Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ez carryS, maniac fragował nie wierze

 

 

bf5xqm.jpg

 

+1400$ not bad

 

 

 

Heh wiedziałem ze KennyS ugra to, po tym wcześniejszym meczu było widać ze FNATIC nie w formie. Tak w ogóle podałbyś link do profilu ;D 

 

Szkoda ze nie postawiłem.. ty to masz farta, aż sobie tak pomyślałem ze wstawiasz zdjęcia betów innych ludzi. 

 

 

Nidzor nie wiem jak ty to robisz ale gratulacje, na prawdę nieźle to wygląda :) 

Legenda
Opublikowano

Skdc vs c9 na dd2 będzie ciekawie.Mapa c9 a skdc bez najlepszego zawodnika.

 

 

Przegrane 2icb

Wygrane 4

 

Zysk:

120zł

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

Skdc vs c9 na dd2 będzie ciekawie.Mapa c9 a skdc bez najlepszego zawodnika.

 

 

Przegrane 2icb

Wygrane 4

 

Zysk:

120zł

Fajnie, że nigdy nie popierasz ss'ami z wygranymi skinami :)

 

 

@1373230489-U611928.pngNidzgor

@1373230489-U611928.pngGamus

@Ljx

Power Rangers, wzywam Was!

Betujecie coś?

TSM vs NiP - NiP bo Nuke

VP vs Titan - VP bo Mirage

Opublikowano

Fajnie, że nigdy nie popierasz ss'ami z wygranymi skinami :)

 

 

TSM vs NiP - NiP bo Nuke

VP vs Titan - VP bo Mirage

Jak pasha odjebie to co z CW to ez ;>

Ok daję na VP choć trochę się cykam, bo betowanie na nich jakie jest, każdy widzi, a Titan ostatnio wygrało z fnatic.

Mimo wszystko wierzę w nich.

Opublikowano

Panowie, a co myślicie o VP vs Fnatic ? Fnatic ostatnio nie w formie mogliby przegrać z naszymi rodakami ?

Ostatni mecz na Mirage pomiędzy tymi drużynami skończył się wynikiem 15:15.

Fnatic złapało lekką zadyszkę, a VP pokazało że wraca do gry. 

Wszystko zależy od dnia. Poczekaj na mecz vs Titan i wtedy zadecyduj na kogo postawić : ]

Legenda
Opublikowano

Odnośnie meczu mouz wiedzcie, że teraz tam gra nikoo były zawodnik iNation.

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

Ale TSM tez jest dobre na Nukeu, zastanawiam sie czy betowac

13759664181.jpg




' To czysty hip-hop, co będzie trwał wiecznie,

Masz tylko moment by go poczuć, więc spiesz się

Prawdziwy hip-hop, co będzie trwał wiecznie.

Do zobaczenia wkrótce u ciebie w mieście! '

Opublikowano

są jakieś pewne bety na dziś? Wczoraj se odpuściłem bo to powoli nie na moj

moje nerwy :D

wg mnie dzisiaj są mniej pewne mecze niż wczoraj ;)

 

Dzisiejsze moje bety:

tsm vs nip -mid nip

Vp vs Titan -mid vp

EnvyUs vs Fsid3 -high Envyus

Vp vs fnatic - very low vp

Titan vs G2 - mid G2 dużo zależy od meczu z vp

Penta vs Mouz x2 - mid i high na mouz

Opublikowano

Ostatni mecz na Mirage pomiędzy tymi drużynami skończył się wynikiem 15:15.

Fnatic złapało lekką zadyszkę, a VP pokazało że wraca do gry. 

Wszystko zależy od dnia. Poczekaj na mecz vs Titan i wtedy zadecyduj na kogo postawić : ]

 

@1373230489-U611928.pngGamus Ostatni mecz na mirage pomiędzy fnatic a vp zakończył się wynikiem 16 - 3 dla fnatic.

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngGamus Ostatni mecz na mirage pomiędzy fnatic a vp zakończył się wynikiem 16 - 3 dla fnatic.

16:3 było na Cache, 15:15 na Mirage. Chyba że źle patrzę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...