Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@1373230489-U611928.pngNidzgor
 
Pozwoliłem sobie policzyć to wszystko i wychodzi, że:
 
1 bet: $243
2 bet: $369
3 bet: $84
4 bet: $535
 
Suma: $1231 -> 4717 zł nowy komputer
 
Gz gz. Wszystko liczyłem bez centów. :v
 

Teraz donate ♥

Polska cebula ♥

 


Opublikowano

jezu jak latwo xD te oddsy

 

 

 

Roccat moneymaker od zawsze:

 

 

 

 

 

gz, widziałem jak na chacie EGB pisałeś, że stawiasz na Roccat. Mogłem się posłuchać Ciebie xD.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Norway vs. Denmark? Denmark dzisiaj 2x win.

 

Wygrało tylko 1 raz ale lounge się pomyliło.

Free skins.

Ja stawiam na Norway.

 

Edit

+ Ten mecz Norwegii będzie ze zwycięzcą Dani/Finlandi i pradopodobnie to będzie Norwegia vs Finlandia gdzie stawiam na Norwegie.

Opublikowano

Wygrało tylko 1 raz ale lounge się pomyliło.

Free skins.

Ja stawiam na Norway.

 

Edit

+ Ten mecz Norwegii będzie ze zwycięzcą Dani/Finlandi i pradopodobnie to będzie Norwegia vs Finlandia gdzie stawiam na Norwegie.

No właśnie nie wiem o co kaman, bo na hltv niby ten mecz trwa, a na lounge jest napisane że Dania wygrała. Ale postawiłem wtedy na Danię więc nie skinami wzgardzę xD

 

 

edit k***a nie wierzę skiny odebrali z powrotem i mecz sweden vs denmark dopiero się zaczął

mam nadzieję że denmark ez 

Opublikowano

Mam nadzieje, że wejdzie, bo ostatnio wszystko przegrywam :D

48106171475286831250.png

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

WP nV, acz trochę nie fair, bo nV, szczególnie po przejściu kenniego ma więcej fanów, więc zanim zobaczymy mapy TSM będą mapy nV. W standardowym bo5 TSM miałby o wiele większe szanse..

 

Nie wiem jak wy ale czuję że na majorze fnatic i tsm pójdą w dalszy plan i zobaczymy finał envy - nip

Opublikowano

­Kto widział akcję karrigana, gdy byli we dwóch na kennego? Najlepsza akcja tego roku!

Tak wyglądały dyskusje na hltv minutę po tej akcji:

ugvVpgR.png

 

Coś czuję, że envy ez win, na cache 16:3, na cobble na razie 12:8

 

Link do video:


tenor.gif

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...