Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy prywatny serwer SFGame MythicalGames! Odkryj na nowo SFGame!


CheaterMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam nadzieje, że serwer szybko nie upadnie... ;)

 

Gram kilka minut i mogę powiedzieć, że serwer jest bardzo dopracowany :)

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kolejny błąd [W zasadzie 2]

1. 1 klik nie dodaje pkt. statystyk

 

$qry->bindParam ( ':statval', $a = 1 + $db_data ['stat'] );

 

1 zmień na 10

 

2. Grzybki nie lecą z misji bądź jest tylko 20%. Może zwiększycie bo gra zrobi się tak jak na globalu? [Dajcie min. 25% :)]

Opublikowano

Sco właśnie to próbuje naprawić :) Wiemy to już od parnastu min

szkoda, liczyłem na grzyby :D

Opublikowano

Jak serwer nie padnie do niedzieli to zagram.

Mam nadzieje że @ScoTube nie będzie chciał sobie zepsuć reputacji ;-)

 

I  tak mam już popsutą :(

 

 

Ale serwer nie padnie, obiecuję wam.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Mam buga

 

4 mobek w 3 lochach ma statystyki tego 5 mobka w 3 lochach... tzn... mają na odwrót zamienione

 

 

TheCry ;)

Opublikowano

Można chodzić jednocześnie na wyprawę i lochy lub arenę nie wiem czy to bug czy specjalnie tak zrobione  ? :D

Steam: Worst


W CA od 19.07.2009


Na MPC od 16.08.2009

Opublikowano

Ten błąd raczej nie jest aż tak ważny :) Mam pytanie do was... Chcecie mieć zedytowane moby w lochach? Będą silniejsze ale będzie dropic wiecej grzybow i exp wiekszy

Tak tak chcemy, ponieważ na lochach praktycznie expa jest tyle co nnic  :D

Opublikowano

Właśnie straciliście gracza :)
Gilu nadal używa buga na grzyby...

 

90858227232114326580.png

Opublikowano

Ten błąd raczej nie jest aż tak ważny :) Mam pytanie do was... Chcecie mieć zedytowane moby w lochach? Będą silniejsze ale będzie dropic wiecej grzybow i exp wiekszy

Na razie zostaw jak jest, gdy powstanie forum założy się temat o tym i się wszystko na spokojnie ogarnie, Sco ma chyba na teraz dosyć roboty :D

Steam: Worst


W CA od 19.07.2009


Na MPC od 16.08.2009

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...