Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co k***a XDD ? 

Przejebali 2;0 z dig i 2;1 z fnatic.

To, że wygrali jedną mapę z fnatic nie znaczy, że wygrają z property ;x 

Jeden mecz o niczym nie świadczy.

Nie każdy team wygrywa z nimi z takim wynikiem.

Tak czy siak - chyba najbardziej ryzykowny bet z dzisiejszych meczów.

a VP - HR? Na csgolounge pisze, że to bo2, na hltv, że bo1

Są dwa mecze między tymi drużynami, 20 i 21 - BO2 

­

Opublikowano

Penta vs dignitas? na co full? Po mojej analizie wnioskuję że penta ale wolę jeszcze zapytać ;)

Penta gra ze stand-inem dziś, dlatego takie oddsy. Gdyby mieli full skład, to pewnie 75% by było.

Ale tak czy siak - Penta jest lepsza skillowo, nawet ze stand-inem. 

­

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngKokoszka.

 

standin to chyba chrisJ z tego co piszą ludzie, ogólnie penta kiedys wygrala z fnatic i jest lepsza od dignitas, dignitas nie są gotowi grać z tak potężnym zespołem jakim jest Penta, dotychczas ugrywali z "słabszymi" lub na takim samym poziomie.

2whgg21.png


 


by @Ziółko.


 

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngKokoszka.

 

standin to chyba chrisJ z tego co piszą ludzie, ogólnie penta kiedys wygrala z fnatic i jest lepsza od dignitas, dignitas nie są gotowi grać z tak potężnym zespołem jakim jest Penta, dotychczas ugrywali z "słabszymi" lub na takim samym poziomie.

Dignitas już nie zaufam. Nieraz się przejechałem na nich. Jak mają większy %, to lepiej postawić ICB na mniejszy. 

­

Opublikowano

Kto wygra F3 czy NaVi ?

Jak tam to czemu (Nieliczy się powód ESL)

Navi zawsze było lepsze - taki procent nie jest bez %.

Moje oddsy - 70/30 dla Navi.

Gdyby było to BO1, to spokojnie można byłoby postawić low'a na Flip, lecz w BO3 najczęściej wygrywa lepszy. 

­

Opublikowano

Navi zawsze było lepsze - taki procent nie jest bez %.

Moje oddsy - 70/30 dla Navi.

Gdyby było to BO1, to spokojnie można byłoby postawić low'a na Flip, lecz w BO3 najczęściej wygrywa lepszy. 

Flip gra bardzo niestabilnie. Nie trzeba daleko szukać przykładu, wczorajszy mecz z fnatic. I nie mówcie mi, że zagrali tak pięknie inferno bo to ich ulubiona mapa, bo to też mapa lubiana przez fnatic. Ja mam póki co mętlik. Postawiłem low na flip, jakieś 0.30e, ale teraz się zastanawiam, czy nie zmienić na navi, chociażby, żeby nie stracić.

Opublikowano

standin w penta to enkay J, co o tym myślicie ?

 

1. http://www.esl.eu/de/player/442991/

 

2. http://steamcommunity.com/profiles/76561197962228941

 

3. https://www.facebook.com/enkayyJ

 

Według mnie gościu nie jest zły na stand-ina, zwłaszcza że ma 88h w ciągu ostatnich 2 tygodni, widać że "ćwiczy".

2whgg21.png


 


by @Ziółko.


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...