Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Stawiają po procentach, nie na pałę B)

No tak, ale umówmy się, nie mają pojęcia jak oni grają. Dlatego te procenty w tych meczach takie w miarę spoko, bo dają underdogi na nieznany team.

Opublikowano

izi pizi, chociaż ostatnio trochę przegrałem :D http://prntscr.com/7zypke

 

co sądzicie o meczu TS vs Liquid, Liquid wczoraj wygrało 16-11, tylko shazam coś grał reszta zespołu tak sobie a Liquid nawet nawet. Nwm czy muszą się starać żeby wygrać a jeden team odda, bo już ma zapewniony awans dalej.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

izi pizi, chociaż ostatnio trochę przegrałem :D http://prntscr.com/7zypke

 

co sądzicie o meczu TS vs Liquid, Liquid wczoraj wygrało 16-11, tylko shazam coś grał reszta zespołu tak sobie a Liquid nawet nawet. Nwm czy muszą się starać żeby wygrać a jeden team odda, bo już ma zapewniony awans dalej.

 

Nie, nie mają zapewnionego awansu. Zwycięzca tego meczu będzie grał przeciwko CLG o spota na majorze.

Opublikowano

Nie, nie mają zapewnionego awansu. Zwycięzca tego meczu będzie grał przeciwko CLG o spota na majorze.

 

A na co polecasz betować, czy mecz 50/50? Bo1, więc wszystko możliwe :p.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Gratki, ja jednak odrzucam pistoletówki, czysta loteria ;). Przegrać rundę 5vs2, 3vs1 masakra :...:

 

 

Osobiście postawiłem ostatnie 17$ na CLG

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Gratki, ja jednak odrzucam pistoletówki, czysta loteria ;). Przegrać rundę 5vs2, 3vs1 masakra :...:

 

 

Osobiście postawiłem ostatnie 17$ na CLG, że wygrają z Liquid grają o major, powinni się postarać, liczę na tarik carry.

Sam chciałem postawić na CLG, ale się wstrzymałem :)

 

Powodzenia.

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Clg zagrało świetnie no i 29 e + , co myślicie o next meczach , na kogo postawić? Jeszcze jestem ok 20 e w plecy , a chciałbym wyjść w końcu na +

1374642900-U336505.png


by Jakim08


Opublikowano

O c**j miałem lecieć high na mouz ale nie zdąrzyłem xdd

Nie spodziewałem się że HR to ugra. Czekam na "when i'm hellraisers".

Opublikowano

Loord napisał, ze nie grał 2 miesiące, a dzisiaj gra stand-ina. Chyba wiecie juz na co postawić :D

Loord nie gra sam jest reszta drużyny :)

Opublikowano

Loord nie gra sam jest reszta drużyny :)

Ja tylko sugeruję. Z tego co widzę to mouz ładnie nawywijał, a dzisiaj nie gra bo podobno jest "na wakacjach". Ciekawe ile w tym prawdy.

Opublikowano

Jakby ktoś był zainteresowany :)

Kick VS Property = MID property

Melty VS Kinguin = MID Kinguin

 

G2 VS TBD = TBD MID

Property VS Roccat = ICB Roccat



Zobaczymy co wpadnie :)
Myślę że roccat wygra więc jest dobry %.

Kinguin również tylko high % jest ;c

1RkW7od.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...