Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy prywatny serwer SFGame MythicalGames! Odkryj na nowo SFGame!


CheaterMan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam 2 pytania, czemu jak mam klucz do Lochów nic mi sie nie otwiera.

A po , czy moge tak marnować te grzybki ;d?

 

Czy jak skończą mi się te 200 to koniec ;D?

Opublikowano

Mam 2 pytania, czemu jak mam klucz do Lochów nic mi sie nie otwiera.

A po , czy moge tak marnować te grzybki ;d?

 

Czy jak skończą mi się te 200 to koniec ;D?

Podobno za drobny sms są grzyby ale to do nich na pw ja już ich nie mam1717095.jpeg

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Opublikowano

 

Podobno za drobny sms są grzyby ale to do nich na pw ja już ich nie mam1717095.jpeg

 

 

Ten opis postaci to tak na serio czy jesteś totalnie pojebany?

Opublikowano

Jutro każdy dostanie 200 grzybów, pozatym polecam przeglądać forum :)

 

 

Ten opis postaci to tak na serio czy jesteś totalnie pojebany?

Nie rozumiem co niepodoba Ci się w jego opisie o.O

Steam: Worst


W CA od 19.07.2009


Na MPC od 16.08.2009

Opublikowano

Organizujemy eventy więc spokojnie o grzybki. Chcemy z współwłaścicielem zrobić serwer dla graczy a nie pod nich :)

Wszystkie bugi piszcie na naszym forum bo tutaj ciężko znaleźć w takim spamie posty.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

wiedziałem, że ktoś skomentuję :D

Kurde, ja już próbuje nie kląć na to forum ale jak widzę takie rzeczy -.-.

 

@P.S: co to za Klaudia na FB napisała? ;c

Opublikowano

BUG:   Gdy mam 2x klucz do tego samego lochu, i np na 1 kluczu wbije 7/10 lochu . A następnie przeciągne ten sam klucz na postac to lochy mi się resetują..

Opublikowano

Kurde, ja już próbuje nie kląć na to forum ale jak widzę takie rzeczy -.-.

 

@P.S: co to za Klaudia na FB napisała? ;c

Moja dziewczyna :3

 

A kto to jest Maalox ? Uwziął się na mnie xD

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Opublikowano

BUG:   Gdy mam 2x klucz do tego samego lochu, i np na 1 kluczu wbije 7/10 lochu . A następnie przeciągne ten sam klucz na postac to lochy mi się resetują..

Bug był zgłaszany milion razy

Steam: Worst


W CA od 19.07.2009


Na MPC od 16.08.2009

Opublikowano

Nie dodatkowy exp, tylko tracenie grzybów na marne. Z misij powinno wypadać po 5 grzybów nie po 1 .. Bo takto tracisz 20 zyskujesz 1 z misij.

 

A nie da sie ich uzupełnić.

Opublikowano

Nie dodatkowy exp, tylko tracenie grzybów na marne. Z misij powinno wypadać po 5 grzybów nie po 1 .. Bo takto tracisz 20 zyskujesz 1 z misij.

 

A nie da sie ich uzupełnić.

 

W sumie mogę zwiększyć do 3/4 :)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

W sumie mogę zwiększyć do 3/4 :)

 

 

To możesz to zrobić, bo naprawde po 1 jak na priv to dość mało ;d

Opublikowano

To możesz to zrobić, bo naprawde po 1 jak na priv to dość mało ;d

Ja to bez grzybów nie mam co robić już, lochy co 30 minut, walka co kilkanaście ;__;

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Opublikowano

System grzybów będzie za sms ale wątpimy nad dodaniem bo nie chcemy robić P2W.

Ja jestem za tym żebyście go dodali ponieważ jak się grzybki skończą napewno ktoś się zdecyduje zakupić nowe (w tym ja) + z czegoś musicie serwer utrzymać ja wam dobrze wróżę 10 maja do was dołączę ! i podbije topke ! :D

Opublikowano

Mi tez się juz skończyły.. I dno. Lochy co 30 , arena co 10 . Misje tak samo lecą i lecą.

 

Zrób szybki event xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...