Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie polecam tego pana. Przegrał wszystko i chce dawać rady co do betowania xD

Po czym wnioskujesz, że przegrałem wszystko? Po prostu nie obstawiam, mam swoje powody :)

­

Opublikowano

Po czym wnioskujesz, że przegrałem wszystko? Po prostu nie obstawiam, mam swoje powody :)

Dlaczego więc tak? Dlaczego "pomagasz" nie obstawiając? Jestem ciekawa Kokoszka :P

Opublikowano

Po czym wnioskujesz, że przegrałem wszystko? Po prostu nie obstawiam, mam swoje powody  :)

Kilkadziesiąt stron temu miałeś chyba 50$ i po kilku betach straciłeś większość, bo "tylko ryzykownymi betami da się wybić". Popłakałeś się tutaj i napisałeś, że kończysz z betowaniem, a reszte skinów sprzedajesz,  więc :) ?

 

 

@PanSzlachtaPL to prawie nic nie warte. Wątpie, aby to było więcej niż 5$ 

Opublikowano

A może przestańcie się wpierdalać w czyjeś eq i zajmijcie się swoim? On chociaż próbuje pomagać a wy tu nabijacie tylko spam płacząc o kilka euro.

Opublikowano

A może przestańcie się wpierdalać w czyjeś eq i zajmijcie się swoim? On chociaż próbuje pomagać a wy tu nabijacie tylko spam płacząc o kilka euro.

 

Póki co to nikt tutaj nie płacze, więc nie wiem o co Ci chodzi.

lel

Opublikowano

Kilkadziesiąt stron temu miałeś chyba 50$ i po kilku betach straciłeś większość, bo "tylko ryzykownymi betami da się wybić". Popłakałeś się tutaj i napisałeś, że kończysz z betowaniem, a reszte skinów sprzedajesz,  więc :) ?

 

 

@PanSzlachtaPL to prawie nic nie warte. Wątpie, aby to było więcej niż 5$ 

Jak pokażesz zdjęcie, gdzie napisałem, że sprzedaję skiny, to mogę coś napisać, aby dostać bana tu na 7 dni :)

Teraz powiedz mi - co mają ryzykowne bety do mojej obecnych wypowiedzi? 

­

Opublikowano

 Bo prosili o przerwe  w 12 rundzie dla C9 a dał im w 14 dla C9 :P

A teraz dał od razu :P

czo ten Krimz zrobił :O

może zrobią comeback, fajnie by było :D

5 rund z rzędu, brawo

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Dignitas ez win. Kolejny mały comeback. :v

 

Ten finał ESL trwa czy logi się zepsuły? ;p

1;0 dla c9 w mapach

aktualnie 7:1 dla fnatic

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...