Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy prywatny serwer SFGame MythicalGames! Odkryj na nowo SFGame!


CheaterMan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kilka błędów w gildii:

 

Nie działają lochy gildii

Nie działają ataki i obrona gildii

Brak możliwości zmiany herbu gildii

 

PS Nick: Gilu [liczę na jakieś grzybki bo dalej z misji nie lecą :(]

 

lochy i ataki działały. Masz odpowiednią liczbę osób w gildii?

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Wygląda nieźle, ale jak nie zmienicie grafiki w grze serwer będzie zamknięty.

Ze tak zapytam niby czemu ich serwer miałby zostać zamknięty? myślicie ze jak trochę edytujecie grafike to zmieni to sprawę? 

Opublikowano

Gilu nie proś o te grzybki bo i tak ich nie dostaniesz.....

 

 

Spokojnie, obiecałem z moim współpracownikiem że będziemy nagradzać znalezienie bugów :) I tak będziecie dostawać grzybki więc spokojnie :)

 

 

Zapraszam do zarejestrowania sie na forum bo wkrótce będziemy grzybki rozdawać a trzeba będzie podać swój nick :)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Powiadasz za znalezienie buga jest nagroda także przepraszam Gilu ;p A po za tym 1 znalazłem nie można herbu zmienić :D 

Opublikowano

Na forum serwera napisałem z tymi grzybkami żeby działały w questach. Mój serwer został zamknięty z powodu licencji czy innego gówna(brak słów)

 

Będę miał dla Ciebie propozycje potem jak będzie współwłaściciel.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

czytając posty serwer zapowiada się świetnie do 10 maja nie mam internetu więc nie mogę przetestować więc mam mam do administracji kilka pytań

1.Czy lochy i ataki gildi działają jak powinny ?

2.Czy jest wieża ?

3.Czy z lochow dropią artefakty i czy z ostatniego potworka jest 100% na artefakt ?

4.czy wprowadzicie system kupowania grzybów za smsy ?

5.Jest klaser ?

Opublikowano

Ahh naprawcie te błędy, przede wszystkim komendy! Bo nie chce Mi się klikać, by móc dodać złoto do gildii..

Opublikowano

Dodawałem drop grzybków bo nie działał.

 

 

Ahh naprawcie te błędy, przede wszystkim komendy! Bo nie chce Mi się klikać, by móc dodać złoto do gildii..

 

Komendy na chacie zostaly wyłaczone ponieważ dało radę bugować złoto i grzybki. Potem naprawie i będzie ok.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

To jest pierwszy serwer, na którym nie mam lagów :D

W końcu przedmioty mają Pancerz, a gra nie kończy się po godzinie (nie da się wpierdzielić 200 lvl w h)

Zapewne pozostanę na dłużej. Gut dzob chłopaki :p

9368_gold.png

Opublikowano

czytając posty serwer zapowiada się świetnie do 10 maja nie mam internetu więc nie mogę przetestować więc mam mam do administracji kilka pytań

1.Czy lochy i ataki gildi działają jak powinny ?

2.Czy jest wieża ?

3.Czy z lochow dropią artefakty i czy z ostatniego potworka jest 100% na artefakt ?

4.czy wprowadzicie system kupowania grzybów za smsy ?

5.Jest klaser ?

1. Testujemy to własnie

2. Jest

3. Tak

4.Tak (ale bardzo tani i dużo :) Zeby sie tylko utrzymac)

5. Właśnie pracujemy nad nim

 

To jest pierwszy serwer, na którym nie mam lagów :D

W końcu przedmioty mają Pancerz, a gra nie kończy się po godzinie (nie da się wpierdzielić 200 lvl w h)

Zapewne pozostanę na dłużej. Gut dzob chłopaki :P

Dziękuje za opinie... Dałbym Ci lajka ale zabrakło ; d

273511408998783345728.png
Opublikowano

Wcale że nie! Oczekujcie o 20 posta na naszym forum! 5 pierwszych osob które napiszą posta dostanie 300 grzybow ;) A jutro WSZYSCY dostaną 200 grzybów to na dzień powinno napewno wystarczyc

273511408998783345728.png
Opublikowano

Ja już wydałem nick : xSiwy , do 44 gra poszła , dajcie te kilka '' K '' grzybów żeby coś się dało zrobić . Wkońcu to prywatny server .

WQyaZF.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...