Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nostalgie

 

xDDD od kiedy mix 4v5 (overdrive to dmg na mm) vs decent tier3 team ma szanse na wygraną? No nieźle Kappa. Stało się dokładnie to samo co z mixem get_righta i allu.

 

 

 

łatwe 310 dolców real hajs + 80 w skinkach.

 

EN4h2vc.png

 

 

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jakoś do 14;00 miałem postawione 2 euro na ROCCAT, dopiero później zmieniłem na Nostalige... znowu boli mnie fakt, ze zmienilem bet :(

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

xDDD od kiedy mix 4v5 (overdrive to dmg na mm) vs decent tier3 team ma szanse na wygraną? No nieźle Kappa. Stało się dokładnie to samo co z mixem get_righta i allu.

 

 

 

łatwe 310 dolców real hajs + 80 w skinkach.

 

EN4h2vc.png

 

 

 

nie jestem aż taki pojebany, żeby tak dogłębnie analizować mecze, strzelałem, roccat gra s**t, pzdr

PAŻAŁSTA

 

Opublikowano

nie jestem aż taki pojebany, żeby tak dogłębnie analizować mecze, strzelałem, roccat gra s**t, pzdr

 

xD to co napisałem jest według Ciebie dogłębną analizą? :D

Skoro strzelasz i na tym opiera się Twoje betowanie, to przynajmniej staraj się nie udzielać rad innym osobom na forum, pzdr

 

 

mhm, dzięki Twoim analizom przegrałem kiedyś 40$, never forget, fuk u, elo, pzdr nawzajem

 
no elo
Opublikowano

xD to co napisałem jest według Ciebie dogłębną analizą? :D

Skoro strzelasz i na tym opiera się Twoje betowanie, to przynajmniej staraj się nie udzielać rad innym osobom na forum, pzdr

 

mhm, dzięki Twoim analizom przegrałem kiedyś 40$, never forget, fuk u, elo, pzdr nawzajem

PAŻAŁSTA

 

Opublikowano

LGB wygra ;)

tak myslalem, hihi 

 

512641438810405605120.png

 

chwilę nic nie wrzucałem, ale wciąż sobie profituje B) 

obecnie 650$, a półtora tyg. temu było 20$

najs :D

PAŻAŁSTA

 

Opublikowano

512641438810405605120.png

 

chwilę nic nie wrzucałem, ale wciąż sobie profituje B) 

obecnie 650$, a półtora tyg. temu było 20$

Jak możesz to weź wrzucaj swoje bety  :D 

Btw gz :)

Opublikowano

Ameryka czy Canada ?

 

Nexus czy A.Auth ?

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...