Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli moge sie zabic ? Bo chcialem na nich mida dać i teraz bym mial 60 $ a cos mnie podkusilo i nicnie postawilem..

Ja tak samo, ostatecznie postawiłem jakiegoś śmiecia na Wrecking i przegrałem XDDD

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Liquid vs ASC - skip albo jakieś marne skiny na ASC dobry kursik

Affnity vs CLG - CLG

LS vs SKDC - skip albo LS ( LS=Mythic)

Elevate vs Denial - Postawie na Denial bo 2 jakiś nowych typków mają :))

Volgare vs ESC - Volgare

ESC vs MyXMG - myXMG

myXMG vs Volgare - trudno powiedziec poczekajmy na mecz volgare jak ładnie im pójdzie ide w ich strone :)

Opublikowano

@Bartek5202 patrioto nie wiesz że w ESC nie grają już polacy???

Właśnie nie było tego na hltv i nie byłem pewien kto to może być strzelałem że wrócili do starej nazwy ale już all sprawdziłem teraz to drużyna dani :)

Zmieniłem 2 bety :)

Opublikowano

Właśnie nie było tego na hltv i nie byłem pewien kto to może być strzelałem że wrócili do starej nazwy ale już all sprawdziłem teraz to drużyna dani :)

Zmieniłem 2 bety :)

Jak popelniasz takie błędy, to boje się ci zaufać.

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

Dzisiejsze mecze są ciężkie trudno tutaj podawać jakich kolwiek pewniaków gdzie można postawić swoje 4 aimovy :))

Z lepszymi itemkami warto poczekać na 12 marca :)

Opublikowano

SKDC vs LS postawilem na LS rowniez wam polecam tego beta calkiem latwo sie dorobic skina ;) 2,5 euro poszlo na ls moge 1 euro zdobyc polecam wam obstawic na nich :P 

ban na statusy since 09.2015 :(

Opublikowano

2 pierwsze mecze Skip bo procenty z dupy :D

3. LS to mythic więc postawiłbym na nich

4. Denial ostatnio wygrało i jestem skłonny na nich postawić.

Opublikowano

Liquid vs ASC - skip albo jakieś marne skiny na ASC dobry kursik

Affnity vs CLG - CLG

LS vs SKDC - skip albo LS ( LS=Mythic)

Elevate vs Denial - Postawie na Denial bo 2 jakiś nowych typków mają :))

Volgare vs ESC - Volgare

ESC vs MyXMG - myXMG

myXMG vs Volgare - trudno powiedziec poczekajmy na mecz volgare jak ładnie im pójdzie ide w ich strone :)

 

Pytałem się pandy to 2 mecze potwierdziła , reszty nie analizowała :D

76561198175931070.png

Opublikowano

Warto iść tego mida/fulla na Denial czy nie? Bo sprawdziłem HLTV no i Denial wszystko ugrywają ostatnio z ładnymi statami a tamci przegrywają :D

tak , stawiaj ,według moich analiz , jest 110% na to ze Denial wygra :)

76561198175931070.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...