopracowane-zapraszamy/#entry8821556-Wyraz swoja opinie:)

Opublikowano

już powinien być start czy mi się wydaje ? 

a tak wgl to można używać SB ?

Opublikowano

@up

Pewnie nie:P

Pomoglem? Daj like:) Nic nie stracisz:)
Dzisiaj startuje moj serwer,link na dole godzina 17;00 1 Osoba VIP:)

http://www.mpcforum.pl/topic/1043844-zapowiedz-spolszczone-mcmmo-frakcje-skrypt-na-drop-1-osoba-wygrywa-vipa-duzo-skryptow-wszystko-dopracowane-zapraszamy/#entry8821556-Wyraz swoja opinie:)

Opublikowano

Nie polecam.

 

Banda nygusów i noobów na serwerze.

Atmosfera na serwerze okropna ( łagodne określenie tego burdelu)

 

Serwer stawiają a nie ma kto się nim zajmować.

 

JP noobki piszą że oni nie grają na serwerach które stoją miesiąc a v1 nw czy stał 2 tyg z długimi przerwami.

 

 

Liczy się hajs za refilinki.

 

Kto zagra na tym serwerze to tylko fajni nitra pedała rudego w rurkach :P

 

Dziękuje dobranoc

 

SRAM na ten serwer i ludzi którzy mają sieczkę w głowie zachęcających tu grę.

 

/EDIT

 

PLIKI ALINE ?

 

Wbijam i robię dyskotekę i 1000% expa. A jak znam życie gówno tam zmieniliście a ja znam all bugi tam :D hahhaa śmiech  :D

Przepraszam wszystkich za moje czynny :c

Opublikowano
xxx

wklejamy do packa podmieniamy i gramy byly male problemy

nie chce się włączyć klient po tej łatce :( / help @@@

Opublikowano

Nie polecam.

 

Banda nygusów i noobów na serwerze.

Atmosfera na serwerze okropna ( łagodne określenie tego burdelu)

 

Serwer stawiają a nie ma kto się nim zajmować.

 

JP noobki piszą że oni nie grają na serwerach które stoją miesiąc a v1 nw czy stał 2 tyg z długimi przerwami.

 

 

Liczy się hajs za refilinki.

 

Kto zagra na tym serwerze to tylko fajni nitra pedała rudego w rurkach :P

 

Dziękuje dobranoc

 

SRAM na ten serwer i ludzi którzy mają sieczkę w głowie zachęcających tu grę.

 

/EDIT

 

PLIKI ALINE ?

 

Wbijam i robię dyskotekę i 1000% expa. A jak znam życie gówno tam zmieniliście a ja znam all bugi tam :D hahhaa śmiech  :D

Dyskoteke to gimbusie jebany możesz w gimbazjum zrobić razem z pro elo elo elo gimbusiątkami :(

 

@topic dostane warna ?

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Czy Administracja zajmuje się wogóle tematem dali łatke po której się nie chce klient włączyć :( 

Opublikowano

AmbrozjaMT2 tobie nie raz na corelis robiłem dyskotekę i 1000% expa bo miałeś pliki Aline więc shut up :P

 

A tu też są :) .

 

Tu zwykły gracz może nawet ox zrobić.

 

Ale ok wy wiecie lepiej , jak dam ss jak na rysiku impreza jest to wam gęby opadną :P

 

*dyskoteka - bawienie się komendą  dzień/noc :D

Przepraszam wszystkich za moje czynny :c

Opublikowano

AmbrozjaMT2 tobie nie raz na corelis robiłem dyskotekę i 1000% expa bo miałeś pliki Aline więc shut up :P

 

A tu też są :) .

 

Tu zwykły gracz może nawet ox zrobić.

 

Ale ok wy wiecie lepiej , jak dam ss jak na rysiku impreza jest to wam gęby opadną :P

 

*dyskoteka - bawienie się komendą  dzień/noc :D

 tak wszystko ładnie pięknie tylko tyle że Client po łatce nie chce się włączyć więc lipa będzie z grania a administracja nie interesuje się tym tematem napiszą jeden post na godzine i do tego nie na temat mogli wcześniej dać prezentacje i obugować klienta a nie startować wiem że wszystko to ma być dla widzów tego nitro i wgl ale bez przesady 

Opublikowano

Niestety wszedłem i zobaczyłem i stwierdziłem, że wychodzę ...

Nie spodziewałem się, że upadniecie tak nisko i postawicie gotowca Aline2 ...

 

Kiedy będzie MokryRyszard V3 ? To może teraz Derin ? Albo , Taki_Nieśmiały ?

Opublikowano

Poprzedni client mial kilka bledow tutaj jest nowy z wyeliminowanymi bledami. Poprzedni client nie bedzie wam potrzebny.

https://mega.co.nz/#!BQUCWKgS!fSl0ejTNx6lU9-iSTLXNGJ_17tIYULCc0-uAW2hhHm0
http://speedy.sh/3zfkz/pack.rar

 wklejamy do packa podmieniamy i gramy byly male problemy

 

KTO MA PROBLEM Z ODPALENIEM NIECH ZMIENI ZGODNOSC NA WINDOWS7

GaimdKk.jpg

 

 

 

Opublikowano

Jeżeli ktoś naprawił te "PRO" aline to jestem poważnie zaskoczony, wątpię żeby coś takiego miało miejsce, lecz warto dać szansę... 

Co do nitra, może i jakiś mędrzec z niego nie jest, lecz za dużo przy tym serwerze nie zrobił oprócz wydania kasy, więc nie ma co patrzyć na team.

Aczkolwiek 4fun, bo 4fun lecz mogliście się bardziej postarać z prezentacją itp. jak już robić to robić. 

Poza tym ta nazwa, nie wiem co ona ma do metina, może "JP armie" to śmieszy, lecz przeciętnego Kowalskiego odtrąca od serwera niedojrzałością teamu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...