Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] MokryRyszardV2 Reaktywacja Easy/ 4Fun


Zielak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MOKRY RYSZARD V2


MASZYNA DOBRA UTRZYMA SPORO GRACZY


 


SERWER JEST DLA ZABAWY NIE SPINAC SIE O PREZENTACJE, PREZENTACJA POKAZUJE MNIEJ WIECEJ 1/3 TEGO CO JEST NA SERWERZE


START 14.05 17:00


 


 


STRONA/REJESTRACJA:



http://94.23.247.149/

CLIENT:



http://94.23.247.149/

BONUSY:


wHGhgGZ.png


 


 


INFORMACJE:


MAX LVL: 180


ULEPSZACZE: TYLKO EPIKI


 


TABELA BONUSÓW POD PRZYCISKIEM X


1373364529-U661747.png


 


 


LIZAKI:


1373374804-U661747.png


 


 


DUŻO WIERZCHOWCÓW


1373374946-U661747.png


 


 


ZMIANA CZCIONKI W CLIENCIE:


1373470736-U661747.png


PO WYBORZE NALEZY URUCHOMIC CLIENTA PONOWNIE


 


 


TYLKO 2 KRÓLESTWA ORAZ NOWY WYGLĄD MIAST


 


1373462040-U661747.png


 


 


PIERSCIEN ANTY EXPA


1373379506-U661747.png


1373379570-U661747.png


 


 


 


 


 


NOWE PERŁY


 


 


 


 


1373485534-U661747.png


 


 


 


 


HANDLARZE:


1373365874-U661747.png


 


 


1373365804-U661747.png


 


1373365755-U661747.png


 


 


1373365716-U661747.png


 


 


1373365657-U661747.png


 


1373365620-U661747.png


 


1373365549-U661747.png


 


 


KOSTIUMY


1373369732-U661747.png


 


 


SYSTEM ULEPSZEŃ


1373369486-U661747.png


 


 


1373368973-U661747.png


 


 


1373380082-U661747.png


 


 


1373368973-U661747.png


 


 


1373368819-U661747.png


 


 


1373368723-U661747.png


 


 


 


1373368595-U661747.png


 


 


1373368514-U661747.png


 


 


1373368408-U661747.png


 


 


 


Weryfikacja:


 


NOr4GVu.jpg


GaimdKk.jpg

 

 

 

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tak dla jaj serwer, to polecę. 

Ps; wytłumacz mi o co chodzi z tym: JP? 

 

Dodam od siebie że serwer jest dla beki widać to.. Nic ciekawego xD

Opublikowano

Tak dla jaj serwer, to polecę. 

Ps; wytłumacz mi o co chodzi z tym: JP? 

 

Dodam od siebie że serwer jest dla beki widać to.. Nic ciekawego xD

JP = Jest Pompa

GaimdKk.jpg

 

 

 

Opublikowano

@ZbijamLufke

 

Na poprzedniej edycji od razu po wykonaniu banalnej misji dostawałeś skille na P :)

 

Chciałem dodać, że zmiany trochę na minus, ale widać, że chcecie żeby ludzie się teraz bardziej męczyli + nie ma tak dużych bonów jak na poprzedniej edycji. Proszę żeby serwer postał dłużej niż tydzień i żeby ktoś się nim zajmował.

asdasddsaasdasdasd.png

http://www.mpcforum.pl/topic/899624-zlecenie-herb-druyny-pikarskiej/ ZRÓB DLA MNIE HERB - MILION LAJKÓW DO WYGRANIA


Opublikowano

pliki Aline xD

Nawet gdyby Aline, to co z tego? Przecież po to są te pliki, żeby je edytować, odbugować i zrobić serwer, czyż nie?

logo8.png


 


Niedługo...

Opublikowano

Czy ten Zyniak nadal jest w teamie?

"ten zyniak"

co kurwa?

"ten zyniak" synku, założył te oba serwery, i to on na oba serwery wydał setki zł żeby wystartowały nie odpalając nawet is'a, i powiedział, że mu nie szkoda, bo to dla widzów, a teraz przychodzi taki bólduper z kanału banykał czy innego ścierwa i zaczyna hejtować, już widzę te posty pode mną "fanboj nitra" albo "wypierdalaj lizać mu dupę" sorry ale taka jest prawda :)

47yhn8.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

na chuj sie patrzysz konfiturko?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Będe ! Grałem wcześniej ale to był gotowiec lcizce na coś lepzsego :>

 

PS. Piszcie dużo pod tematem żeby był na górze to będzie więcej osób :)

Pozdrawiam, powodzenia !

Opublikowano

Pliki Aline nie były takie złe jest trochę bugów ale myślę że one zostały naprawione i oczywiście zawitam na serwerze 

Opublikowano

"ten zyniak"

co kurwa?

"ten zyniak" synku, założył te oba serwery, i to on na oba serwery wydał setki zł żeby wystartowały nie odpalając nawet is'a, i powiedział, że mu nie szkoda, bo to dla widzów, a teraz przychodzi taki bólduper z kanału banykał czy innego ścierwa i zaczyna hejtować, już widzę te posty pode mną "fanboj nitra" albo "wypierdalaj lizać mu dupę" sorry ale taka jest prawda :)

Serwer zalozyl Zielak bo nitro po za wrzucaniem marnych filmow na yt nic nie umie.

aw@ Pliki aline odbugowane?

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Tak dla jaj serwer, to polecę. 

Ps; wytłumacz mi o co chodzi z tym: JP? 

 

Dodam od siebie że serwer jest dla beki widać to.. Nic ciekawego xD

Serwer do beki, ale stary gra się na nim zajebiście, niema co gadać, czekam aż będzie ON. Serwer z pompa, tylko nie podobają mi się te reflinki, każdy wie, że to wysępywanie hajsów, ale mi to nie przeszkadza, jeżeli komuś to się niepodoba to i tak będzie grał ;]. Strona nie działa, wczoraj się pobierało clienta chyba 3-4h (100kb/s) Zrobcie tego is'a pożądnego i bugi troche, bo serwer jest zajebisty . Polecam 

(JP) Jestem Pompa ;]

Opublikowano

"ten zyniak"

co kurwa?

"ten zyniak" synku, założył te oba serwery, i to on na oba serwery wydał setki zł żeby wystartowały nie odpalając nawet is'a, i powiedział, że mu nie szkoda, bo to dla widzów, a teraz przychodzi taki bólduper z kanału banykał czy innego ścierwa i zaczyna hejtować, już widzę te posty pode mną "fanboj nitra" albo "wypierdalaj lizać mu dupę" sorry ale taka jest prawda :)

XDDDD

 

@top serwer jak v1 na max pare dni ale jak komus sie nudzi moze zajrzec

Opublikowano

Nie polecam to raz


Zielak to zero to dwa


Nitro to zero to trzy


Serwer pod kase to cztery


 


To tyle, pięć.


 


 


 


 


 


I UWAZAĆ NA KONTA, RADZE ZROBIC OSOBNE PASY I MAILA POD TEN SERWER BO BEDZIECIE OTRZYMYWAĆ SPAM!!!!!!!


Opublikowano

 

Nie polecam to raz

Zielak to zero to dwa

Nitro to zero to trzy

Serwer pod kase to cztery

 

To tyle, pięć.

 

 

 

 

 

I UWAZAĆ NA KONTA, RADZE ZROBIC OSOBNE PASY I MAILA POD TEN SERWER BO BEDZIECIE OTRZYMYWAĆ SPAM!!!!!!!

 

 

Fuck Logic ... serwer bez is'u ale twoim zdaniem pod is 

 

 

PS>Nie polecam gotowiec nic edytowanego nie widzę 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...